• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכה את הפונדקאי 3- נקסטורל

Sup guys 3:
אז אני נקסטורל (nextorl), אתם יכולים לקרוא לי נקסט, נקסטי, נקסטוש, או וואטאבר. כל עוד זה ברור שמכוון אלי :D
אני כאן בפונדק כבר... 5 שנים? (רגע, בואו נבדוק... כן, בערך חמש שנים וחודשיים, לא רע 3:), ועדיין מרגיש כאילו אני יחסית חדש כאן. באמת שזה לא מרגיש כמו כל כך הרבה זמן!

בחיים האמיתיים, אני עידו, בן 18 (ו6 ימים! woo!), סטודנט לקולנוע במכללה עתודאית (כתה י"ג) וגר בגבעתיים. אחלה של עיר.

יאללה, בואו מכות.

במה אני משחק היום?
היום אני משחק ב...3 משחקים. שניים מהם כאן בפורום:
http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=13&t=37766 http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=13&t=34861
שניהם משחקים של מו"ד 4, אחת השיטות האהובות עלי. אף על פי שאני לא מומחה בשיטה כמו שני שקי החבטות הקודמים, אני עדיין אוהב אותה. מאוד. למה? זה סיפור קצת יותר ארוך, תקראו למטה.
בנוסף, אני משחק במשחק שולחני של 3.5 בהנחייתו של גאלאן, יחד עם מירטוקן ועם עוד מישהו. המשחק הוא סה"כ פעם בשבוע, אבל זה לא בדיוק מסתדר תמיד :mrgreen: זה משחק ממש ממש מגניב, ואף על פי שאני לא כזה אוהב את השיטה עצמה, זה כיף לשחק עם האנשים האלה וגאלאן הוא בהחלט מנחה מדהים.

כמו כן, אני מנחה משחק של מו"ד 5 בסקייפ (צ'אט), בעולם המערכה האישי שלי, במו"ד 5. פעם זה היה מו"ד 4 אבל הקרבות פשוט נמשכו הרבה יותר מדי זמן, והחלפנו שיטה. השחקנים שלי הם העוג הברברי, דינרבלו, ועוד מישהי שלא מהפורום. ספגטיאלף ובלובל גם שיחקו לכמה זמן אבל שניהם פרשו.

אילו משחקים אני אוהב?
זו כבר שאלה קצת יותר טריקית. אבל אני אתייחס אליה כאילו מדובר על שיטות משחק ולא... סוגי משחק. אני לא באמת יודע אילו "סוגי משחק" אני מעדיף.

מבחינת שיטות, כמו שכבר אמרתי אני אוהב את מו"ד 4. משחק טקטי קבוצתי טוב שמסתמך על איזון ועל מתמטיקה מדויקת על מנת לשמור על ההנאה בחבורה. אפשרויות ורסטיליות לכל דמות- גם לוחמים! גם מטילי לחשים! לכולם יש מה לעשות בקרב!
ובאותו זמן, אף על פי כל האפשרויות, היא יחסית פשוטה וידידותית למשתמש. זה כנראה למה אני אוהב את השיטה הזו כל כך.
יש כאלה שחושבים שהיא דומה מדי למשחק מחשב, אבל אף פעם לא הרגשתי ככה.

מו"ד 5 היא גם שיטה חמודה להפליא, פשוטה, בסיסית, נוחה. מכאניקת הרקעים שלה בהחלט אדירה ואני ממש אוהב את העובדה שיש ארכיטיפים במקום מלאאא מקצועות.

העידן ה13 היא שיטה ממש ממש מגניבה, גם אם יש לה כמה בעיות. היא בעצם הכלאה בין מו"ד 4 ל3.5, מהיוצרים של שתי השיטות, עם הרבה יותר אקראיות ומגניבות. מכאניקת האייקונים שלה- שהקשרים של הדמות ליישויות החשובות בעולם משפיעים על המשחק- והעובדה שכל דמות היא יחידה במינה, הופכות אותה לשיטה ממש ממש כיפית. אני גם מחבב את ה"מענקים" שמאפשרים לך לעלות דרגות בצורה... הדרגתית. כשכל פעם אתה מקבל חלק מהעליה בדרגה. זה בהחלט אדיר. ממש ממליץ עליה, גם אם מכאניקת האייקונים זקוקה לשיפור.

מית'יק מורטאלז היא שיטה שאני לא חושב שמישהו פה באמת מכיר, אולי חוץ מאלה שהרצתי להם הרפתקת היכרות. היא שיטה פשוטה מאוד שמבוססת על קלפים ואקראיות רבה, כשאתה משחק את עצמך שמקבל כוחות (או מישהו אחר, לא חייבים את עצמך), והכוחות האלה משתנים כל הזמן ואפילו פוגעים בך. ואתה נלחם במפלצות כשהכוחות האלה כל הזמן משתנים ואתה צריך להתאים את עצמך אליהם. משחק ממש כיפי, קליל ומגניב. גם אם לוקח קצת זמן לקלוט את החוקים שלו. כמו כן, הקהילה מדהימה.

סיפור משעשע
הא! יש לי כמה! 3:
נתחיל בראשון, במוות עגום (או בקיצור, "מוות") אני משחק את ת'ונד. גמד שהתחיל את דרכו בתור כוהן אימו OP עם כשרונות שבורים מheroes of shadow. וכשאני אומר אימו, אני מתכוון ממש. חפרתי לרוי עליו מלא זמן לפני שמוות נפתח (למעשה, מאז שהוא סיפר בפעם הראשונה בסקייפ של ממלכות שבורות על התכנון שלו למשחק המשך), ואז, ברגע האחרון, החלטתי שהוא אימו מדי למשחק, שלא יהיה לי כיף לשחק אותו במיוחד, והחלטתי לא לשלוח אותו. במקומו, שלחתי גמד דרואיד חביב שכמובן לא התקבל.
זמן מה לאחר מכן, לאחר שאסיד היה צריך לפרוש מהמשחק, רוי פנה אלי בהודעה פרטית ושאל אותי אם אני עדיין רוצה לשחק עם ת'ונד. אמרתי שכן, בעיקר כי רציתי לשחק במשחק הזה, לאו דווקא עם ת'ונד, והוא צירף אותי.
בהתחלה קצת שנאתי את ת'ונד, ופשוט לא נהניתי לשחק אותו. אבל המשכתי כי החלטתי שאני אשנה אותו במהלך המשחק. מה שאכן קרה. עכשיו הוא אחת הדמויות האהובות עלי, במיוחד בגלל ההתפתחות שלו.

הסיפור השני הוא יותר מצחיק. אני התוודעתי למבוכים ודרקונים לאחר שההורים שלי שלחו אותי לחוג בפריק. השיטה הייתה 3.5, לא הבנתי שיט, אבל המנחה- ארתור- היה מדהים. והיה ממש כיף.
בשלב מסוים, בגלל שהיינו כל כך הרבה שחקנים (8 אני חושב) הוחלט לחלק אותנו לשתי קבוצות. מבחינה פלאפית, הדמויות שלנו התחלקו לקבוצה שניסתה להשתלט על עיר, וקבוצה שניסתה להגן על העיר הזו. הקבוצה שניסתה להגן על העיר הזמינה דרקון שיגן להם על החומות. וכשהם פתחו את הארגז שהופיע באורך קסם, הם מצאו שם דרקון שמנגן בבנג'ו! :dragon:
זה היה הרבה יותר מצחיק משאני כותב את זה כמובן, אחד הרגעים הכי זכורים לי מהתקופה שלי בפריק.

שלישית, בפעם הראשונה שפגשתי את גאלאן פנים-אל-פנים, אחרי שחיפשתי כאן בפורום שחקנים לקבוצה והוא התנדב, הגעתי לתחנת האוטובוס בה קבענו להפגש ופשוט ישבתי שם. כל פעם שהאוטובוס שעליו גאלאן היה אמור להיות הגיע, ירדתי בציפייה לראות אותו.
רק שלא ידענו איך כל אחד נראה, זה יצא מפגר. לאחר בערך... שלושה אוטובוסים, גאלאן ניגש אלי- מתגלה שהוא היה כבר בתחנה כל הזמן הזה- ושאל אותי אם אני נקסטורל. היה מצחיק.
משהו מצחיק במיוחד בנושא, זה שהיה לו מוט ברזל למקרה שאני פדופיל. אני די בטוח שעדיין יש לו את המוט הזה בבית איפשהו. :lol:

חוויה מגניבה
אף על פי שלא קיבלתי שום קרדיט על זה (אהמ אהמ אולדי אהמ אהמ), השתתפתי בבטא-טסטינג של ההרפתקה "אלופי האור" בקבוצה הביתית (זו שהזכרתי, של 3.5). היה ממש מגניב, ושיחקתי שם דרואיד, שבהחלט האמין יותר מדי בכוח של ענני ערפל. זה היה די נוראי, כשכל הזמן עיוורתי את כולם. כולל החברים שלי. עדיין, היו צחוקים, וההרפתקה הייתה כיפית. ממליץ עליה!

שאלה בונוס משק החבטות הקודם: "מתוך כול הז'אנרים של משחקי תפקידים, מהם הז'אנרים שאתה משחק הרבה, הז'אנרים החביבים עליך וז'אנרים שאתה מאוכזב שאתה לא משחק יותר?"
בכללי, אני מעדיף פנטזיה על מד"ב. מעדיף גם את ימי הביניים על העת המודרנית. אבל אני כן נהנה ממשחקים מודרניים או מדב"ים ברמה הנכונה.

רוב המשחקים שאני משחק הם משחקי פנטזיה בעולם דמוי ימי הביניים שלנו, זו הזירה הביתית שלי. אני אוהב את תקופת ימי הביניים, במיוחד עם שילוב של פנטזיה. אני גם אוהב לברוח קצת מהמציאות, לדמיין את עצמי עם חרב או מטיל לחשים. זה כיף.
כמו כן, אני משחק הרבה עם רוי, ורוב המשחקים שלו הם פנטזיה "קשה" ו"ריאליסטית" למדי.
באופן אישי, כשאני מנחה, אני מנחה בצורה קלילה יותר. כיפית יותר. בעיקר בגלל האישיות שלי כנראה, אבל זה מה שהולך.
אני גם נהנה יחסית מפנטזיה אפלה, של אנשי זאב וערפדים וWoD בכללי, אבל אף פעם לא יצא לי באמת לשחק או להנחות משחק כזה.

ואם מדברים על משחקים שאני מאוכזב שאני לא משחק יותר, אני בהחלט הייתי רוצה לשחק יותר משחקי מד"ב. פחות מד"ב קשה ויותר רך, כל המדע שמאחורי המד"ב לא כזה מעניין אותי. אני יותר נהנה מהדמויות, מההשפעה על העולם העתידי עליהן, מהחייזרים, ומהכלים העתידניים המגניבים בהם הדמות שלי תשתמש!
אני גם מעט מאוכזב שאף פעם לא שיחקתי במשחק היסטורי, זה בהחלט יכול להיות מגיב.

כמו כן, אני לא באמת אוהב לארפים. ניסיתי קצת, אבל אף פעם לא באמת הצלחתי להתחבר לזה. זה חמוד, זה נחמד, אבל ברגע שיש מכאניקה רצינית מאחורי זה אני נהיה פחות מעוניין.

שאלה לקהל:
זו שאלה שרק שלושה ארבעה אנשים כולל אני יודעים את התשובה לה, אפילו החברים שלי לא יודעים אותה. בעיקר כי אף פעם לא עלה הנושא. אבל קדימה, i dare you, באיזה גיל הייתי לראשונה בפסטיבל אייקון, וכמה פעמים הייתי בפסטיבל\כנס הזה מאז?
(ואגב, יש רמזים בהודעה הזו, אז אל תתבכיינו! 3: )

וואו,כמה חוויות יש לך :).אהבתי במיוחד את הסיפור עם גאלאן,שהיה די מצחיק.זה קרה לי כמה פעמים טובות,אבל לא עם מישהו מהפורום.
יש לי שאלה:איזו שיטה אתה מעדיף יותר-מו"ד 4 או 5?
נ.ב-הניחוש שלי הוא שבגיל 13.

המגדל הבודד אמר/ה:
יש לי שאלה:איזו שיטה אתה מעדיף יותר-מו"ד 4 או 5?
בהחלט מו"ד 4, בלי היסוס.
כששיחקתי בפריק, שיחקתי 3.5 ולא הבנתי כלום. בכלל. אז, אני התחלתי לקרוא את הסל"ש של 4 ו… זה היה כל כך ברור ומובן וידידותי שהתאהבתי בזה. והעיצוב בהחלט עזר. אהבה ממבט ראשון אפשר להגיד.
מו"ד 5 היא שיטה חמודה, אבל היא לא הרבה יותר מזה.

הניחוש שלי הוא גם 13, אבל שהיית רק 4 פעמים מאז.
תמיד תהיתי אבל שכחתי לשאול-מה זו תמונת הפרופיל שלך?
חוצמזה, יש עולם מערכה שאתה אוהב במיוחד? משהו רשמי של מהדורה/שיטה מסוימת, אחד שאתה יצרת, אחד שמבוסס על ספר או סדרה?

מירטוקן אמר/ה:
תמיד תהיתי אבל שכחתי לשאול-מה זו תמונת הפרופיל שלך?
מתנקש, אין לזה באמת הרבה יותר מדי סאבטקסט. כאילו, זו תמונה מגניבה שהתאימה מבחינת גודל, ותמיד אהבתי נינג'ות, אני גם אוהב את הצבעים. זה הכל.
מירטוקן אמר/ה:
חוצמזה, יש עולם מערכה שאתה אוהב במיוחד? משהו רשמי של מהדורה/שיטה מסוימת, אחד שאתה יצרת, אחד שמבוסס על ספר או סדרה?
טוב, סרמיאת- עולם המערכה הביתי שלי- הוא בהחלט העולם האהוב עלי. גם בגלל שאני יודע כמה הוא התפתח מאז ההתחלה. ובאופן אישי אני ממש אוהב אותו, גם אם אני בהחלט לא קרוב ללסיים אותו.
מבחינת עולמות מערכה מוכנים, אני אוהב את את'אס. רק שאני די גרוע בליצור את האווירה המתאימה לו. שזה בהחלט מבאס.
העולם של העידן ה13 גם די מגניב, אימפריית הדרקון, במיוחד בגלל הקרוסיידר והיחסים בין האייקונים.
ממלכות נשכחות אף פעם לא באמת למדתי, כנ"ל על אברון, אע"פ שיש לי את ספר המערכה של ממלכות נשכחות למו"ד 4. יותר מדי טקסט בשביל שיהיה לי כוח לקרוא אותו...

המגדל הבודד אמר/ה:
יש איזושהי הרפתקה טובה שהנחית פעם? משהו שזכור לך ממש לטובה?
בזמן האחרון הנחיתי שני משחק היכרות של מית'יק מורטאלז בשימוש בהרפתקה ממש מגניבה בשם riders of the storm, ממש ממליץ עליה. ואם מישהו יקנה את מית'יק מורטאלז, אני יותר מאשמח לשלוח לו תרגום של ההרפתקה.

זוהי בעצם קונספירציה שכול השחקנים של מהדורה 4 מנסים להמיר את האנשים בפונדק לאהוב אותה על ידי הכה את הפונדקאי

אבל קצת יותר ברצינות, אשמח אם תספר דברים מהמשחק של גאלאן פה. שמעתי כמה סיפורים מאוד משעשעים על מה שהולך שם, אבל אני בהחלט אשמח לשמוע על כמה מה-highlights.

The oldman אמר/ה:
Mythic mortals נשמע מגניב אבל כמה זה עם דגש על הקרב? לפי התיאור באתר מזכיר קצת יותר משחק לוח של מכות מאשר משחק תפקידים.
הדגש נמצא כולו על הקרב, אבל זה עדיין משחק תפקידים ואפשר בהחלט להכניס משחק דמות למשוואה.
זה פשוט משחק של אקשן מהיר מטורף וחסר מעצורים, סטייל סרטים הוליוודים.

העוג הברברי אמר/ה:
אשמח אם תספר דברים מהמשחק של גאלאן פה. שמעתי כמה סיפורים מאוד משעשעים על מה שהולך שם, אבל אני בהחלט אשמח לשמוע על כמה מה-highlights.
מממ, קצת קשה לחשוב על היילייטס אמיתיים, אבל אני אנסה.
הדמות שלי כרגע היא לטאיש לבקן מאי פרהיסטורי שסוגד לדרקונית, הוא לא משכיל במיוחד, אבל די חכם, והוא לא מבין את התרבות ה"מערבית" שבה הוא נמצא. זה בהחלט יוצר מצבים מצחיקים.
לדוגמה, הוא הסכים לעשות בשביל סאקאבוס מעשה מרושע אחד לכל תשובה שהיא תיתן לו. הוא עשה שבעה מעשים רעים, שפוגעים באנשים, וגילה דברים מדהימים כמו שהרבה דברים יכולים להרוג את הסאקאבוס! כמו למשל, דרקון! :O
חוץ מזה, הוא גם גילה שכמעט כל פעם שהוא הולך לישון, הוא מתעורר קשור במקום אליו הוא רצה ללכת. מה שגורם לו פשוט מדי פעם ללכת לישון בתקווה להתעורר איפה שהוא רוצה. או פשוט ללכת לישון קשור כדי לחסוך את המאמץ.
דרך אגב, הוא לא ידע קרוא וכתוב עד המפגש לפני האחרון, אז הוא הלך לספריה וביקש ספרים עם תמונות. הספרנית שנאה אותו ושלחה אותו לספרייה של המקדש, שם הוא למד על איך שפיילור שורף חוטאים!
הוא גם מספר סיפורי ילדים מהכפר שלו, הנה אחד:
הסיפור על ואיורגה הנורא
"מסביב למדורות של כפר הלטאישים, תמיד סיפרו את הסיפורים על ואיורגה הנורא ( ! ) נראה שהצעירים מאוד אהבו את הסיפורים עליו, אך הכי עליהם היה, ללא ספק, הסיפור על ואיורגה הנורא ועל הדינוזאור-שצבעו-היה-כצבע-השמיים. אני חושב שבשפתכם קוראים את זה "ואיורגה הנורא ודינו התכלכל". לא קלקל! תכלכל! הדינוזאור היה מתוקן לגמרי!
בכל מקרה, כשואיורגה הנורא טיפס לו על העץ הגדול ביותר שבאי, עץ שקרוא "העץ-שואיורגה-הנורא-טיפס-עליו-בסיפור-על-הדינוזאור-ההוא", וסיפור אחר לגמרי מסופר עליו- הסיפור על ואיורגה הנורא ועל הגרזן שלו שלא מצליח לכרות את העץ-שואיורגה-הנורא-טיפס-עליו-בסיפור-על-הדינוזאור-ההוא . כשהוא טיפס על העץ הזה, הוא ראה מרחוק צבע שמיים! על האדמה! ובלי מים! הוא חשד מאוד, כי הוא הרי היה נורא ( ! ) והחליק מיד מהעץ, קשקשיו מקלפים את הקליפה שעל העץ תוך כדי החלקה.
הוא עקב אחרי העקבות של צבע השמיים במשך שישיים רבים! וגם במשך שאר הימיים! עד שמצא את מקור הצבע-שמיים, הוא ראה שם... מתחבא בין העצים ומנשנש לו שיח, דינוזאור! הדינוזאור הזה היה גדול בינוני, עם שיניים חדות ועיניים קטנות, אף מקדימה וזנב מאחורה! כמו כל דינוזאור אחר בסביבה, אבל לדינו הזה היו קשקשים בצבע-שמיים, כאילו הוא היה כולו רטבטב, רק בלי מים! ואיורגה התפלא מאוד והחליט- הוא ירכב על התכלכל הזה, הוא לא ציפה שהתכלכל הזה ירכב עליו!
לאחר דקות על בטני דקות של ניסיונות לעלות על הגדול הבינוני והתכלכל הזה, ואיורגה כעס. בכעסו, הוא ניגש אל הדינו ואחז ברגליו, מרים אותו למעלה, שיהיה חלק מהשמיים שוב. אבל הדינו לא כעס בכלל, הוא נהנה, שואג לו "דיו!" ו"הויסה!"
ואיורגה הנורא זרק אותו הרחק הרחק למעלה, אבל לדינו התכלכל לא בא למעלה! בא לו למטה! וכך, ואיורגה הנורא נמחץ תחת ישבנבנו של דינו התכלכל. רק כי רצה לרכב עליו! ומה אתם לומדים מזה ילדים?"

מה עוד... (קרדיט למירטוקן שהזכיר לי חלק)
בהרפתקה הראשונה שלנו, שיחקתי דמות אחרת- לוחם עם יסודן אוויר כלוא בו- והובסנו על ידי בור, חוט, וחשיכה. ליתר דיוק, אנחנו הסתערנו על קובולדים בחושך, ונפלנו לבור. כשניסינו לקפוץ מעליו, היה חוט מתכת שעצר אותנו. הדמות שלי- שהיה לה בונוס עצום בקפיצה- הייתה היחידה שהצליחה להתגבר על המכשול הזה, אבל כל השאר פשוט נכשלו שוב ושוב בלטפס החוצה מהבור, עד שהסכמנו להכנע כדי שהקובולדים לא יהרגו את אחת הדמויות.

קצת לפני זה, אנחנו פגשנו אביר קודש אל-מת שפחד מהמוות. הוא ידע שלהיות אל-מת זה דבר מתועב, אבל לא הסכים לעזוב את החיים לגמרי. הדמות שלי הייתה אדוקה יחסית, אבל כל שאר החבורה רצתה לעזור לו במקום להרוג אותו. בסוף, הדמות שלי ניסתה קצת לפגוע במאמצי הקבוצה (נגיד לנעול אותו בשירותים של הכפר בתקווה שהכפריים ימצאו אותו שם ויעשו בו לינץ') אבל בסופו של דבר עזרה לקבוצה להשיג חרב ממתכת ממימד אחר שתוכל לכלוא את הנשמה של אוסקר (האביר הקודש) בתוכה.
והדמות שלי אפילו קיבלה את החרב! שהשתדרגה גם אחר כך, היה בהחלט מגניב.

וfast forward לאחת ההרפתקאות האחרונות- לאחר חודשים רבים, הדמויות חזרו להתמודד עם הקובולדים שכיסחו להן את הישבנים, רק שהקובולדים כבר הספיקו להשתלט על כל העיר, והדמות שלי התחלפה. הדמות של מירטוקן כל הזמן שיחדה קובולדים בשביל מידע, שזה היה מדהים. בזבוז מוחלט של כסף. לבסוף, נלחמנו בבוליט, ובאמת לא היינו בטוחים אם נמות. הדמות שלי כמעט מתה- הגיעה לנק"פ 1 ממוות מיידי, אבל הצלחנו לנצח אותו! והדמות שלי לקחה את הניבים שלו וחיברה אותם לשריון שלה! היה אדיר!

כמו כן, הדמות שלי מצאה בשלב מסוים אבן קסומה. ההקסמה שלה היא שיש לה תוסף +6 לבדיקות התחזות לאבן. זה היה מדהים. פשוט מדהים...

ואם נצא רגע מה"קמפיין" של גאלאן, בפלייטסט של אלופי האור גאלאן יצר דב"ש מדהים בשם קורצ'יק. הוא היה ננס, ונורא נורא כיפי. בשלב מסוים, הבאנו לו אבן שאמרנו לו שהיא קסומה, והוא לגמרי האמין לנו וחיבר אותה למקל. כשהיה לנו קרב, התעקשנו שגם הוא יצטרף. גאלאן גלגל בשבילו התקפה, 20 טבעי! וידוי קריטי? 19 טבעי! וידוי לוידוי? עוד 20 טבעי! יצא סה"כ טריפל-קריט, שחיסל את היצור שנלחמנו נגדו. זה היה הקטע הכי אדיר שהיה לי בשנים האחרונות.

המגדל הבודד אמר/ה:
מה הדמות ההזויה ביותר ששיחקת אי פעם?(לא כולל הדמויות שכבר הזכרת).
במשחק בסקייפ של רוי, לפני מוות עגום, שיחקתי מכשף סערה אתאיסט שדי שבר את החוקים של העולם (יכל לעוף נגיד), תירצתי את זה כ"קפיצה ממש ארוכה" אבל זה עדיין אותו דבר.
בכל מקרה, הוא היה אתאיסט. האמין שאע"פ שהאלים קיימים, לא מגיעה להם סגידה. מה הם כבר עשו?
הבעיה העיקרית איתו הייתה שהוא היה... מאוד סרקסטי, מאוד ציני, דומה מעט לי רק הרבה יותר מוחצן. הוא היה מאלה שהתחילו ריב ואז פשוט עזבו. מה שגרם לאיזה שניים שלושה קרבות שהתחילו מיד אחרי שהוא עזב.
בסוף, הוא מת אחרי אי הסכמה עם כל שאר הקבוצה על קטע מוסרי, בקטע של "הדבר הנכון לעשות נגד הדבר שצריך לעשות", כשדווקא הוא היה בעד הדבר הנכון.
אני חושב שאלך עליו. לא שיחקתי מספיק דמויות הזויות, אני בעיקר מנחה.

אני רק רוצה להעיר משהו לפונדקאים הנבחרים הבאים - השאלה לקהל *לא חייבת* להיות בסגנון "נחשו פרט מידע שרק החברים שלי יודעים עליי". אפשר גם להציג שאלה לקהל שבאמת שואלת משהו את הקהל ומעוררת דיון. תהיו יצירתיים.

פלאפי אמר/ה:
אני רק רוצה להעיר משהו לפונדקאים הנבחרים הבאים - השאלה לקהל *לא חייבת* להיות בסגנון "נחשו פרט מידע שרק החברים שלי יודעים עליי". אפשר גם להציג שאלה לקהל שבאמת שואלת משהו את הקהל ומעוררת דיון. תהיו יצירתיים.
אולי, אבל דיונים עדיף לפתוח בעץ נפרד. אתה לא חושב? בום פתחתי דיון

העוג הברברי אמר/ה:
אז שאלה לכיוון השני! מה הקטע הכי הזוי שהנחית? :p
אני... חייב לענות על זה? :p
בואו נראה, לפני שנים כשהנחיתי בשמש השחורה, היה מנהיג כנופיה אחד שרציתי להראות כמה הוא היה... חולה שליטה. השתמשתי בשביל זה בנשים שלו וביחס שלו אליהן, אל אחת במיוחד.
עכשיו, זה, בשילוב עם העובדה שהוא לבש שריון עור (שהשחקנים שלי מתעקשים שהיה סגול, לא יודע למה), כמו כן סאקאבוס ופטריות הזיה, גרמו לסיטואציה להסלים ברמה קיצונית.
מפה לשם השחקנים שלי קיבלו טראומה מבחור בשריון עור סגול, ושכחו לגמרי את בדיחת-ערוץ-אחד שהכנסתי שם כשבקצה המאורה שלו הייתה טלוויזיה שהייתה מכוונת על ערוץ 1 ושידרה ב"שידור חי" את מאורעות האפוקליפסה שהפכה את העולם למדבר.

באותו קמפיין, שהיה הזוי למדי, היה קטע שבו פשוט השתוללנו כשחיכינו לאחד השחקנים. הת'רי-קרין הנזיר שגאלאן שיחק פשוט רצח את המלך המכשף, הם השתלטו על כל הממלכה, והיו צחוקים. כמובן, אחרי שהשחקן האחרון הגיע החלטנו שכל מה שקרה בסשן לא קרה באמת, כי זה היה פשוט מפגר מדי וכל כך לא התאים למשחק. זרמנו פשוט יותר מדי :D

פלאפי אמר/ה:
nextorl אמר/ה:
[post]651364[/post] אולי, אבל דיונים עדיף לפתוח בעץ נפרד. אתה לא חושב?
אם הדיון קשור לנושא, אז לא. סוף דיון.
איזה דיון כבר אפשר לפתוח בהתחלה של הכה את הפונדקאי? אני באמת לא מצליח לחשוב על אחד.
כמובן, אם אחד נוצר בצורה טבעית, זה אחלה, אבל בהודעה הראשונה? שהיא בעיקרה הצגה של הפונדקאי? אני לא באמת מצליח לחשוב איך.

מירטוקן אמר/ה:
אני חייב לשאול-איך אתה יוצר את הדמויות שלך? יש לך דרך מסוימת שבה אתה מגיע אליהן או שכל דמות נולדת ממשהו אחר? אם זה השני, תוכל לתת דוגמאות?
בהחלט השני. רעיונות לדמויות צצים מכל מקום.
לדוגמה, הייתה דמות אחת- זייד, bloodrager (פת'פיינדר) שהרעיון שלו הגיע אלי מתמונה. הוא לא היחיד, יש גם איזה דמות של צייד שדים שההשראה לו הגיעה מתמונה.
ת'ונד עצמו, הדמות שלי ממוות עגום, הרעיון הראשוני שלה הגיע מתמונה- התמונה של הגמד הbinder מגיבורי הצל.
כמובן, זה רק רעיון ראשוני, והם מתפתחים הרבה מאז.

דוגמה אחרת היא שילובים מכאניים שאני מעוניין לנסות כשאני עובר על ספרים (מוריגן, דמות שאני מאוד אוהב נוצרה כשרציתי לבנות דמות היברידית) או פשוט מרעיונות שעולים לי אחרי שאני קורא את המכאניקה ("יואו, הדרואיד משתנה לחיות, איזה מגניב זה יהיה אם הוא יהיה מחושל קרב וישנה צורה כשהחלקים שלו מסתדרים מחדש!")

עוד אפשרות היא דמות שבנויה סביב קונספט שהייתי רוצה לנסות. נגיד ארדון, הדמות הישנה שלי בקמפיין של גאלאן, נבנתה סביב קונספט ה"אני רוצה לשחק דמות בלי עבר טראגי בכלל".

אפשרות… אחרונה אני מאמין, זה לגלגל דמות רנדומלית ולחבר הכל יחד לדמות מגניבה. ואירן, הדמות העכשווית שלי בקמפיין של גאלאן, נבנתה ככה. גלגלתי דמות רנדומלית באמצעות השיטה central casting, נתתי לה בשר ואישיות, הורדתי כמה דברים, והופה- דמות אדירה!

חזרה