• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שום דבר לא בורח מעיני הנץ של דוקטור וואנג!

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אם תפתחו את עמודי הקישורים באתר של כוכבי כסף, ותשימו לב לשוקת האפליקציות הקטנה למטה, תוכלו לראות שיחת אייסיקיו עם שאדופקס. אה, אז כוכבי כסף מה האייסיקיו שלך? (אתה לא יכול להסתיר עוד מאיתנו! האהאהא!)

doctor wang אמר/ה:
אם תפתחו את עמודי הקישורים באתר של כוכבי כסף, ותשימו לב לשוקת האפליקציות הקטנה למטה, תוכלו לראות שיחת אייסיקיו עם שאדופקס. אה, אז כוכבי כסף מה האייסיקיו שלך? (אתה לא יכול להסתיר עוד מאיתנו! האהאהא!)
על מה לעזאזל אתה מדבר, בנאדם?!?
תגיד, ילד, שתית אתמול יותר מדי בירה שחורה עם אבא והשתכרת?

אנשים קשים. תכנסו לעמוד הקישורים של סילברסטארס... יפה. עכשיו תכנסו נניח ל"פורומים". טוב. אל תכנסו לפורום, רק שימו לב לתמונה שמתארת נניח את הפורום שלנו. שימו לב ללמטה של התמונה. יש שמה כמה אפליקציות פועלות, ואחת מהן היא חלון שיחה של אייסיקיו עם שאדופקס.. האמת החבוב מופיע בכל תמונה (לפעמים הוא גם שולח הודעות).

איזה פשלה! :lol:
לאזעזל וואנג, אתה קורע לעצמך את העיינים, איך הצלחת לראות את את זה?! אתה צריך שיהיו לך פיקסלים ממש קטנים המחשב בשביל זה o_O

גם אני... מה הבעיה שלכם רואים בבירור שזה שאדוופאקס. אבל לפני שהדוקטור הזכיר את זה אני בכלל לא שמתי לב!! באמת וואנג איזה ראיה!

בואו נודה אטקינסון, שאתה היית מעדיף ששמך יתנוסס על שורת האפליקציות הזו, ואפילו תהיה מוכן לגנוב לשקר ולשחד בשביל מטרה זו. התוכנית פשוטה, אנחנו מנתקים למאיר את אספקת החורן, ומנצלים את זעזועו כדי לפרוץ לסילברסטארס הביתה. אני אעלה תמונות מעודכנות תוך שימוש במחשבו הפרטי ואז אהרוג אותך כדי שלא תתמרמר שהפכתי את האתר שלו ללינק לכתובת

http://doctor.wang.virtualdogshit.com

doctor wang אמר/ה:
אנשים קשים. תכנסו לעמוד הקישורים של סילברסטארס... יפה. עכשיו תכנסו נניח ל"פורומים". טוב. אל תכנסו לפורום, רק שימו לב לתמונה שמתארת נניח את הפורום שלנו. שימו לב ללמטה של התמונה. יש שמה כמה אפליקציות פועלות, ואחת מהן היא חלון שיחה של אייסיקיו עם שאדופקס.. האמת החבוב מופיע בכל תמונה (לפעמים הוא גם שולח הודעות).
באמת טוב שיש לך מה לעשות.
רגע... אין לך! :lol: :lol: :lol:
סלח לי, וואנג, על שאני גועה בצחוק. "רב תותח" הוא לא הכינוי שאני הייתי בוחר כדי לתאר אותך. :lol:

חזרה