• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי מגיע לעולמות?

השנה אני הולך לכנס עולמות, והייתי רוצה לדעת מי מגיע ומה תוכניותיכם לכנס...

וגם מה הגישה בפורומים הללו לכנס הזה, כי יש את הכנסים המקבילים של המבוכים ודרקונים.

dragonitzan אמר/ה:
[post]666226[/post] וגם מה הגישה בפורומים הללו לכנס הזה, כי יש את הכנסים המקבילים של המבוכים ודרקונים.
The more the merrier - אנחנו אוהבים את כל הכנסים בתחום :)
אם משתמשים רוצים לארגן מפגש בעולמות או בביגור, אז גם בכיף.

כהערה, אנחנו גם חושבים להדפיס חולצות של הפונדק, אם יש כאן מישהו שיש לו ניסיון בזה וירצה להרים את הכפפה, זה יהיה מגניב ביותר!

ולשאלה עצמה, אני לא אגיע לעולמות, מקסימום לחצי שעה להגיד שלום ולהסתובב עם הילדים ביריד.

אני מגיע, בעיקר בשביל הדוכנים והחברים, אבל גם ללכת לאירוע העשור של לשיר בכל הכוח! YEAHHHHHHHHHH
אקיצר, יהיה כיף. עולמות השתנה המון בשנים האחרונות, אני עדיין זוכר כשהוא היה שומם כל כך שהיו לי טראומות.

אני מקווה שאגיע,לא כמו לביגור, שהתברר לי שהשנה יצא בנקיונות לפסח,ונראה שיהיה ממש מגניב.
אבל יש לי שאלה-הדוכנים,פתוחים לכל הקהל? או שצריך להירשם או משהו כזה...

השיטה הכי טובה זה כנראה להגיע עם משהו (חולצות?) של הפונדק או לקבוע מפגש - אני לא מכיר משהו כזה וכרגע אין חולצות, עד שמישהו יתנדב לארגן.
בכל אופן, אני בטוח שבדרקוניקון יהיה מפגש :)

חזרה