עוד שבוע וחצי לדרקוניקון 2019
עוד שבוע וחצי דרקוניקון 2019, יומיים של משחקים וכיף והשנה יש לנו המון דברים טובים - קודם כל מפגש פונדקאים, אבל גם המון משחקי תפקידים, השקה ישראלית של פאת'פיינדר 2 ועוד. אם עדיין לא נרשמתם בהרשמה המוקדמת, מוזמנים להירשם כעת, או בקופות ביום הכנס.
http://www.dragoncon.co.il/games.aspx

האייקון שלכם

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
סמל אישי של משתמש
ננסק
תשובות: 2
יצירת קשר:

Re: האייקון שלכם

שליחה על ידי ננסק » 03 אוקטובר 2015, 16:43

היה הרבה אייקון, אז אנסה לסכם אותו לשלוש נקודות עיקריות.

1. פעילות "שער כניסה" היתה הצלחה מסחררת במקום עצמו - הרצתי שלושה מתוך המשחקים והייתי בדוכן במשך רוב שאר הכנס, וכמעט תמיד השולחן היה מלא ב-6-7 שחקנים חדשים (או חדשים לשיטה; אבל בעיקר מוגלגים חדשים לגמרי). אולי זה המיקום המעולה, אולי השילוט, ללא ספק זה המתנדבים שהיו בדוכן והיו יעילים בטירוף במשיכת אנשים לשולחן המשחק. השאלה היחידה שלי היא לגבי אחוז ההמרה - כמה מהם הצלחנו לעניין מספיק כדי לשלוח אותם לשחק משחקים נוספים באייקון (בוודאי רק בודדים), או כדי להיכנס לקבוצה הזו או לקבוצות אחרות, ובאופן כללי להיחשף יותר לקהילה ולתחביב. חילקנו להם דפים (שהיו אמורים להיות פליירים צבעוניים, אבל אני מנחש שלא היה תקציב וזמן), עם מלא מידע על כל מה שחשוב בקהילה הישראלית, אבל לא היינו עקביים בזה, אני חושש. נחכה ונראה.

2. הנחיה אולימפית פאת'פיינדר עבדה מצוין. ראשית, כי באו מלא חובבי שיטה, וגם שחקנים חדשים לשיטה; ושנית, כי זו עדיין היתה בעיקר תחרות של הנחיה אולימפית, פשוט בשיטה מסוימת. המנצח (בן שלום, לא פרנהייט אלא בן דוד שלו) לא היה זה שהשתמש בשיטה הכי נכון - זה היה רק אחד השיקולים - אלא פשוט המנחה הכי טוב מבין ששת המתמודדים. בהחלט מקווה לראות עוד הנחיה אולימפית בפאת'פיינדר בעתיד, לדעתי הרעיון הוכיח את עצמו.

3. הרצתי בכנס סה"כ 5 פעמים, רק הרפתקאות מוכנות של אגודת מגלי הארצות וליגת ההרפתקנים, ואני חושב שזה היה הכנס הכי רגוע שהיה לי מבחינת הנחיה. אם את או אתה רוצים להנחות בכנס, וגם אם זו הפעם הראשונה שאתם מנחים בכנס, ואין לכם את הכוח או הידע הנדרשים כדי ליצור הרפתקה מאפס, לפרסם אותה, להתנהל מול מערכת האירועים המורכבת להפליא של אייקון, ואז עוד להיות אחראיים על הביצוע עצמו באירוע, למה שלא תהיו אחראיים רק על הביצוע עצמו באירוע? ההרפתקאות המוכנות היו סבבה, המארגנים פעלו בשבילי (יהודה שלא כותב כאן, ואייר שהוא חלק מצוות הפונדק) ודאגו לתפעל את הכנס, למצוא לי את השחקנים, ולטפל בכל מה שקשור להליכים הקבועים של המשחק המאורגן (להעלות דמויות דרגות, למשל), ואני פשוט באתי והרצתי והלכתי וזה היה אחד הכנסים הנעימים ביותר. בפעם הבאה כנראה אעשה אותו דבר - עיקר ההנחיה שלי יהיה במסגרת משחקים מאורגנים. ועוד קיבלתי כתגמול ספרי הרחבה לשיטות, אז בכלל.
"סטייסי מתקנת את שגיאות הכתיב שלי, והיא גם מכתיבה לי את המילים המסובכות"
- - - - -
המתרגם הראשי של מבוכים ודרקונים ופאת'פיינדר
הבלוג של טקטיקה
על כתפי גמדים - פודקאסט ישראלי למשחקי תפקידים
המכשף שבצל

שליחה על ידי המכשף שבצל » 04 אוקטובר 2015, 11:08

nextorl כתב:אתם באמת צריכים לומר לי מי זה ת'יאון גרייג'וי ואיך הוא מצליח להתחמק ממני כשאני אשכרה מסתובב איתו...
בחור מוזר בשם גיא להב ששורץ הרבה באוהל של משחקי הקופסה וצועק ממזר די הרבה
The oldman כתב:ובאמת צריך למצוא את הבחור האמיץ שירים את הדגל ויארגן איזה סטיקר שמזהה אותנו. או אולי להדפיס חולצות - אפשר לארגן הזמנה של משהו כזה לכנס הבא.
im on it
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 12
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 04 אוקטובר 2015, 20:10

המכשף שבצל כתב:
nextorl כתב:
The oldman כתב:ובאמת צריך למצוא את הבחור האמיץ שירים את הדגל ויארגן איזה סטיקר שמזהה אותנו. או אולי להדפיס חולצות - אפשר לארגן הזמנה של משהו כזה לכנס הבא.
im on it
רשמתי לפניי :)

בנוגע למשחקים מאורגנים אני זוכר שלפני שש שנים התחלנו את צוות הסערה באייקון בחדר קטן בסינמטק והיום יש גם את צוות הסערה/ליגת הרפתקנים, את אגמא"ר ומהשנה את שער כניסה - פשוט תענוג. ומסכים עם ננסק, גם מומלץ להנחייה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
golan2072
יצירת קשר:

שליחה על ידי golan2072 » 06 אוקטובר 2015, 12:56

2MUCH כתב:תו עליהן, לכן אני שמחתי נורא שמצאתי מישהו כזה כאן בישראל. לא יכול להיות מבחינה סטטיסטית שיש יותר מחמישה מאיתנו. הזמן, אם אתה רואה את זה, דבר איתי!

יום חמישי
הגעתי ב10 כדי להשתתף ב"כוכבים אין ספור". למרבה הצער, אני הייתי היחיד שהגעתי, אז ישבתי עם שני מנחים בחדר ריק למשך חצי שעה. בסופו של דבר זוכיתי על הכרטיס, ונרוביאן הוביל אותי לקופה ווידא שאני מקבל כרטיס ל"מיזם אספמיה". תודה חגי! דרך אגב, אחד המנחים היה המשתמש גולן [מספרים שאני לא זוכר]. שאלתי אותם מה הם חושבים על תמונת המשתמש החדשה שלי, ולא קיבלתי תשובה חד משמעית.
התמונה שלך מגניבה :-)

פשוט בכנס לא היה לי אותה מול העיניים.

בכל אופן אני דיי התבאסתי מכך שלא באו אנשים למשחק חוץ ממך למרות ששילמו, אבל לא נורא, באו למשחק הקודם של כוכבים אין-ספור ובהזדמנות אריץ כאן משחק פורום בשיטה זו. אבל לא נורא, אחרי זה הסתובבתי בדוכנים, פגשתי אנשים וקניתי ספרים כולל ספר בנטו שמאוד, מאוד הלהיב את זוגתי.
We are but a tiny candle flickering against the darkness of our times.

Stellagama Publishing - Visit our Blog, Den of the Lizard King
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה