• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה סטאר וורז החדשה - ניצחון למאפיה!

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
את החוקים המלאים אפשר למצוא פה.

אנחנו מתחילים בבוקר.

בהצלחה לכולם!

תזכורות:
אסור לערוך הודעות.
אסור לצלם מסכים.
אסור לדבר על המאפיה מחוץ לעץ.
להגיב לפחות כל יומיים. אם יש בעיה או זמנים שבהם לא תוכלו להגיב, נא להודיע לי מראש.
הצבעות ופניות אלי במודגש. אם אתם מצביעים מהטלפון, זה בסדר לכתוב XXX[שם משתמש]XXX בכדי להצביע, גם אם זה לא במודגש.

נהלים חדשים שאני מבקש לאמץ.
נא לא לחזור על זה בשנית, ולקרוא טוב טוב.

רשימת משתתפים:

גאלאן - נרצח בלילה השלישי, אזרח ( :bones: )
דארק סית' (Dark sith) - פרש מהמשחק ביום השני. אזרח ( :bones: )
נקסטורל (nextorl) - נרצח בלילה הראשון, אזרח ( :bones: )
דני (Danny) - הוצא מהמשחק ביום השני, אזרח ( :bones: )
בליינד ביהולדר (Blind Beholder) - הוצא להורג בלינץ' ביום הראשון. אזרח ( :bones: )
ירינארק (yarinarc) - הוצא להורג בלינץ' ביום השני. מאפיונר ( :bones: )
דרגוניין (dragonian) - שרד עד סוף המשחק, מאפיונר. :clap:
דינרבלו - שרד עד סוף המשחק, אזרח. :clap:
מוזר (muzar) - פרש מהמשחק ביום הראשון. אזרח ( :bones: )
דרגונס (dragons) - שרד עד סוף המשחק, שוטר :clap:
ידס (yds) - הוצא מהמשחק ביום הראשון. מאפיונר ( :bones: )
ברון מקמנגוס - הוצא מהמשחק ביום השני. אזרח ( :bones: )
טומאץ' (2MUCH) - שרד עד סוף המשחק, מאפיונר חסם תפקידים :clap:
העוג הברברי - נרצח בלילה השני. רופא ( :bones: )
דארקמו (darkmo10) - הוצא מהמשחק ביום השני. אזרח ( :bones: )

שומרי שבת:
Dark sith
dragonian
דינרבלו

תאריכי מוות:
1) הוצאה מהמשחק (מודקיל).
2) פרישה מהמשחק.
3) לינץ' ראשון.
4) רצח ראשון.
5) הוצאה שנייה מהמשחק (מודקיל).
6) פרישה שנייה מהמשחק.
7) לינץ' שני.
8) הוצאה שלישית מהמשחק (מודקיל).
9) רצח שני.
10) הוצאה רביעית מהמשחק (מודקיל).
11) סיום המשחק, ניצחון למאפיה.

תודה לכולם על הרצון הטוב לפתוח מחדש את המאפיה. הפעם לא יורדים לקווים אישיים. לזכור, זה רק משחק.
ובכדי להקדים את המאוחר: יש ארבעה מאפיונרים, אחד מהם חסם תפקידים, יש שוטר ויש רופא. כל השאר אזרחים.

אני רציתי להגיב ראשון, תקולל.
מאפיה חדשה נפתחה, ואיתה יום חדש!
מצביע דארק סית', כי הצד האפל של הכוח הוא סתם אשליה פרובוקטיבית שמטרתה לעודד לקנות במק'דונלדס.

ווהו, מאפיה חדשה, סאפ?

בכול מקרה, למרות שבמאפיה הקודמת נראה שכבר סיכמתם את השיחות הנורמליות של תחילת מאפיה של "למה הצבעות אקראיות?" אני אצביע ככה בכול זאת, אז למה לא.

מצביע גאלאן, כי השם שלי הופיע בהודעה שלו (ואני לא יכול להצביע לרוי).

out
כוכב המוות מסתובב סביב שתי שמשות? אני לא חושב.
in
darkmo10- אני חושב שזו הייתה בדיחה...
ואני אלך עם השיטה הקודמת שלי.
[dice seed=28682 secure=04b6a243_0]1d15[/dice]

מצביע muzar
ואני חושב שהחוק מהמאפיה הקודמת תקף עדיין
(שימוש בניק האמיתי של המשתמש לפחות בפעם הראשונה בכל תגובה. ואפשר להדר. מאוד נוח)

אני יודע שזו הייתה בדיחה, אפילו שיבחתי את הפאנץ'. ואני עדיין רוצה תשובה ממנו כי מעניין אותי אם יש לו מה להגיד.
אני אנחש שהקוביה שלך היא להצבעה אקראית, אך בגלל שלא הצבעת לאף אחד אני מסתכל ברשימה. התשיעי ברשימה (אם לא כוללים אותך) הוא דרגונס (אם אני לא התבלבלתי בספירה).
עריכה (כי דאבל פוסטינג של סית'): אני רואה שלא דילגת על עצמך. ספרתי את כמות המשתתפים ואנחנו 15, מה שהופך את זה להגיוני למדי.

darkmo10 אמר/ה:
דני, חוץ מהפאנץ' הנהדר, למה התחלת בהצבעה לא רנדומלית נגד סית'?
שאלה קטנה לדארקמו-
מה זה משנה אם דני הצביע אקראית או בגלל בדיחה לדארק סית'? אני לא הצבעתי אקראית אלא סתם כי בחרתי מישהו לגאלאן.

האמת? זה לא משנה. אבל תכל'ס אם נתייחס לכל דבר לא משנה כלא משנה לא יעלו דברים שבאמת משנים (ובטח ובטח שלא ביום הראשון).
אני לא מסתכל במאוד חשד. אני מסתכל בעניין. את החשד הרציני אני אשאיר למקומות שבהם באמת יש סיבה לחשד ולא רק פאנצ'ליין.

חוץ מזה, אתה הצבעת אחרי ששאלתי אותו בקשר להצבעה שלו. אני לא יכולתי לשאול אותך על משהו שלא ידעתי אז. ואין לי גם מה לשאול אותך, כי אתה ענית בתגובה שלך לגבי סיבת ההצבעה.

muzar אמר/ה:
אם כבר להצביע סית' אז כי השם שלו הוא לאמאסו.

תיקון מונח: לאמאסו זה לרמוז שאתה תפקיד בעד העיירה. לרמוז שאתה מאפיונר לא יעזור לך.

הצבעות:

דארק סית' 1 (דני)
גאלאן 1 (עוג)
מוזר 1 (דארק סית')

האמת שאני חושב שזה הולך לשני הצדדים רוי, זה לרמוז שאתה תפקיד. כמובן שתמיד תרצה לרמוז שאתה עיירה, אבל אני חושב שגם לצד השני זה עובד.

לא יודע דארקמו, זה נראה לי קצת מטופש לשאול שאלות כאלו. זה אפילו לא בשביל לעורר אנשים להגיב (ויש לנו פחות משעה למאפיה כרגע, אז גם זה לא בדיוק תירוץ), זה סתם בשביל... לשאול.

לא יודע, סתם הפריע לי עצם זה ששאלת סתם. לא כבר עדיף להצביע אקראית כמו כולם? נראה לי עדיף מסתם לשאול דברים.

הצבעה אקראית (עם גלגול בtrue random, רציתי לגלגל ברול20 אבל בקמפיין שפתוח לי כרגע על המחשב ברול20 יש חלק מהאנשים פה ואני חושב שזה סוג של לרמות לעשות את זה שם) - 12 מתוך 14, אני מצביע לברון מקמנגוס , הידוע גם בשמות ברונינו והמנגואים המסתובבים.

עריכה: אוקי. אם הייתי רואה את התגובה שלך לפני שגלגלתי להצבעה אקראית לא הייתי מצביע אקראית. זה קצת מרגיש לי כמו החנקת דיון.
במאפיה בשלב מסויים יש דיון על כלום, וזה לגיטימי לחלוטין והגיוני, כי אין על מה להתדיין. אי אפשר להמנע מדיון על כלום, כי בלעדיו נעבור את היום הראשון בלי דיון בכלל (בד"כ, אם השחקנים חכמים מספיק)

חזרה