• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פעילות קהילת הפונדק בביגור - מישהו רוצה להרים את הכפפה?

כפי שאתם יודעים, ביגור מגיע בקרוב - ויהיה מגניב אם נעשה איזה פעילות פונדקאית, בין אם זה משהו כמו מנצ'קין-נולד או משהו פשוט יותר כמו מפגש מגניב.
אז מישהו רוצה להרים את הכפפה ולארגן פעילות שכזו?

מתאים לי משחק קבוצתי ממש גדול של הפונדק, ואני אשמח לראות מנצ'קין נולד למה' 4, או לארפ ענקי.

אני מוכן לנסות לארגן לארפ, לגבי שתי האופציות האחרות אני פוסל את עצמי מחמת חוסר כוח עבור הראשונה וחוסר ידע עבור השנייה.

הי פנג,
נשמע רעיון מגניב - השאלה אם לארפ ענק יתאים לכולם, זה צריך להיות משהו קליל שלא דורש נסיון מוקדם עם לארפים (מה שאין לחלק ניכר מחברי הפורום).

וואו, הרבה זמן לא הגבתי כאן... פסיכומטרי ארור!
:mrgreen:

בכל מקרה, אם אני לא טועה ביגור יוצא השנה על הראשון באפריל. אפשר לעשות משהו שקשור לזה...

אוקיי,
אז הבחירות הן בין לארפ קליל/הומוריסטי לרגל הראשון באפריל. אפשר אולי לארגן לארפ של Order of the Stick...
או מנצ'קין נולד למה' 4.

בעיני הקריטריון העיקרי הוא מי מתנדב לארגן :)

בהתחשב בכך שאני אהיה בביגור רק יום וחצי (במקרה הטוב ואם בכלל) אני מתנגד ללארפ אחד באפריל (משום שזה תאריך שלא אהיה בו) ולמנצ'קין נולד (כי זה \ מהדורה 4 לא מעניינ\ת אותי). לארפ oots דווקא יכול ליהיות מגניב למדי.

ובמאמר מוסגר, לארפ אחד באפריל זה רעיון מגניב בטירוף. אבל באמת שזה לא לפרוטוקול.

אוקיי,
כרגע יש שתי אופציות:
פאנג - לארפ (הצעה ל OotS)
מכשף-על - מנצ'קין נולד 4

מה אתם מעדיפים, מה אתם רוצים לעזור לארגן והאם יש עוד דברים שבא לכם?

בשבילי אין מהדורה 4, ובלארפים אני קצת עצבני [ופחות מרוכז בלארפ ויותר בקרב], אז אני לא ממש מסוגל לסייע בדברים האלה.

אם יעלה איזה רעיון לאיזה משחק טקטיקה ענקי כזה, אולי.

אישית אני בעד לארפ יותר מאשר דברים אחרים, אבל צה"ל אמר לי לא לתכנן מראש לימים האלה דברים שלא זזים בשביל זימונים, אז אני לא יכול לקחת כפפת ארגון.

חזרה