• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לגו מבוכים ודרקונים, אם תרצו אין זו אגדה?

כן, אולי נראה בקרוב סטים חדשים של לגו, שמהם אפשר להרכיב מבוכים, ולצאת להרפתקאות.
איך זה קרה? ללגו יש קונספט מעניין שבו כל אחד יכול להציע רעיונות חדשים לסטים של לגו - Lego Ideas.
מסתבר שיש בחור יצירתי במיוחד, שיצר קונספט של סטים של לגו, על-בסיס מבוכים ודרקונים. כלומר יש שם חדרים, מאורות וכמובן לגו מיני-פיגז על תקן מפלצות והרפתקנים.
https://ideas.lego.com/projects/165437
פשוט מגניב בטירוף, לא בטוח מה הסיכוי שלגו אשכרה יעשו עם זה משהו, אבל אולי הזמן הקצר שלקח לגייס 10,000 תומכים יעזור :cool:
lego-dnd.jpg

ראיתי את זה לפני כמה ימים, והדבר הראשון שחשבתי זה איך לא חשבו על זה קודם. בתכלס זה מושלם כתחליף למניאטורות - כיף וקל לבנות, ויש אינסוף אופציות לקוסטומייזינג. יש השערה כמה דבר כזה יכול לעלות?

מעניין מאוד. האמת היא שכבר יצא לי להשתמש בדמויות לגו כתחליף למיניאטורות, אבל לא כמפה. זה גם יכול לפתור את הבעייתיות של קרב תלת מימדי, נוח לראות מדרגות או מבנים מוגבהים אחרים ואם יצור עף, פשוט בונים כמה בלוקים מתחתיו.

כשיחקתי עם חבר שלי לתקופה מסוימת, עשינו הרפתקאות אחד לשני, ואני עשיתי לו הרפתקה פשוטה ונחמדה וכו...כשהגיע תורו התעכבנו חודשיים, וכשהגעתי לפגישת משחק גיליתי שהוא בנה מבוך לגו בגובה חצי מטר, עם מפלצות, חלקים זזים, ומיניפיגר שייצג את הדמות שלי בצורה כמעט מושלמת. אחד הרגעים היפים בחיי המשחק שלי. אז כן, אני בעד!

אדיר!!!!!

אני דוגל בדעה שמיניאטורות זה רע, ושהן פוגעות ביכולת לדמיין את העולם כולו ומגבילות את הדמיון, אבל זה יכול להיות מגניב ברמות מטורפות, עם או בלי קשר למשחק תפקידים נורמלי.

dragonitzan אמר/ה:
אדיר!!!!!

אני דוגל בדעה שמיניאטורות זה רע, ושהן פוגעות ביכולת לדמיין את העולם כולו ומגבילות את הדמיון, אבל זה יכול להיות מגניב ברמות מטורפות, עם או בלי קשר למשחק תפקידים נורמלי.
אם כבר להיפך לדעתי, עזרים פיזיים בעצם עוזרים לך לדמות את העולם וליצירת תמונה משותפת של מה שקורה במשחק בין כול חברי הקבוצה.

מעבר לתמונה המשותפת, הן ממוקדות את השחקנים במשחק. כמובן שזה רלוונטי הרבה פעמים למשחקים קרביים.
וכמובן שזה גם דורש הרבה השקעה מהמנחה להכין את תוואי השטח, אלא אם משתמשים בפליפ-מאט

חזרה