• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לאיזה אייקון אתה הולך?

super sorcerer

פונדקאי ותיק
ב"ה
השנה יש 4 כנסים בחול המועד סוכות: נוקון, אייקון-TLV, אייקון-מבעד למראה ואת הכנס של קהילת המיניאטורות שמארגנים הגנרלים במרתף.

לאיזה מביניהם כל אחד מכם הולך?

אני כנראה אבוא לאייקון-מבעד למראה, אולי אני אבוא לאחד הימים של נוקון. אני כמובן אהיה בכנס של שחקי המיניאטורות שהולך להיות בשישי-שבת ראשון (עד כניסת שבת בטוח ובמוצאי שבת בטוח, כנראה שאני גם אשאר שם לשבת עצמה).

1) זה אייקון TLV, לא אייקון VOD
2) נוקון זה לא באמת כנס (ולא רק כי הוא נקרא ככה.) כל מה שיש שם זה פרויקט תהודה, שזה שני משחקים. (אני לא בטוח איך זה שם מבחינת ימים, והאם צריכים לשחק בשני הימים או רק באחד.) לא בדיוק כנס לבקר בו.
3) כיוון שאייקון TLV הוא בסינמטק ואייקון מבעד למראה הוא באשכול, אין שום מניעה לבקר בשניהם. סה"כ קצת מציק מבחינת זה שהתוכניות נפרדות וצריך לקנות כרטיסים בנפרד, וההנחות לא משותפות. אבל מעבר לזה, לא ביג דיל.

לגבי אישית: אני מנחה באייקון TLV, ככה שאני באיזור בימים ראשון-שני-שלישי, מגיע בראשון בבוקר ועוזב בשלישי באיזור עשר בלילה ככל הנראה. בזמן שאני לא מנחה אני אסתובב בין אייקון TLV לבין אייקון מבעד למראה. כנראה יותר ב-TLV כי גם בטח יהיו לי דברים חינם מזה שאני מנחה די הרבה, וגם בינתיים לא ראיתי שום דבר שיותר מדי משך את עיני בתוכניה של אייקון מבעד למראה. אבל בטח לכל הפחות אקפוץ להעיף מבט ובאופן כללי אם אני אראה משהו מעניין ללכת אליו, לא אכפת לי באיזה מהאייקונים זה.

שני האייקונים למעשה באותו מקום, כך שלמעט הריב הטיפשי והמיותר בין המארגנים, אין סיבה להתייחס אליהם כנפרדים. זה פשוט הליכה מאשכול לסינמטק.
אישית אני אהייה באיייקונים איחוד ומאוחד, וצוות הסערה ירוץ באייקון TLV :)

שני אני עדיין מציע לך למשוך את העבודה שלך מהכנס המטופש הזה.
השנה משחקי תפקידים הם לא מתחת לרדאר, הם פשוט לא קיימים מבחינתו של הרדאר האמור :\

בלי קשר יש סיבה טובה מאוד להתייחס אליהם כנפרדים, אבל זה לא המקום לדון בזה.

מה זה כל הפיצולים האלה? הקהילה לא באמת מספיק גדולה כדי לעשות כזה כאב ראש לכולם. גם ככה אייקון השתמר במתכונתו הרגילה, חצי בסינמטק וחצי באשכול - רק שעכשיו אני צריך לדפדפף בין שני אתרים כדי לתכנן את הביקור.

ולמה המיניאטוריסטים מנהלים כנס נפרד? לא מבין את זה...

ארורים תהיו - צבאות הפנטזי וה40k שלי מעלים אבק ואתם לא מקלים עלי את השבתם למקומם הטבעי בשולחן המשחקים. אם באייקון עסקינן אז לפחות הייתי יכול לדלג בין פעילות למשחק, אבל איך אני אמור להיות עכשיו בשני מקומות בו זמנית?

ולא רק זה, אתם גם בטח גונבים ממני ברגעים אלה ממש את כל המבצעים הכי טובים על המלאי הישן של המפיץ החדש של Games Workshop...

הבנתי שאולי חלק מהמיניאטוריסטים יהיו שם בכל מקרה. אני שם בלי קשר.

pitfiend אמר/ה:
ולא רק זה, אתם גם בטח גונבים ממני ברגעים אלה ממש את כל המבצעים הכי טובים על המלאי הישן של המפיץ החדש של Games Workshop...
:lol: so true

מסתבר שהיבואן החדש הוא די ישן. בעצם מדובר ביונתן אלוני שלא פרסם את שמו מסיבותיו שלו שנראות לי מטופשת אבל זאת רק דעתי.

הבעיה של מיניאטורת בארץ היא שהם מאוד יקרות. אם אתה רוצה לקנות משהו אני יכול להמליץ על כמה אתרים נהדרים שיספקו לך את הסחורה בהפרשים משמעותים מהמחירים הנקובים בארץ.

chaosblack אמר/ה:
מסתבר שהיבואן החדש הוא די ישן. בעצם מדובר ביונתן אלוני שלא פרסם את שמו מסיבותיו שלו שנראות לי מטופשת אבל זאת רק דעתי.

הבעיה של מיניאטורת בארץ היא שהם מאוד יקרות. אם אתה רוצה לקנות משהו אני יכול להמליץ על כמה אתרים נהדרים שיספקו לך את הסחורה בהפרשים משמעותים מהמחירים הנקובים בארץ.

אני רוצה להתלונן על דוכן כוכבי כסף והמיניאטורות באייקון, הוא היה מינימאלי בגודלו והמחירים היו כשהיו מאז ומתמיד - לא היה בהם שום דבר מוזל או נדיר. אם אני אחליט לקנות בו משהו עד סוף הכנס זה יהיה מתוך אידיאולוגיה ותו לא.

רק למען ההבהרה: המייבא החדש של וורהאמר אינו יונתן אלוני, אלא חברה בשם מאנקי טיים, שיונתן אינו בעלים או שותף בה. המיניאטורות בדוכן הן שאריות מימי כוכבי כסף, כמעט שום דבר חדש, וההנחות הן אותן הנחות כנסים מוכרות של פעם. השנה, הדוכן באייקון הוא לגמרי דוכן עודפים.

אין לי מושג איך יהיו המחירים בעתיד, במשלוחים הבאים, אבל המחירים של הסטוק הקיים קבועים כבר הרבה זמן, ולהערכתי לא ישתנו. אני מקווה שבעתיד יהיה קצת יותר זול.

באמת? כי מה שאמרו לי אחר לגמרי ממה שאתה אומר כאן... אבל היי מה אני יודע...

בכלל קוראים לו א' והוא לא מוכן להזדהות בשם פרטי. אני אשאר אם הגירסה שלי עד שהוא יציג את עצמו באופן מסודר ואישי ולא כאיש מוסד הידוע בכינוי א'

כאוסבלק, אני אנסה לקרוא בין השורות של ננסק בשבילך.
היבואן החדש (ישן) הוא פופיק, הוא יבואן בערך שנה או שנתיים.
לפני חודש או 3, הופיע "א' מהמוסד" (סחתיין על הכינוי) בתור העובד של פופיק שאחראי על הפצת מוצרי וורהאמר. מאנקי-טיים זה חברה ששייכת לפופיק, וא' עובד בה.זה לא הופך אותו לבעלים או ליבואן.

ולכן כנראה שהתיאוריה שלך נכונה, ו"א' מהמוסד" זה אכן יונתן, אותה גברת בשינוי אדרת, רק שהוא לא על תקן היבואן פשוט על תקן עובד. זה גם מסביר מדוע ננסק מדבר על משלוחים עתידיים, כי יש קשר.

זה ממש מרגיש כמו לפצח חידה בעיתון - "ילדים, גלו היכן מסתתר א' בתמונה", חידה מסתורית לקהל השחקנים בארץ מטעם "א' מהמוסד" וננסק.
מה שכן, החידה הגדולה יותר אם א' זה אכן יונתן, למה לכל הרוחות להסתיר את הזהות?

ההימור האישי שלי שא' למעשה זה אשרדאלון שממשיך לתעתע במשתמשי הפורום :)

ב"ה
אני רוצה להתלונן על דוכן כוכבי כסף והמיניאטורות באייקון, הוא היה מינימאלי בגודלו והמחירים היו כשהיו מאז ומתמיד - לא היה בהם שום דבר מוזל או נדיר. אם אני אחליט לקנות בו משהו עד סוף הכנס זה יהיה מתוך אידיאולוגיה ותו לא
אכן לא היה שום דבר מוזל במיוחד במיניאטורות (כלומר פחות ממחיר MAELSTROM), אבל הצבעים היו בהנחה רצינית.

חזרה