• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הדרקון פורש כנפיים!

Cameron the Barbarian

פונדקאי מהשורה
שני דמויות אפלות עם לפידים בוערים, זוהרים בחושך מאורת הדרקון מתקרבים בשקט לגוף הדרקון.
הדרקון אימתני, גדול שיניים, וחזק להפליא, או לפחות נראה ככה. נראה כי הוא שליט בלתי מעורער על עם שלם.
"דרקון...דרקון? פתח את עיניך" אומרת הדמות האחת ברכות ובלחש קל.
הדרקון מרים את גופו האדיר והמסוקס כשכל חוליה וחוליה בפרט נעמדות במבנה מעגלי ומטיל אימה.
"ברכותי ידידי, ישנת די והותר, הגיע הזמן לחזור למציאות" אומרת הדמות השניה.
הדרקון פותח את פיו האדיר ואומר "כן...באמת ישנתי די והותר...הגיע הזמן לצאת ממאורתי החמימה. הגיע הזמן לעבוד שוב".
הדרקון פותח את לועו ונפלטת שאגה מרעידת קרקע ומטילת אימה ופחד.
"ובכן ידידי, עליך למהר, האנשים מחכים לראותך, הם התגעגעו אליך מאז שישנת את שנתך הערבה" אומרת הדמות הראשונה שוב.
"בידיעתי שכבר אמרתי לך שאני מוכן ומזומן, הגיע הזמן לחזור לחיים האמיתיים. ישנתי המון זמן ואני טעון בכוח ואנרגיה חדשים לגמרי, ובכאוס".
"ובכן, צא לדרך ידידי! הנתינים מחכים לך!" אומרת הדמות השניה.
הדרקון מרים את כל גופו המסוקס מלא השרירים, מלא הקשקשים והחסון.
הוא פונה לעבר מפתן מאורתו ופורש את כנפיו האדירות, הוא עף הרחק מעבר למאורתו, סוף סוף ניתן לראות אותו בבירור.
שני הדמויות החסונות מתקרבות לעבר מפתן המאורה, כשאור נשפך על פניהם ניתן לראות שאחד הוא שליש אלף ואחד הוא ברברי.
"ובכן...הדרקון הכאוטי פרש כנפיו שוב...".
אומרים שניהם ומנפחים את חזיהם באוויר צלול, ובגאווה.

אז ככה, כמו שכבר אמרתי בסיפור הקצר הזה. הדרקון הכאוטי חזק לחיות!
הקהילה תוכל להתגבש שוב ביחד ולהנות מהפורום!
הדרקון חי שוב וקולו מהדהד יותר מאי פעם!
הכל מוכן ומחכה רק לכם, רק לכם שתבואו ותפתחו אותו לקול תרועות.
אני ושליש אלף שמרנו על זה בסוד זמן מה אבל הנה זה התגלה.
הדרקון מוכן ואתם יכולים להתחיל להיכנס.
בדרקון הכאוטי המנהל הראשי הטוטאלי יהיה שליש אלף(מנהל הדרקון הראשון, לפני סגירתו), ואני כנראה יהיה העוזר שלו(גם מנהל ראשי).
אז אני אפרסם את הכתובות ותמהרו, הדרקון לא אוהב לחכות:

http://www.chaoticdragon.tk http://members.lycos.co.uk/chaoticdragpn

תהנו!

שלכם,

קמרון הברברי ושליש אלף.

חזרה