• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[בחיוך רחב] איך להתחיל עם בחורות?

Ashardalon

פונדקאי ותיק
שלום לכולם :D

חשבתי על פתיחת העץ הזה מתוך שילוב של ציניות, רצון להגדיל את מונה ההודעות שלי, ותהיה כנה, מהם הרעיונות שלכם איך להתחיל עם בנות. בשביל הבנות שכאן, תרשמו איך להתחיל עם בנים :p

הנה כמה מהדברים שלי, שעבדו פעם אחת או פעמים רבות. בד"כ כל בחורה זה עולם בפני עצמו, ואתה צריך להתאמץ כדי להתאים את עצמך לבנאדם.
1. להיות בוגר. בד"כ ללכת מכות עם החברים מול העיניים שלה זה אולי משעשע, אבל מאוד מאוד לא שווה בתור חבר או בן זוג. וצעקות של "אני אלף אפל!" לא תורמות. מבוגר שווה נורמטיבי, אגב.
2. להיות נחמד. עוקצנות ורשעות מכוונת זה לא מגניב ולא טוב ליחסים ולהיכרויות ראשונות.
3. לא להיות פזיז. אלא אם אתה מוקף בפרחות מכל מין וסוג וזה העניין שלך, נשים רציניות בד"כ לא מתלהבות מקשר על בסיס מיני בלבד. להרשים אותה למשך יום זה דבר אחד, אבל החבר'ה שלה, שמכירים אותה הרבה זמן, הם דבר אחר.
4. לא לדבר על דברים בוטים כל הזמן. זה פשוט מלוכלך, ומעצבן אותה. זה שאתה טוב בזה לא אומר שאתה צריך לצעוק את זה.

מה אתם אומרים?

[בחיי, זה העץ הכי מגוחך שראיתי חוץ מ"התערבויות על אשרלדון" :D ]

העץ לא מגוחח, אולי קצת פתטי (בהתחשב בעובדה שאתה חושב שמישהו מבאי הפורום *הזה* יוכל לתת לך עיצות שימושיות), בסך הכל מדובר בשאלה שמעסיקה אינספור גברים ברחבי העולם בכל רגע נתון.

וואו, עבר לא מעט זמן מאז שכתבתי פה, דווקא השאלה שלך משכה אותי להגיב. כנראה שלי אין הרבה מה לתרום לדיון כי בצער רב אני מתוודה שעד כה חיי האהבה שלי היו רק רצופים בכוונות לא ממומשות וניסיונות עקר להבין אם הצד השני מעוניין או לא. לעומת זאת יש לי חבר שמרבה לשתף אותי בפרטים, לטענתו מדובר במשחק שניתן לנצח בו רק אם משחקים אותו כפי שצריך, כלומר לעיתים מראים התעניינות ולעיתים מראים התעלמות בוטה, ומלבים כך עניין בצד השני. נשמע אכזרי - אבל ייתכן והתנהגות זו היא היחידה המעוררת את יצר הציד בלב המטרה. מי שמראה יותר מדי להיטות ונכונות להיכנס למערכת יחסים הופך כך מתברר... ללא מאתגר. האם אנחנו מחפשים אתגר בזוגיות ובחיזור? מסתבר שכן, הרי דבר הקשה יותר להשגה חייב להיות שווה למשהו טוב יותר, לא?כן זה עצוב, כן זה לא אומר הרבה דברים טובים עלינו כיצורים תבוניים, אבל מסתבר שאהבה חסרת תנאים משעממת אותנו - אנחנו רוצים תמיד להשיג את הבלתי מושג.

אני לבד כי כנראה קשה לי לקבל את זה ואני פשוט לא יודע איך לשחק את המשחק, אולי פשוט לא רוצה ללמוד. זה וכי אני משחק במשחקי תפקידים... ברור...

pitfiend אמר/ה:
העץ לא מגוחח, אולי קצת פתטי (בהתחשב בעובדה שאתה חושב שמישהו מבאי הפורום *הזה* יוכל לתת לך עיצות שימושיות), בסך הכל מדובר בשאלה שמעסיקה אינספור גברים ברחבי העולם בכל רגע נתון.
אז מה, אתה אומר ששחקני תפקידים הם חננות רווקים?

pitfiend אמר/ה:
וואו, עבר לא מעט זמן מאז שכתבתי פה, דווקא השאלה שלך משכה אותי להגיב. כנראה שלי אין הרבה מה לתרום לדיון כי בצער רב אני מתוודה שעד כה חיי האהבה שלי היו רק רצופים בכוונות לא ממומשות וניסיונות עקר להבין אם הצד השני מעוניין או לא. לעומת זאת יש לי חבר שמרבה לשתף אותי בפרטים, לטענתו מדובר במשחק שניתן לנצח בו רק אם משחקים אותו כפי שצריך, כלומר לעיתים מראים התעניינות ולעיתים מראים התעלמות בוטה, ומלבים כך עניין בצד השני. נשמע אכזרי - אבל ייתכן והתנהגות זו היא היחידה המעוררת את יצר הציד בלב המטרה. מי שמראה יותר מדי להיטות ונכונות להיכנס למערכת יחסים הופך כך מתברר... ללא מאתגר. האם אנחנו מחפשים אתגר בזוגיות ובחיזור? מסתבר שכן, הרי דבר הקשה יותר להשגה חייב להיות שווה למשהו טוב יותר, לא?כן זה עצוב, כן זה לא אומר הרבה דברים טובים עלינו כיצורים תבוניים, אבל מסתבר שאהבה חסרת תנאים משעממת אותנו - אנחנו רוצים תמיד להשיג את הבלתי מושג.
בטח - כשאתה מנסה להתחיל עם מישהי, זה כרוך בלהתאמץ, וכנראה שהרבה. אתה לא מתחיל עם מישהי שאתה מכיר למשך כמה שנים, כי אז זה מביך ורק אם יש לכם ממש דבק טוב אתם תישארו ביחד. אתה חייב להתאמץ כדי למצוא לעצמך עזר כנגדך :p . אתה לא יושב עם מקל הליכה ותופס בחולצות שאתה רואה, אתה צריך לדעת מה אתה רוצה מעצמך וממנה, ואז לנסות לשבת עם מקל הליכה ולתפוס בחולצות שאתה רואה :D

pitfiend אמר/ה:
אז למה אני עדיין לבד? פשוט כי אני לא מסוגל להשתתף ביודעין במשחק הזה, מסתבר, מתוך איזה אידיאליזם תלוש. זה וכי אני משחק במשחקי תפקידים, מה זה לא ברור?
עצה שלי - פשוט תנסה קצת. צא מהמסגרת שהחברה הדביקה לשחקני תפקידים - המשקפופרית [אני ערב לכך שיש סיכוי טוב שאתה רואה מצוין] החנונית [אולי אתה בכלל בנוי היטב משרירים?] העלובה [נראה לי שאתה אינטלקטואל], כמו שאחרים מנסים לעשות, ואולי יקרה משהו. המוטו שלי - אם מנסים, תמיד מצליחים! [למרות שבמקור זה היה "אם מנסים, תמיד נינג'ה"]

Ashardalon אמר/ה:
pitfiend אמר/ה:
המוטו שלי - אם מנסים, תמיד מצליחים!

המשפט הזה הוא אשליה אחת גדולה, המשפט הנכון הוא "אם לא מנסים לא מצליחים", וההבדל הוא שלא כל מי שמנסה מצליח, אבל מי שלא מנסה לבטח לא יצליח. עיצה אחת שאני כן יכול לתרום לחיים בכלל היא שעל כולנו להשתחרר מהתפיסה הזו שיש איזה מתכון מוחלט לאושר, "הדרך הנכונה" לחיים הטובים. אם מנסים לא תמיד מצליחים, תחסוך לעצמך הרבה סבל אם תשלים עם זה. אם תעשה א' לא תמיד יקרה ב'; אם לא תעשן סיגריות, לא בהכרח תינצל מסרטן, לעומת זאת אם תעשן כמו קטר, סביר בהחלט שזה יהיה גורלך.

איך להתחיל עם בחורות קשה לי להסביר, אבל, איך לגרום לכם להיות יותר אטרקטיבים בארבע עקרונות בסיסים, כן.

א. תהיו חיוביים - תחיכו הרבה (לא חיוך רחב אתה לא רוצה להיות הגוקר, הקריפי), תצחקו (לא בציניות או בסרקסטיות על אף אחד, גם לא על אנשים שלא נמצאים שם). תחשבו חיובית ואל תתלוננו כל הזמן, יותר קל להיות בסביבה ולהתחבר לאנשים כאלה.
ב. תסתפרו - אל תראו מוזנחים יותר מהחבורה שבה אתם חיים זה הופך אותכם לחרגים ומגעילים.
ג. תהיו נחמדים - תעזרו לאנשים אחרים, תקשיבו לבעיות שלהם בלי ביקורתיות ובלי ציניות.
ד. אל תתחבאו - תמצאו לכם את החברים שלכם זה יותר קל ממה שנדמה לכם ברגע שמפסיקים להיות ביקורתיים וחריגים. אם תשחקו בבית במשחק מחשב כל הזמן תשבו על האינטרנט, תצפו בטלוויזיה כל היום וקבוצת הלימוד שלכם כוללת רק אותכם לא יהיה לכם אפשרות לפתח את הכישורים החברתים שלכם. אם אתם תמיד בחבורה שותקים, מסתרכים מאחור ומתחבאים בין הצללים יותר קל כל לחבורה להפגש בלעדיכם, אלא אם כן אתם הנהג התורן הקבוע שלהם L. אנשים מתארגנים לצאת לפעילות משותפת תגידו יאללה גם אני בא יכול להיות שזה לא בדיוק מעניין אותכם אבל אם הזמן תמצאו אנשים שמעניין לכם לצאת איתם או שתגלו תחומי עניין חדשים.
אם תעשו את זה יתפתחו לכם הכישורים החברתיים, יהיו לכם יותר חברים, יהיה לכם ביטחון עצמי, תכירו יותר בנות והן יכירו אותכם ואולי יגלו בכם עניין. נכון שלהיות עשיר, יפה תואר, ספורטאי מצטיין או בעל מכונית הספורט הכי נוצצת עוזר במשהו, אבל זה לא משנה הרבה כי אם אתה חרא של בן אדם או פרח על הקיר לא יהיו לך חברים ובטח שלא חברות.
נכון שיכול להיות שתמצאו חברים ואפילו חברה שהם עושים את אותה הטעות שלכם אבל הם יהיו אומללים בדיוק כמוכם.
עקרון נוסף, אבל לא חשוב כל כך למטרה של מציאת חברה אבל חשוב ליכולת החברתית זה, לשמור על קשר עם חברים שכבר יש לך, אחרת הם הולכים לאיבוד. ולך תדע מתי תגיע במקרה לשאר ישוב איפה שגר עכשיו חבר ישן שלך ואין לך איך ליצור עימו קשר כי שכחת את שם המשפחה שלו, ואולי הוא בכלל עבר לגור ליד איפה שאתה גר עכשיוי.

עכשיו איך להתחיל עם בחורה זה קל אחרי שהצלחת להיות בן אדם חברותי.
יש אלפי דרכים וצריך לנסות מה שמתאים לך. כי זה נכון, מי שנסה יצליח, בסופו של דבר.

הבנת אלף אפל.

1. תצא מנקודת ההנחה הבאה- אם תצליח, הרווחת. אם תיכשל- כלום לא השתנה. מהנקודה שבה אתה נמצא, אפשר רק להרוויח.
2. תדאג לעצמך. זה מראה על ערך. תסתפר, תתגלח, תתלבש יפה, דאודורנט וכו'...
3. כל עוד תהיה נחמד, מתחשב, חיובי(כמו שאמרו-חיוך זה אחד הדברים החשובים) הסיכויים שלך טובים.
4. אל תראה לה שאתה תהיה הכלבלב שלה. אם היא מספיק שווה, יש לה עוד כמוך ואתם לא מזיזים לה.
5. תרגש אותה. תאתגר אותה. תיקח אותה למקומות חדשים. תתחרה איתה במשהו. תאתגר אותה. (בגלל זה באולינג או ביליארד זה בעיני המקום הכי טוב לדייט ראשון). תראה לה שאתה מתעניין בה לא רק בגלל היופי שלה.

זה בעיקרון. בהצלחה.

@פארסק - יפה. פחות או יותר כללים ל"נורמטיביות" בכלל. אהבתי :)

@פנג - יש בעיות.
1. לא תמיד, מיסטר טיגל. לפעמים אתה מסכן את עצמך חברתית בכל מיני מעשים, וחבל.
2. מצד שני, אם תדאג לעצמך יותר מדי, אתה תהיה הומו [בלי להעליב את קהל ההומואים ואת המנהלים שמגנים עליהם]. ובכן, אתה צודק שלהסתובב עם אותה חולצת דימו-בורגיר במשך שלושה או ארבעה ימים זה מזעזע [ביחוד עם השילוב הקטלני של שיער אסוף משנות התרפפ"ו וזקן ארוך לי עד ברכיים], אבל אם זה קורה רק מעט פעמים וזה לא מעיד על אישיות בעייתית זה סביר עדיין. קרמים, ג'לים וחבריהם שייכים לתחום שאני לא כ"כ מתקרב אליו, מכיוון שהם סתם מעצבנים ועושים יותר מדי רעש. עדיף לבוא נורמלי וזהו.
3. נכון.
4. נכון לגבי כל אחת, אבל הביצ'יות הן בד"כ רוצות כאלה, והרבה. על אחת כזו אסור לך לחשוב בכלל - יפה אולי, חכמה אולי, אבל מתנהגת לסביבה כמו המשרתים שלה, ולכן לא זורקים עליה ***.
5. ביליארד? באולינג? איי, נשמע לא משהו. סרט זה משהו מגניב, להסתובב במקומות בילוי בשקט זה משהו רומנטי יחסית, להיות שקטים זה ממש בונה אמון - אבל ביליארד נשמע לי קצת ניסיון חיקוי של סנוקר לערסים. ולסנוקר מביאים נערות ליווי בד"כ. באולינג זה לחברים בד"כ, וזה ליותר צעירים או להרבה יותר מבוגרים. לא מוצא את עצמי שם. זה כמו לצאת לקיר טיפוס :p

@פיטפיינד:
pitfiend אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
pitfiend אמר/ה:
המוטו שלי - אם מנסים, תמיד מצליחים!

המשפט הזה הוא אשליה אחת גדולה, המשפט הנכון הוא "אם לא מנסים לא מצליחים", וההבדל הוא שלא כל מי שמנסה מצליח, אבל מי שלא מנסה לבטח לא יצליח. עיצה אחת שאני כן יכול לתרום לחיים בכלל היא שעל כולנו להשתחרר מהתפיסה הזו שיש איזה מתכון מוחלט לאושר, "הדרך הנכונה" לחיים הטובים. אם מנסים לא תמיד מצליחים, תחסוך לעצמך הרבה סבל אם תשלים עם זה. אם תעשה א' לא תמיד יקרה ב'; אם לא תעשן סיגריות, לא בהכרח תינצל מסרטן, לעומת זאת אם תעשן כמו קטר, סביר בהחלט שזה יהיה גורלך.
אני מבין את ההיגיון שבדריך, אבל אתה נשמע מדוכדך מאוד ופסימי. אולי תנסה וזהו?

Ashardalon אמר/ה:
בלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלה
זה כמו לצאת לקיר טיפוס :p
בלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלה
יש לך בעיה עם קירות טיפוס וואלה אל תעצבן אותי :flame: ( :) ) ( :) = חפיף )

אגב אני מסכים לגמרי עם הקטע של הלא להיות צינים וביקורתיים ובכיינים. אני אישית מרחיק את עצמי כמה שיותר רחוק מאנשים כאלה.
במיוחד כאלה שיורדים עלי עם הערות עוקצניות.. בררר

Shadow123 אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:
בלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלהבלה

אגב אני מסכים לגמרי עם הקטע של הלא להיות צינים וביקורתיים ובכיינים. אני אישית מרחיק את עצמי כמה שיותר רחוק מאנשים כאלה.
א. מה לעאזאזל אתה עושה פה?!
ב. יש לי בעיה עם קירות טיפוס, ואם זה מעצבן אותך אז אתה יכול לקפוץ לי. אנשים, נמאס לי מהשטויות שלכם!

הערות עוקצניות זה תחום ההתמחות שלי. זה דווקא די מהנה.
ובאמת שאסור להיות קריר. ברגע שאתה מתחיל ללכלך על כל החברים שלה, היא מתחילה להסתכל עליך כמו איזה אידיוט.

בתור אדם שלא גדל עם חובשי כיפות, ולומד להכיר כאלה רק עכשיו בצבא, אני חושב שראוי להסביר לבנות (בצורה עקיפה ואגבית) מה הגבולות שלך, מה אתה מחפש וכאלה (כי לי לדוגמה, אין מושג, ואם לה אין מושג היא עלולה לבטל אותך בלי לחשוב על זה בכלל).

Ashardalon אמר/ה:
Shadow123 אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:

א. מה לעאזאזל אתה עושה פה?!
ב. יש לי בעיה עם קירות טיפוס, ואם זה מעצבן אותך אז אתה יכול לקפוץ לי. אנשים, נמאס לי מהשטויות שלכם!

הערות עוקצניות זה תחום ההתמחות שלי. זה דווקא די מהנה.
ובאמת שאסור להיות קריר. ברגע שאתה מתחיל ללכלך על כל החברים שלה, היא מתחילה להסתכל עליך כמו איזה אידיוט.

א. מגיב בעץ שלך.
ב. אני לא אקפוץ לך, אני חושב שלקפוץ עליך יהיה יותר מהנה.
וזה מצחיק אגב שלך נמאס מהשטויות שלנו.
(הכול אבל ברוח טובה, כן?)

אה
עצה שלי; אם אתה רוצה חיים חברתיים כלשהם (בהנחה שעברת את כיתה ו', אני לא יודע), אל תעקוץ אנשים לא בצחוק.

[נתעלם מהכניסה המזיקה של שאדו העתיק]

עוד רעיון שעלה לי, פנג, זה העובדה שאתה חייב להיות קצת בכושר וכאלה. הן יכולות לספר לך שכושר לא חשוב וזה רק אתה, אבל אם ההיכרות איתך תתבצע בין השאר גם דרך שיעור באומנויות לחימה שבמקרה יצאת ממנו ברגע שהיא עברה על פניו, זה יוסיף מאוד. כושר זה סקסי, עד כמה שאני שונא להשתמש במונחים האלה.

Ashardalon אמר/ה:
עוד רעיון שעלה לי, פנג, זה העובדה שאתה חייב להיות קצת בכושר וכאלה. הן יכולות לספר לך שכושר לא חשוב וזה רק אתה, אבל אם ההיכרות איתך תתבצע בין השאר גם דרך שיעור באומנויות לחימה שבמקרה יצאת ממנו ברגע שהיא עברה על פניו, זה יוסיף מאוד. כושר זה סקסי, עד כמה שאני שונא להשתמש במונחים האלה.
תמשיך לחלום, בנות לא מתרשמות מזה במיוחד, ואומנות לחימה נתפס בעיניהם כמשהו אלים.
פעילות מסוג זה (פעילות מרגשת ומסוכנת) לא יהיה בחמשת הדברים הראשונים שבת תחפש.
כושר זה סקסי?!?
מה שחשוב זה מה שקראתי לו 'תסתפר', תראה טוב/לא מוזנח. נכון שכושר יכול לתרום לזה אבל לא בצורה ישירה.
אומנות לחימה משפרת את הביטחון העצמי, אבל נרקסיזים דוחה בנות לפחות את אלה שהייתה רוצה להיות איתם בקשר. רומנטי.

לא דיברתי על "להתאהב בעצמך". אני מדבר על העובדה שכשיש לך שרירים ואתה נראה כמו אחד שיודע לדאוג לעצמו, המבט של הבנות שונה. אתה תהיה יותר בטוח בעצמך, זה נכון, אבל זה גם חיצונית טוב. לא יודע, בחור שמסוגל להרים דברים כבדים, ללכת מכות וכן הלאה הוא בחור שמסוגל לעשות דברים לבד.

מה שלא מרשים אותן זה להיות ברוטאלי. לא מרביצים להן [אולי אז, סוטים :p ].

שניכם צודקים- שרירים לא (בהכרח) מושכים בנות. זה הטיפוח העצמי והדאגה לאיך שאתה נראה שמושכים אותן. אם אתה חושב שאתה אדם 'איכותי' שראוי לטיפוח, למה שהן לא יחשבו אחרת?
מה שכן, אשר, הדוגמא על הבחור שהולך מכות ומרים דברים כבדים זה די שטויות- בנות מסתכלות על בנים כאלה כעל פוזרים במקרה הטוב או אנשים אלימים במקרה הרע.

פנג הדרואיד אמר/ה:
שניכם צודקים- שרירים לא (בהכרח) מושכים בנות. זה הטיפוח העצמי והדאגה לאיך שאתה נראה שמושכים אותן. אם אתה חושב שאתה אדם 'איכותי' שראוי לטיפוח, למה שהן לא יחשבו אחרת?
מה שכן, אשר, הדוגמא על הבחור שהולך מכות ומרים דברים כבדים זה די שטויות- בנות מסתכלות על בנים כאלה כעל פוזרים במקרה הטוב או אנשים אלימים במקרה הרע.
1. לדאוג יותר מדי לעצמך זה להיות מטרוסקסואל. אני מצטער.
2. מצד שני, הלוק המוזנח זה בדיוק ההומלס מהתחנה המרכזית.
3. מצד שלישי, אם אין לך שרירים או שאתה לא "גבר" [משמע, אתה מתנהג כמו כוסית], זה מוריד מאוד מערכך.

3. מצד שלישי, אם אין לך שרירים או שאתה לא "גבר" [משמע, אתה מתנהג כמו כוסית], זה מוריד מאוד מערכך.
אתה עדין חי בסרט. תסגור את הטלויזיה ואת ספרי הפנטזיה שלך ותצא לרחוב תסתכל על זוגות ותגיד לי לכמה מ"הגברים" שאתה רואה יש שרירים לכמה אתה חושב שיש קוביות בבטן.
זה שבחורות מתלהבות מדוגמנים שרירים (וגם לאלה לרוב יש מראה נערי או יותר נכון נערתי) זה התלהבות ילדותית. זה נכון גם לגברים שמתלהבים מדוגמניות על, אבל רק מעטים זוכים לקבל את חסדיהם ומכוונים יותר נמוך.
ככמעט כל בחורה שיצא לי לדבר איתה על זה חושבת ששרירנים זה דבר מכוער והגבול עובר בין מראה אתלטי קל למנופחים קלות.

הדגשתי את ה*או*. להיות גבר משמעו שאתה... ובכן, אתה מתנהג קצת בצורה ג'נטלמנית, ואתה מפחד פחות מדברים, וההתנהגות שלך הולמת. להיות סיסי פחדן שמסתתר מאחורי חברה שלו זה קצת מעפן, לדעתי. יש קוגריות ובוצ'יות שמעדיפות גברים רכרוכיים, אבל ככלל אני לא מאמין שתמצא יותר מדי העדפות כאלו.

אשר, אתה יודע, החיים זה לא שחור ולבן- זה לא שגברים מתחלקים ל "שרירנים כמו צ'אק נוריס" ולסיסיות. יש הרבה אמצע.

ושוב, אותו דבר- זה לא שיש "בחור שנראה כמו הומלס" ויש "מטרוסקסואל". יש הרבה אמצע.
ונשים? הן בדרך כלל אוהבות אמצע.

חזרה