• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחקים ביחד.

יש לי הצעה לעשות קבוצה של שחקנים שמשחקים ביחד במחשב.

יש לי הצעות למשחקים:

טוטאל וור רומא 1.[במשחק הזה אפשר להביא מודים מדהימים וטובים ואני מכיר המון מודים למשחק הזה ממליץ :) ]

המשחק החינמי Heroes & Generals.

וורקראפט 3+הרחבתו.

סטארקראפט 1+בלוד.

תציעו גם אתם רעיונות.

כהתחלה, אם אתה רוצה קבוצה של אנשים מהפורום שידברו וישחקו ביחד, אז... תפתח קבוצה. סקייפ, וואטסאפ, דיסקורד. לא צריך אפילו לומר במדויק מראש מה משחקים, ברגע שאתה פותח קבוצה של אנשים שמעוניינים לשחק ביחד או סתם לדבר אתה יכול להמשיך מזה להרבה דברים.

בלי קבוצה, לומר "אני רוצה לשחק ביחד עם אנשים ב-X" כנראה לא יחזיק הרבה לדעתי.

אני פחות אוהב את רומא 1,שיחקתי קצת אצל חבר ועוד חברים שלי אמרו לי שהוא פחות...
רומא 2 לטעמי הרבה יותר טוב,עם גרפיקה טובה ועם ממשק ידידותי יותר.ויש לי ניסיון בו.

המגדל הבודד אמר/ה:
פופו,כדאי לך לקנות אחד ממשחקי טוטאל וור.אני הכי אהבתי את רומא 2,אבל כולם די טובים.חטוץ מוורהאמר.

למה? וורהאמר הוא המשחק הכי טוב. דר''כ שלח לי את הפרופיל לשתמש שלך בfxp.

ווראהמר(או כמו שחלק אוהבים לכנות אותו,שיטהאמר) מכניס משחק פנטזיה לסדרה של משחקים היסטוריים.יש שם כל מיני הגבלות מוזרות ובכללי,לא אהבתי את מפות הקמפיין ןאת הסיעות שמשחקים שם.

המגדל הבודד אמר/ה:
ווראהמר(או כמו שחלק אוהבים לכנות אותו,שיטהאמר) מכניס משחק פנטזיה לסדרה של משחקים היסטוריים.יש שם כל מיני הגבלות מוזרות ובכללי,לא אהבתי את מפות הקמפיין ןאת הסיעות שמשחקים שם.

למעשה הממשק של רומא 1 הוא הכי מתאים לשחקן מתחיל בטוטאל וור גם מדיבל 2 מתאים אבל רומא 1 הוא המשחק המושלם למתחיל מאוד קל ללמוד אותו.

עכשיו אם אתה אוהב משחקים היסטוריים הייתי ממליץ לך לנסות את הירוס אנד ג'נרלס, המשחק בחינם והוא מביא לך המון כלי נשק,טנקים,מטוסים,מדים של חיילים,ועוד המון דברים שהכל היה במלחמת העולם השנייה.

המגדל הבודד אמר/ה:
הייתי שמח,אבל כפי שאמרתי,עדיין לא קניתי מחשב טוב.ברגע שאקנה אותו אוכל לשחק.
אני מכיר את המשחק,והוא נראה די מגניב.

הולכים להוסיף עוד סיעות חדשות. הקרובה היא האימפרייה הבריטית.

אני מקווה שיוספו את יפן בעתיד הקרוב.

ariel127711 אמר/ה:
המגדל הבודד אמר/ה:
Total war rome 2
overwatch
זה מה שיש לי כרגע.כנראה שבקרוב אקנה מחשב,וגם את overwatch,אז אשמח לשחק.את rome 2 יש לי כבר,ואשמח לשחק בקרבות מולטיפלייר
ההודעה נמחקה
בפעם הבאה שמישהו יציע הורדה של תוכנה פיראטית, הוא יחטוף אזהרה. גם אם נשמע ממשתמש שהציעו לו משהו כזה בהודעות פרטיות.
למי שלא זוכר: http://www.pundak.co.il/forums/app.php/rules

popo reto אמר/ה:
בהיסטוריה אני מתכוון למשחקים מבוססים על רומא ועל ימי הביניים, על זמנים כאלה.

אחד ממשחקי טוטאל וור יהיה לך טוב אני יכול להביא לך קישורים לסטים יש הנחות עכשיו.

חזרה