• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרידה [ומבחינתי אפשר לנעול]. תודה.

King Revange

פונדקאי ותיק
לפונדק הגעתי בסביבות 2006-7. הייתי ילד קטן שרק יצא מקבוצת הדי אן די הראשונה שלו ונורא רציתי לדעת מה זה שאתם עושים פה. אז נרשמתי בתור מיא אלוו וסגרתי סיפור. נורא כעסתי על המנהלים. למה ההודעות שלי כל הזמן נמחקות? מסתבר, לבושתי, שפשוט לא ידעתי להעביר עמודים :oops:

אז עפתי ונרשמתי אחרי מחשבה כאשארדאלון. נכון, כתבתי שטויות ועשיתי שטויות, אבל מה אתם מצפים מצעיר חמום מוח? לקחתי כל מיני פרטים אישיים מהחיים של חברים שלי והרכבתי דמות. דמות חארטה בארטה. למה? ככה. זה היה משחק בשבילי מצד אחד, מצד שני נורא לא רציתי שיגלו את השם שלי. שקעתי עד הצוואר בבוץ של משחקי התפקידים, האינטרנט, המחשב וכן הלאה.

בדיוק כשהתחלתי לעלות על הגל הנכון, מישהו גילה טעות בספירת הבאנים שלי. אני קורא לזה King Revange. זה דווקא שם שיותר קשור אליי. Revange היא "נקמה" באנגלית, מינוס שגיאת כתיב אחת, שנהגתי לכתוב בכל מיני מקומות ולהוסיף לזה ציורים יפים. משעמם לי בחיים, מה?

עכשיו אני צריך לזוז. לא באמת עידו, לא באמת עומר. יש כמה דברים נכונים, יש כמה המצאות. אבל זה לא משנה את העובדה שאני לא יכול להיות פה יותר. אם אני לא אפסיק לחיות חיים וירטואליים ענפים בnewgrounds ובשאר מרעין בישין, ביניהם הפונדק, אני אכשל ואעוף וזה יהיה סתם.

אז אני הולך.

לגבי כמה אנשים פה - זה שהתמתנתי בכתיבה לא אומר שאני לא מקלל אתכם בקול רם מאחורי המקלדת. יש כמה חבר'ה שהיחס שלהם לאנשים מזעזע, לא משנה מאילו סיבות. יש כאן כמה אנשים שהם באמת נשמות טהורות, כמו חגי לדוגמא. אני עדיין זוכר שקיבלתי אזהרה מאייסל על משפט שהיום לא היו עושים לי כלום בגינו. אני לא ממש בא לסגור חשבונות, וכן, באמת יש לי פתיל קצר כמו שאתם שמים לב. וזיכרון ארוך.

אני מקווה לחזור מחר בבוקר ולומר "סרק סרק", אבל שוב, עד שמשהו זז ברצינות בחיים שלי אני צריך לזוז איתו.

151.

נ.ב.
לגבי גודל הפונטים בפורום - אם אני מגיע למצב שבכל מחשב אני צריך Ctrl + רולר של העכבר כדי להגדיל את הכתב, זו בעיה. לדעתי אני לא היחיד שעושה את זה. תגדילו אותם בקצת.

שיקרת כל הזמן הזה? למה? זה עושה לך טוב?

אז רגע. אם אתה ואשר אותו בנאדם, זה אומר ש:
-שיקרת לי ולא שיחקת את סיבו בכלל.
-שיקרת לפורום ולא היית השה״ם בקאס קוואר, כנראה.
-אם אתה לא עומר ולא עידו זה אומר ששיקרת את הלדין, שהייתי-במאה-אחוז-בטוח ששניכם מכירים במציאות. הוא גם התייחס אליך בתור עומר. שקר...
-אהבתי מאוד את הדברים שאשר,אתה, יצרת ודי הצטערתי שהלכת, אבל למה לא יכולת פשוט לדבר עם אולדמן ולגמור עם הסיפור? כל כך נורא שבנאדם אחד, שרובנו כבר פגשנו מה פעמים באייקונים ובביגורים השונים, יפגוש אותך?

אנלא יודע מה לומר. פספוס?

ארר...אם אתה כבר הולך אז אני רוצה להתנצל על הדיון שלנו באהזדה בזמנו שהלך לכיוון מאוד לא טוב. סליחה. אני מניח שהיו לנו עוד חילוקי דעות יותר רציניים שאני לא זוכר עכשיו, אבל אני מתנצל גם עליהם אם נפגעת בדרך כלשהי.

you-dont-say.jpg

סתם. למרות שהיו לי איתך לא מעט חיכוכים גם בגלגול הזה וגם בגלגול הקודם שלך, אני רוצה להתנצל. יכול להיות שכעסתי יותר מדי בשם אנשים אחרים, ויכול להיות שלקחתי יותר מדי ללב. בכל מקרה, אין ספק שיש לך את התרומה שלך לפורום.
בהצלחה בהמשך החיים (?)

muzar אמר/ה:
חבל שאתה הולך, אתה אחד משלושת התורמים הכי גדולים לפורום מו"ד(אתה, פלאפי, ונרוב) ותודה על החיזוק לאיזה נוב על מקצוע לא מושלם אי שם בשנת 2011.
אני לא רוצה לזהם את העץ, אבל תסתכל על כבשן הבדולח לפני שתחליט שאייסל (ונרוב, ופלאפי) הוא לא אחד מאותם "תורמים גדולים"

איזה תעלומה ואיזה נעלים,
זמן קצר אחרי שאושרדילן גורש הופיע בדיוק אותו טיפוס עם אותה צורת התבטאות, רמת התקשקשות וחיבה פרודיאנית ל AC.
כולם זיהו, אבל לא היה להם אכפת באמת ונתנו לך להתקיים מחמת הספק.
עכשיו האשרידליון עושה לעצמו לוויה לראות מי בא להזיל דמעה.
אושרילה מתערב שתוך חודש אתה חוזר עם שם משתמש אחר או עם איזה חמשיר אווילי "הזהרו מזעמו של ...
אני מודה אתה יצירתי, יש לך הרבה זמן בחיים לכתוב דברים לפורום מו"ד, זה נפלא. ועכשיו אתה מתגייס לישיבה שבה לא יהיה לך גישה לאינטרנט. אתה תמצא את החופשות ממש לפני כניסת שבת ואשרדילינן יחזור עם זעמו הנורא.

חזרה