• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העמותה הבונופרטיסטית

• מחבר/ת הנושא Anonymous
  • תאריך התחלה
A

Anonymous

Guest
מטרת העמותה הוא פרסום מידע היסטורי למטרת שימוש במ"ת הקשורים לאירועים היסטוריים או בעלי קשר לעולם האמיתי, המטרה היא להפיץ מידע מפורט יותר משיעור ההיסטוריה הנורמלי ולתת למנחה המתוסכל מדריך לתקופה בעל נתונים כגון: אומנות, תרבות ופרפראות היסטוריות לצד: אסטרטגיות צבאיות, תרבות, פוליטיקה, כלכלה, אירועים חשובים וכו' כאשר המנחה יכול לבחור את רמת הפירוט.

מי שמעוניין הנה הפירוט
http://www.web-creatures.net/rpg/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2202

doctor wang אמר/ה:
רוצה עצה: אנשים בהיסטוריה בקושי השתמשו בחרבות. חניתות ALL THE WAY BEYOTCH

טוב, למה אתה קורא היסטוריה?

היוונים, לדוגמא עשו שימוש מסיבי בחניתות ארוכות בפלנגות שלהם.
הלגיונות הרומיים, לעומת זאת, היו מבוססים על חרבות קצרות ומגנים
(כשרק חילות עזר משתמשיחם בחניתות-השלכה).

בימה"ב,לעומת זאת, חרבות היו בשימוש אצל המעמד היותר גבוהה, כשפשוטי-העם עשו שימוש בחניתות, כמדומתני.

מה הייתה הפואנטה בתגובה הזאת? קצת קשה לי להבין מה זה קשור עם רצונך (או אי רצונך) להצתרף לפרוייקט...

Anonymous אמר/ה:
מה הייתה הפואנטה בתגובה הזאת? קצת קשה לי להבין מה זה קשור עם רצונך (או אי רצונך) להצתרף לפרוייקט...
.

האם אתה מדבר אלי, או אל דר. וואנג?

אם אלי, אז רק רציתי להגיב לטענתו להראות דוגמא נגדית.
אין לי רצון להצטרף אל הפרויקט (ממש, ממש אין לי זמן.), אבל אני נותן את ברכתי.

אם דברת לדוקטור וואנג, אז אני לא יודע.
נסה לשלוח מסר אישי.

דיברתי אל דוקטור וונג שדרך אגב לא חייב להגיב אם אין לו משהו חשוב להגיד.

אני אומנם לא מכיר את המשחק MADEVIL אבל רק השם מראה לי שאין קשר בין מה שאני רוצה לעשות לבין העצה של הדוקטור....

בימים אלה קוראים לדבר לוף בלועזית אבל בעברית יפה קוראים לזה ספאם...

אז בבקשה להישאר בנושא...

איני מסכים עם דבריך. לא מדובר בספאם אלא בגסות רוח מצידך. אנשים יגיבו כרצונם.

באשר לפרוייקט, למרות שהוא מבורך בעיקרון, אני חושב שאתה אינך מודע לעובדה שהתחום פחות או יותר מוצה עד תום. אני מתייחס הן למוצרים היסטוריים והן למוצרי מ"ת הסטוריים. אתה יכול להתאגד עם חבריך בפורום ההוא ולהחליט לתרגם מוצר כזה (ועוד מוצר, ועוד מוצר), וזו נראית לי ברירה טובה בהתחשב בכמות החומר והעבודה הדרושה.

בנוסף, כמו כל אדם המתעניין בהפקת מוצרי מ"ת, אני מציע שתדבר עם קבוצה מתגבשת של אנשים שעוסקת בסיוע מקצועי, רעיוני ומוראלי לאחרים המעוניינים להפיק מוצרי מ"ת. לפרטים - פנה אלי בהודעה אישית.

Anonymous אמר/ה:
דיברתי אל דוקטור וונג שדרך אגב לא חייב להגיב אם אין לו משהו חשוב להגיד.

אני אומנם לא מכיר את המשחק MADEVIL אבל רק השם מראה לי שאין קשר בין מה שאני רוצה לעשות לבין העצה של הדוקטור....

בימים אלה קוראים לדבר לוף בלועזית אבל בעברית יפה קוראים לזה ספאם...

אז בבקשה להישאר בנושא...

תסתכל על מה שכתבתי ואז תדבר. אמרתי MEDIEVAL שפרושו "ימי הביניים". אם אתה רוצה שיעור היסטוריה על מה שקרה בין 1100-1400 בערך, כולל שמות מלכים קרבות חשובים סוגי חיילים וטריטוריות שהחזיקו כל אחת מהמעצמות: זה המשחק בשבילך.

ספאם לידיעתך זה גם שמישהו לא קורא מה שאנשים רשמו ובכל זאת מגיב אליהם,

ההודעה צונזרה עקב שימוש במילים לא נאות כלפי משתמש אחר - להמנע מהברכות האלה, דוקטור.. בבקשה

הפעם אני מסכים עם הדוקטור...

Madevil זה שם שמכיל בדיחה, שלמעשה מחיבור של המילים "מטורף" ו"רשע" מקבלים "מימי הביינים".

טגב, חשבתי על זה כבר לפני שנים... 8)
(לא שזה מצחיק במיוחד, אבל מילא :rolleyes: )

לחילופין MediEvil יכול להיות גם ענף מרושע במיוחד ברפואה, אבל זה מתחיל להיות נמוך אפילו יחסית לבדיחות הקרש שלי... :confused:

חזרה