• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Bedlam

shay5525

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
טוב, פעם בכמה זמן אני נתקל במשהו שרק הפונדק נראה לי רלוונטי לגביו... :)

גיביתי לאחרונה משחק ב-Kickstarter בשם Bedlam:
https://www.kickstarter.com/projects/skyshinegames/bedlam

בגדול זה RPG בסביבה פוסט-אפוקליפטית, עם קרבות מבוססי-תורות על grid (כמו The Banner Saga המעולה למי שמכיר. למעשה, הם משתמשים במנוע שלהם).
מה שנהדר (בעיניי) במיוחד זה שהכל זה אנימציה מצוירת (ולא תלת-מימד), והסגנון והעיצוב פשוט מעולים. ויש שם כלבי-קרב קיברנטיים שמשתינים חומצה. :bones:
בקיצור, נראה שהם על התפר של להיות ממומנים (55%, ועוד עשרה ימים לממן את זה), אז התגייסתי לבקשה שלהם להפיץ בין חברים ובפורומים רלוונטיים (כי בת'כלס אני מאוד רוצה שהפרויקט הזה יצליח).
אם אתם חושבים שיכול לעניין אותכם לגבות כזה פרויקט, תנו בזה מבט. :)

בתור מישהו שכבר גיבה 11 פרויקטים של משחקים בקיקסטארטר (כמעט כולם RPG), אני יכול לאמר שאחד הכיפים הגדולים של זה זה לקבל עדכונים פעם בשבועיים-שלושה על תהליך התכנון וההפקה של המשחק (זה כולל הכל בין אנימציה, concept art, תכנות, תכנון שלבים וכתיבה). בינתיים הם מעדכנים בקצב מטורף, ומגיבים בטירוף לתגובות של ה-backers (הם הספיקו להוסיף כבר שני יצורים שמבוססים על רעיונות שאנשים כתבו בתגובות), אז נראה לי שזה גם יהיה פרויקט מוצלח לתמוך בו גם מההיבט הזה.

זהו, ביי!

חזרה