• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היי. רציתי לבקש מכם משהו

שלום רב לכולכם.
אני מצטער על ההתרעה הקצרה, אבל הייתי חייב לשמור אנרגיות להיום.
נכון שבכוכב נולד 8 יש מתמודדת בשם דיאנה גולבי?
ובכן, מחר היא תהיה בדו קרב נגד אור גלעדי, וחשוב לי שתצביעו לה המון (10 פעמים מכל מכשיר פלאפון), במיוחד לנוכח עדרי המעריצים של אור. אני רוצה אותה בגמר, בדרך זו או אחרת, והיא הפייבוריטית המשמעותית הראשונה שלי בכוכב נולד מאז מרינה מקסימה בלומין (מזה 3 עונות). אשמח מאוד אם תצביעו לה בהמוניכם, ותגייסו את כל מי שאתם מכירים. זה חשוב לי. אם לא בשבילה, אז בשבילי.
תודה מראש לכל מי שיצביע לה.
בבקשה תצביעו לה, ואל תתרצו לי שצריך לחשוב פעמיים לפני כל הצבעה (בגלל המחיר), כי לחלק מהמתמודדים האחרים יש קהל שמצביע בלי חשבון, ושובר עליהם קופות חיסכון.
הלוואי ודיאנה תגיע לגמר. הלוואי אמן שתצביעו לה. בבקשה.

דון גובלאונה אמר/ה:
אכן כן...
לא פרסמת משהו באותו הנושא על יעל בר-זוהר או משהו כזה? לפי מה שזכור לי גם אז לא קיבלת תגובות חיוביות, אז למה אתה מנסה שוב?
[ולמה שמישהו יבזבז את כספו על תכנית (ועוד כוכב נולד :eek:rcteeth: ) בשביל מישהי שהוא בכלל לא אוהד?]

הממ, אני גם חושב שהיא צריכה להגיע לגמר...אבל אתה די חצוף. סליחה שאני אומר, אבל זה מעניין לי את התחת ש"לחלק מהמתמודדים האחרים יש קהל שמצביע בלי חשבון, ושובר עליהם קופות חיסכון", כאילו, באמת, תחשוב קצת לפני שאתה כותב את הדבר הזה. גם אם אתה מבקש דבר כזה, שזה כבר לא הכי חכם, תכתוב את זה נורמאלי.

גארל אמר/ה:
הממ, אני גם חושב שהיא צריכה להגיע לגמר...אבל אתה די חצוף. סליחה שאני אומר, אבל זה מעניין לי את התחת ש"לחלק מהמתמודדים האחרים יש קהל שמצביע בלי חשבון, ושובר עליהם קופות חיסכון", כאילו, באמת, תחשוב קצת לפני שאתה כותב את הדבר הזה. גם אם אתה מבקש דבר כזה, שזה כבר לא הכי חכם, תכתוב את זה נורמאלי.
רציתי להבהיר מספר דברים:

1. הפעם הקודמת שניסיתי לקדם מישהי דרך הפורום הזה הייתה עבור שירי מימון, ולא עבוריעל בר זוהר (שבניגוד לשירי, היא בלונדינית באמת, ולא ברונטית אלוהית שצובעת לבלונד. בנוסף, יב"ז יותר גבוהה מאשר שירי בחמישה ס"מ תמימים, אז אל תבלבלו).

2. דון גובלאונה, רציתי להרגיע אותך, ולהודיע לך חד משמעית שאני לא בוט. וואי, אם היית יודע איך אני שונא טרולים...

3. גארל, אני מצטער אם נשמעתי קצת חצוף, אבל בכל זאת, תצביע בבקשה לדיאנה המון. היא צריכה אותנו.

רק תצביעו לדיאנה. טוב? לפחות בשבילי.

אז זהו. דון התבדח, כי כול פעם אתה רוצה שנצביע (וזה עולה כסף).
בכל מקרה, אני לא מאמין שמישהו יצביע בגלל עצים כאלה. אתה מבין, אף אחד לא רוצה להיות פראייר, ולהצביע למישהי שאתה לא מכיר בתוכנית שרוב האנשים פה לא צופים בגלל שמישהו שאתה לא מכיר ביקש ממך.. זה לא משהו שאני חושב שיקרה. וזה שיש אנשים שמשקיעים הרבה כסף בדברים האלה, זו בעיה שלהם. ואם היית מבקש שנצביע פעם אחת עוד הייתי מבין, אבל אתה רוצה 10 פעמים מכל מכשיר וזה יותר ממוגזם. אם אתה רוצה, תבזבז אליה כמה כסף שאתה רוצה, אבל לבקש את זה מאחרים נראה לי לא סביר במיוחד.

פרודו באגינס אמר/ה:
שלום רב לכולכם.
ובכן, מחר היא תהיה בדו קרב נגד אור גלעדי, וחשוב לי שתצביעו לה המון (10 פעמים מכל מכשיר פלאפון), במיוחד לנוכח עדרי המעריצים של אור. אני רוצה אותה בגמר, בדרך זו או אחרת, והיא הפייבוריטית המשמעותית הראשונה שלי בכוכב נולד מאז מרינה מקסימה בלומין (מזה 3 עונות). אשמח מאוד אם תצביעו לה בהמוניכם, ותגייסו את כל מי שאתם מכירים. זה חשוב לי. אם לא בשבילה, אז בשבילי.
בבקשה תצביעו לה, ואל תתרצו לי שצריך לחשוב פעמיים לפני כל הצבעה (בגלל המחיר), כי לחלק מהמתמודדים האחרים יש קהל שמצביע בלי חשבון, ושובר עליהם קופות חיסכון.

ההודעה הזו כל כך מגוחכת שעליתי מהמתים כדי לציין את זה

פרודו באגינס אמר/ה:

א. זה שמישהו מוכן לבזבז כסף על דברים מסוימים לא אומר שגם אנחנו צריכים לבזבז כסף על הדברים האלה.

ב. דמיין לעצמך שאתה הולך ברחוב, עד שפתאום בטנך מקרקרת. בריגוש רב אתה נזכר בפלאפליה חדשה שפתחו ממש קרוב למיקומך. אתה הולך לשם בחום הכבד, בשביל לגלות שבכיסך רק 10 שקלים. אתה אומר לעצמך "טוב, זה עדיף מכלום." וקונה לעצמך חצי מנה פלאפל בלאפה ומשתמש בשקל הנותר לכוס מיץ מהמתקן. אתה מקרב את הלאפה החלומית לפיך, שלפתע הטלפון מצלצל. אתה עונה לטלפון ב-"הלו!" עצבני. מעברו השני של הקו דיאנה אומרת לך "היי, אני ממש צריכה שתוותר על החצי לאפה הזאת, זה בשבילי, הפייבוריט שלך!". אתה מתלבט - מצד אחד מישהי שאתה חושב ששרה יפה, שאתה לא מכיר במסע לתהילה שלה, ומצד שני סיפוק רגעי מלא בטחינה. אתה באמת תוותר על הלאפה?
נגיד שכן, נגיד שהתגובה שלך למקרה הזה תהיה לוותר על החצי לאפה, כי אתה באמת פאנאט שלה וכו' וכו', אז ככה לפחות תוכל להבין את התגובות שלנו:

ג. דמיין לעצמך את כל הכיתה שלך (או הכיתה שלך לשעבר) בדיוק באותה סיטואציה - כולם עוד שניה מכניסים את הלאפה לפה. "עצרו!" אתה צועק, "דיאנה צריכה שנוותר על הלאפות שלנו למענה!".
אם זה לא היה הופך אותך לילד כאפות של הכיתה הזאת, אז אני לא יודע מה כן. למזלך, אנחנו לא ממש קרובים אליך, ולכן מסתפקים רק בצחוק.

(נ.ב ההודעה נכתבה בהנחה שהצבעה עולה שקל, אבל יש גם דברים מצוינים לעשות בפלאפליות עם חמש שקל).

Smiley+%3DD.png

אין מה להוסיף. ענק.

doctor arbitration אמר/ה:
פרודו באגינס אמר/ה:
שלום רב לכולכם.

ההודעה הזו כל כך מגוחכת שעליתי מהמתים כדי לציין את זה

דף קדוש.
וואנג? מה אתה עושה פה, מולטיפלקסר ארור שכמותך?
ד"א, מה כבר הפורום הקטן הזה ישנה? במיוחד לאור העובדה שאף אחד פה לא חשב אפילו על להצביע?

Shaman אמר/ה:
פרודו באגינס אמר/ה:

א. זה שמישהו מוכן לבזבז כסף על דברים מסוימים לא אומר שגם אנחנו צריכים לבזבז כסף על הדברים האלה.

ב. דמיין לעצמך שאתה הולך ברחוב, עד שפתאום בטנך מקרקרת. בריגוש רב אתה נזכר בפלאפליה חדשה שפתחו ממש קרוב למיקומך. אתה הולך לשם בחום הכבד, בשביל לגלות שבכיסך רק 10 שקלים. אתה אומר לעצמך "טוב, זה עדיף מכלום." וקונה לעצמך חצי מנה פלאפל בלאפה ומשתמש בשקל הנותר לכוס מיץ מהמתקן. אתה מקרב את הלאפה החלומית לפיך, שלפתע הטלפון מצלצל. אתה עונה לטלפון ב-"הלו!" עצבני. מעברו השני של הקו דיאנה אומרת לך "היי, אני ממש צריכה שתוותר על החצי לאפה הזאת, זה בשבילי, הפייבוריט שלך!". אתה מתלבט - מצד אחד מישהי שאתה חושב ששרה יפה, שאתה לא מכיר במסע לתהילה שלה, ומצד שני סיפוק רגעי מלא בטחינה. אתה באמת תוותר על הלאפה?
נגיד שכן, נגיד שהתגובה שלך למקרה הזה תהיה לוותר על החצי לאפה, כי אתה באמת פאנאט שלה וכו' וכו', אז ככה לפחות תוכל להבין את התגובות שלנו:

ג. דמיין לעצמך את כל הכיתה שלך (או הכיתה שלך לשעבר) בדיוק באותה סיטואציה - כולם עוד שניה מכניסים את הלאפה לפה. "עצרו!" אתה צועק, "דיאנה צריכה שנוותר על הלאפות שלנו למענה!".
אם זה לא היה הופך אותך לילד כאפות של הכיתה הזאת, אז אני לא יודע מה כן. למזלך, אנחנו לא ממש קרובים אליך, ולכן מסתפקים רק בצחוק.

(נ.ב ההודעה נכתבה בהנחה שהצבעה עולה שקל, אבל יש גם דברים מצוינים לעשות בפלאפליות עם חמש שקל).

אחרי תגובה אבסורדית כזו (הכסף שאני משקיע בה זה לא כסף שאני צריך למחייה. הכסף למחייה מושקע למחייה בלבד, וגם דיאנה עצמה יודעת את זה), אני מוותר. אל תעלבו, אבל עד שאתם זזים, בסוף דיאנה מצילה את עצמה לבד. קצת כמו נסיכה שמצילה את עצמה בכוחות עצמה, כי עד שהנסיך יגיע להציל אותה, כבר יבוא המשיח עם כל המשפוחה.
לא צריך. לפחות ניסיתי. אבל לפחות תראו אותה בגמר, טוב?

למה זה בכלל משנה לך מי יזכה בכוכב נולד.
זה סתם תוכנית שלא מיצרת שם דבר מעבר לבזז מקומי בעיקר בקשת, היא לא מיצרת עלילה בכלל והיא מנסה ליצור איזה שהיא דרמה עלמנת שהפראירים ישקעו כסף וישלחו הרבה מסרונים, יורידו את השירים בביצועים מחורבנים במקרה הטוב ויקנו כרטיסים לראות פסאודו כוכבים.

פארסק אמר/ה:
זה סתם תוכנית שלא מיצרת שם דבר מעבר לבזז מקומי בעיקר בקשת, היא לא מיצרת עלילה בכלל והיא מנסה ליצור איזה שהיא דרמה עלמנת שהפראירים ישקעו כסף וישלחו הרבה מסרונים, יורידו את השירים בביצועים מחורבנים במקרה הטוב ויקנו כרטיסים לראות פסאודו כוכבים.
זו אולי דעתך, אבל תענה לי בבקשה על השאלות הבאות:

1. כוכב נולד מייצרת רק בזז מקומי וזהו? אז מה זה שאצולת כוכב נולד (נינט, שירי, סקעת ומרינה מ"ב) הם כמה מהאנשים הכי מצליחים בתעשייה? פיקציה? הזייה של עידן קפון? :eek:rc?:

2. אם היה לך פייבוריט/ית שם, לא היית מנסה לשכנע אותי להצביע, ולפעמים אפילו בעזרת טיעונים סוחטי דמעות?

פרודו באגינס אמר/ה:
פארסק אמר/ה:

1. כוכב נולד מייצרת רק בזז מקומי וזהו? אז מה זה שאצולת כוכב נולד (נינט, שירי, סקעת ומרינה מ"ב) הם כמה מהאנשים הכי מצליחים בתעשייה? פיקציה? הזייה של עידן קפון? :eek:rc?:

2. אם היה לך פייבוריט/ית שם, לא היית מנסה לשכנע אותי להצביע, ולפעמים אפילו בעזרת טיעונים סוחטי דמעות?
1. זה הזוי כן. זה פיקציה נכון (אתה רואה אתה קולט את זה בעצמך), מי זה עידן קפון (טלאנט? מכוכב נולד?)? האנשים האלה רוממו עלידי התקשורת ורק האנשים המושפעים מתקשורת "ואוו הוא היה בכוכב נולד" יכולים לחשוב שיש להם כשרון, מעבר לכמה אנשים מוכשרים יש שם הרבה הרבה זבל. אנשים מוכשרים מצליחים לפרוץ לדעת הציבור בלי תוכניות כאלה.
2. לא יכול להיות ואם כן (נניח קרוב משפחה קרוב מאוד מאוד) אז הייתי בורר מאוד את האנשים שאני מבקש מהם להצתרף, כי אני לא רוצה שיזהו אותי עם זה וכאלה שלא מכירם אותי, שיחשבו שאני טמבל.

פארסק אמר/ה:
פרודו באגינס אמר/ה:
פארסק אמר/ה:

1. זה הזוי כן. זה פיקציה נכון (אתה רואה אתה קולט את זה בעצמך), מי זה עידן קפון (טלאנט? מכוכב נולד?)? האנשים האלה רוממו עלידי התקשורת ורק האנשים המושפעים מתקשורת "ואוו הוא היה בכוכב נולד" יכולים לחשוב שיש להם כשרון, מעבר לכמה אנשים מוכשרים יש שם הרבה הרבה זבל. אנשים מוכשרים מצליחים לפרוץ לדעת הציבור בלי תוכניות כאלה.
2. לא יכול להיות ואם כן (נניח קרוב משפחה קרוב מאוד מאוד) אז הייתי בורר מאוד את האנשים שאני מבקש מהם להצתרף, כי אני לא רוצה שיזהו אותי עם זה וכאלה שלא מכירם אותי, שיחשבו שאני טמבל.

1. שירי מימון מוכשרת ועדיין פרצה בעזרת כוכב נולד. כמוהה גם סקעת ומרינה מ"ב. הם פנינים שיצאו מהפורמט הזה, ולא תוכל להתווכח עם ההצלחה שלהם. לשאלתך השנייה... קפון הוא דמות מתוך הישרדות, שחי בתוך מציאות מדומה.

2. אם מישהו שמקורב אליך יהיה בכוכב נולד, אף אחד לא יחשוב שאתה טמבל. נהפוך הוא. כולם יתנו לך כבוד ענק בשכונה. תאמין לי. אני יודע מה זה כבוד למישהו בכוכב נולד.

שמת לב שכל השמות שנתת הם משתי העונות הראשונות? (למעט מרינה, שלא מי יודע מה מצליחה, עד כמה שידוע לי. אני אפילו לא בטוח שהיא הגיעה לגמר, אם כבר מדברים).
יש לזה סיבה- הכוכבים הנולדים הראשונים היו משהו מיוחד. מאז, החשיבות של התואר היא אך ורק מהבזז, וזה נעלם אחרי כמה חודשים לכל היותר.
כמובן, אם הזוכה היה מגיע להיות כוכב בזכות עצמו, זה בהחלט נותן דחיפה. אבל הפורמט בכללותו לא באמת מצליח לייצר אומנים.

חזרה