• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה?

dragons

פונדקאי ותיק
שלום לכולם,
לא הייתי פה בכמה חודשים האחרונים מכל מיני סיבות (אחת מהן היא עצלנות), אז אני לא ממש בעניינים- בדרך כלל יש בקיץ מאפיה, אז האם יש לה עדיין קהל יעד פה? או שאלו שעמדו מאחורי המאפיה כבר פחות בסביבה?
אני מאוד נהנתי משתי המאפיות שלי, והייתי שמח אם תרוץ אחת בקיץ הנוכחי, אבל אני רוצה לראות אם כל האנשים שבדרך כלל מצטרפים למאפיות עדיין פה, או אם יש חדשים שרוצים- בקיצור, האם תהיה מאפיה השנה או לא.

משחק מאפיה הוא הגרסא החברתית של המשחק המוכר "העיירה".
יש מאפיונרים, יש אנשים רגילים, יש שוטר, יש רופא, יש תפקידים מיוחדים. אף אחד לא יודע מי זה מי (חוץ מהמאפיונרים שיודעים מי שאר המאפיונרים), ומטרת המאפיונרים להרוג מלא אנשים בלי שיתפסו אותם.
כל פעם יש לינץ' ביום (תולים אדם באשמה שהוא מאפיונר) ורצח בלילה (המאפיונרים הורגים מישהו), אם מספר האזרחים שווה או קטן ממספר המאפיונרים, המאפיונרים ניצחו. אם הרגו את כל המאפיונרים, האזרחים ניצחו.
זה המשחק הבסיסי.
בכל שנה בערך מתרחש משחק כזה פה בפורום בחופש הגדול, לפעמים כיף יותר, לפעמים פחות.

בכל מקרה, אני לא אשתתף השנה אם יהיה, אני לא מאמין שיהיה לי זמן לזה. בהצלחה בכל מקרה.

חזרה