• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אז מה התוכניות שלכם לביגור?

The Time

פונדקאי ותיק
השנה אני בן אדם מבוגר עם עבודה, שזה תפקיד סביר (שאני חושד שימצה את עצמו באיזשהו שלב), אז לא נרשמתי מראש למשחקים מחשש שלא אוכל להגיע אליהם. אבל כן החלטתי להריץ שני משחקים משלי. אני מאוד מרוצה השנה באופן כללי מהעבודה שעושים לקראת ביגור בכלל ומהקונספט של קוביות היוזמה בפרט. ח"ח לאנשי הצוות של ביגור ששורצים בפונדק, עבודה יפה.
מה התוכניות שלכם פונדקאים יקרים? נראה אתכם בכנס?

ביגור מתרחש ב 5-6 באפריל ברמת גן, אם הקישור למעלה יעבוד ( עריכה - לא עבד, אבל חיפוש שלו בפייסבוק יהיה פשוט ), זה יוביל לאירוע בפייסבוק שאני מקווה מכיל מספיק רמזים מטרימים למתי, איפה, מה שווה ( הכל ) .

אני ?
אם תרצה המס"מ, בדוכן שלי ( הי, שאלתם, אני עונה ), הצעות למה אפשר להוסיף לו יתקבלו בברכה :p

השנה הולכת להיות הפעם הראשונה מזה הרבה זמן שאני לא הולך לאף כנס בפסח - שילוב קטלני בין זה שעליתי לדרגה 3 (https://www.pundak.co.il/forums/threads/38192) לעומס מטורף בעבודה - השנה אני הולך לעבוד בחול המועד, וחוסר בימי חופש...
הייתי מנסה להשתתף בביגור בכל זאת אם זה היה בחול המועד, אבל זה בשבוע שלפני, שזה השבוע שבו כולם רצים כמו מטורפים לסגור את כל המטלות לפני החג... אני מאוד מקווה שאוכל להגיע לבקר באחד הערבים בין העבודה לבית.

חזרה