• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

למה נרשמתם בכנס?

אני גם נרשמתי לואנור באחרה"צ.
ובבוקר לוושו.
ובסוף לערב תאוריה.

בוקר וצהריים- מריץ את ההרפתקה שלי למו"ד 5- מאורת הדרקון השחור.
ערב- משחק בואנור.

אני אשמח להיפגש כולנו למפגש מאורגן, אבל אם זה לא יוצא, אולי כדאי שנקבע מקום מוסכם שבו יחכו חבריי הפורום, או אולי שנלבש תגי שמות שיזהו אותנו.

The oldman אמר/ה:
בוקר: עובד בדוכן הרישום
צהריים: עובד בפונדק הוצאה לאור
ערב: מנקה ומסדר את השולחנות

:)
בחיים לא תיארתי לעצמי שלארגן כנס מ"ת יהיה כל כך... אממממ... כיף סתם XD

אני מסכים עם דראגולד שצריך לקבוע מראש איפה נפגש ובאמת לעשות משהו

דניאל, זה אפשרי לארגן שלכל מי שמהפורום יהיה כתוב את ליד השם גם את השם בפורום? ואולי גם נשים איזה דף קטן ליד איפה שאתה יושב שבו כתוב איפה אנחנו נפגשים?
ועוד משהו - עם כל הכיף שאתה עושה יצא לך לבוא למפגש?

The oldman אמר/ה:
אפשר לנסות לארגן משהו על התג. או אם מישהו רוצה להביא על הבוקר איזה מדבקות עם סמיילי (או אורק!) בתור זיהוי פשוט לחברי פורום :twisted:
אתה מכיר את המקום, אז אתה יודע איפה יהיה אפשר לבצע את המפגש ואיפה זה הכי פחות יפריע

מישהו יודע מה צריך לארגן/לעשות במפגש פורום?

הכי נוח זה בהפסקה, ואפשר לקבוע בפינה עם הכורסאות, אם היא לא תהיה תפוסה על-ידי אנשים ...
מחר אני מבקר שם שוב, אז אני אמצא מיקום אופטימאלי למפגש :)

אתה תמצא אעצמך זמן להגיע למפגש?

וכמו שכתבתי בעץ קודם... אני מציע שכל אחד יבוא עם אביזר/משהו שיזהה אותו מהפורום בלי צורך בלהסתכל בתג השם (למשל אני אבוא עם מנגו)

אני אהיה עם האוזנים אני פגשתי בחצי פורום במקרה ולא הבנו את זה[דרגולד,נוראבין(אני לא סגור אבל נרראה לי שראיתי אותך) את אייסל וכמעט כל מי שבא לדרקוניקון שהוא היה מיניטואוריסת.
אפשר בהפסקת צהריים לא?

חזרה