• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לדוקטור וונג ו XV8

סטטוס
נעול לתגובות.

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
רואים שאתם לא HARDCORE. אצלנו הלוחמים שולטים. מי שמשחק מכשף עושה את זה כי משעמם לו. המכשפים אצלנו זה הפוסים שזורקים אותם למלכודות ומחזיקים לנו את השמשיות וכוסות הנקטר הקרירות עם המטריות החמודות האלו. אפילו עם למידה אוטומטית של לחשים והצלחה אוטומטית המכשפים אצלנו חלשים ולוזרים, והשחקנים שלהם חווים התנסויות מזעזעות בגלל שהם בחרו מרצונם החופשי דמות זכר שלובשת שמלה. אני לא יודע למה יש אנשים שממשיכים לשחק מכשפים. אולי בגלל שזה מצחיק לגרום להם להטיל כדורי אש על הקיר 2 מטר מולם.

למה להיות ספאמר ולא להבין שמה שאמרתי התכוונתי אליו ברצינות?

כל מקום שאני הולך אליו אני אומר שאני לא אוהב אותם! אף פעם בחיים שלי לא שיחקתי מכשף. בחיים.

רגע שאני אבין... דוקטור וונג כותב לדוקטור וונג וXV8 משבר... (טחחחח אקס וי שמונה משבר... בלעעע) בכל מקרה לשניכם יש בעיה רצינית מאוד! התמונה שלכם!! היא כל הזמן על איקס כזה קטן כי היא גדולה מדי תעשו לי טובה שניכם תחליפו תמונה קיבינימאט!!! וגם התמונה שבחתימה!! לא רואים את התמונות שלכם בכלל!! ואם אתם כן רואים אותן אז תכנסו לפורום הזה ממחשב של חבר ותראו איך זה נראה... תמיד מומלץ להסתכל על הדברים מעין של חבר......

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה