• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הדגמות של שיטות באייקון TLV

ODDin

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
"החזית לשחרור השיטה" גאה להביא לכם את "שיטות בפוקוס", אירוע דמואים שיערך באייקון TLV, במהלכו נדגים לכם שלוש שיטות משחק חדשניות ומגניבות!
המשחקים יערכו בימים א'-ג', 26-28.9, בסינמטק תל אביב.

והרי פירוט על השיטות שאנחנו נדגים לכם ועל מועדי ההדגמה:

Dark Heresy
מועדי הדגמה: יום ב' 27.9 19:30 ; יום ג' 28.9 10:00

שיטת משחק התפקידים עבור העולם הפופולארי של "וורהאמר 40,000". בעתיד הרחוק והאפל האנושות כולה נמצאת תחת שליטתו של האימפיריום הנאלץ להתמודד עם אינספור אויבים המנסים להשמיד את המין האנושי. השחקנים לוקחים על עצמם את התפקיד של אינקוויזיטורים, משרתים נאמנים של האימפיריום, המגינים על האנושות מפני סכנת אלי הכאוס הרשעים ומשרתיהם.

Savage Worlds: Rippers
מועדי הדגמה: יום א' 26.9 10:00 ; יום ב' 27.9 10:00

"עולמות פראיים" מספקת משחקי אקשן מהירים ומגניבים בעולם ויקטוריאני בו השחקנים משחקים ציידי שדים ומפלצות.

בלי לעצום עין (Don't Rest Your Head)
מועדי הדגמה: יום א' 26.9 19:30 ; יום ג' 28.9 19:30

"בלי לעצום עין" הינו משחק אינדי מפורסם בו הגיבורים לא מסוגלים לישון וכתוצאה מכך מוצאים את עצמם בתוך עיר מטורפת – עיר מקבילה לעולם שלנו, אליה מוצאים את דרכם כל הדברים הנשכחים והמיותרים מעולמנו. שם הם צריכים לשרוד, ואולי אף לגלות דבר או שניים על עצמם.
המשחק יצא לא מזמן במהדורה עברית.

מנחים: מיכאל פבזנר, אלון אלקין, חגי קובץ', חנן שיינפוקס, רני שרים, דניאל פידלמן

אתר אייקון TLV

החזית לשחרור השיטה בפייסבוק

בדיוק סיימתי לתכנן לו"ז לאייקון...
בכל מקרה, הם נשמעים ממש סבבה ואני בטוח יהיה באחד מה-Dark Heresy ובתקווה גם באחרים - רק זה ממש יעזור (לי לפחות) אם תכתוב מה האורך של כל אחד מההדגמות, או אורך מוערך לפחות שנוכל לתכנן יותר טוב.

אממ, צר לי לאכזב אותך, אבל בשביל להשליך נקרונים וטיראנידים על השחקנים התמימים שלך אתה כנראה תצטרך את Deathwatch, או לכל הפחות את Rogue Trader.
Dark Heresy זה כמעט אקסקלוזיבית נגד כתות כאוס. זאת אומרת, תמיד אפשר להכניס דברים, אבל זה לא הדברים שבהם הדמויות אמורות לטפל (ובתכלס, גם לא הדברים שהדמויות אמורות לשרוד.)

אבל בכל זאת תבוא, זה כיף! :)

יש הגבלת גיל על dark heresyל?

אני מכיר את השיטה די טוב, אם זה משנה. אני ממש רוצה לראות איך זה כשמישהו אחר מריץ לך, ולא כל הזמן אתה לאחרים...

deathwatch הוא יותר בסגנון של בוא-נהרוס-כוורת-טיראנידים-עצומה-שיש-בה-מלא-נידים-עם-פצצה-סופר-מאגניבה. בנכטעשבמנ''עפמ, בקיצור. בע''מ.

rouge trader.... זה כבר לחקור פירמידות נקרונים עתיקות....ולהעיר אותם. מוהאהא.

בכל מקרה, תשובה מהירה תעזור לי פה, כדי לדעת למה אנ י יכול ללכת ולמה לא...

סול

עריכה: מכניקה דומה, אך שונה. באותה מתכונת של תכונות.

לגבי הגבלת הגיל, טכנית היא 14, וגם זה יחסית נמוך.
זאת אומרת, אני לא יודע איך אתה משחק בזה בדרך כלל, אבל רק תיאורי הקרב אמורים להיות מספיקים כדי שזה לא יהיה הולם לקהל צעיר, שלא נדבר על מה קורה כשאתה חוקר כת של סלאאנש. אני מעריך את זה שאתה אוהב את העולם ומשחק בשיטה, אבל לא יודע, לדעתי זה משחק לקהל יחסית בוגר.

פיטפינד: המכאניקה היא אותה מכאניקה בבסיסה, אבל הדגשים שונים, סוגי הדמויות שונים. יש לי רק את Dark Heresy האמת, אז אני לא יודע במדויק להגיד לך את כל ההבדלים. אבל יש בכל זאת הבדל בין לשחק חבר משמר אימפריאלי שהפך לחניך אינקוויזיציה לבין לשחק חבר באולטראמארינס שהפך לחבר ב-Deathwatch...

טוב, לא נורא. חבל.

בכל מקרה, תהנו בכנס.

בשביל הצחוקים...
Slaanesh_Demoitvational_Poster_by_Brabados.jpg

חזרה