• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מזל טוב לשאמאן!

סטטוס
נעול לתגובות.

Ashardalon

פונדקאי ותיק
יום הולדת מה-זה שמייח לשאמאן. מזל טוב!

חידה: מה קורה שמורידים את האות א' מ"שאמאן"?

Ashardalon אמר/ה:

יש לי חשק פתאומי לצלם מישהו ולעלות את זה לפורום - אולי זה יהיה מישהו ממגמת פיזיקה ואולי כמה אנשים יתפלאו שיש לו שיער שחור...

לכל השאר,תודה.
ולכל האנשים שמבינים משהו בגיטרות חשמליות - מה הסיכוי לקנות גיטרה חשמלית+מגבר שהם לא ממש גרועים בסביבות 1,500 שקל?

Shaman אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:

יש לי חשק פתאומי לצלם מישהו ולעלות את זה לפורום - אולי זה יהיה מישהו ממגמת פיזיקה ואולי כמה אנשים יתפלאו שיש לו שיער שחור...

לכל השאר,תודה.
ולכל האנשים שמבינים משהו בגיטרות חשמליות - מה הסיכוי לקנות גיטרה חשמלית+מגבר שהם לא ממש גרועים בסביבות 1,500 שקל?

אם אתה מוכן לקנות יד שנייה אז זה אפשרי, גיטרה ומגבר חדשים זה קצת גבולי, אבל בטח אפשר למצוא איזה דיל של גיטרת מתחילים פשוטה ומגבר קטן בסביבות ה1500.

Mek31 אמר/ה:
מזל טוב.
אגב, זה אתה זה שאריץ לי בביגור האחרון הנשגבים קרבי?
אתה מדבר על ההרפתקאה עם השדים התותחים והארכי-שדה? כנראה שכן.

mike wolvesfury אמר/ה:
Shaman אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:

לכל השאר,תודה.

אם אתה מוכן לקנות יד שנייה אז זה אפשרי, גיטרה ומגבר חדשים זה קצת גבולי, אבל בטח אפשר למצוא איזה דיל של גיטרת מתחילים פשוטה ומגבר קטן בסביבות ה1500.
לא משנה.גם ככה אני חושב שזה קצת מוקדם,אם זה גם בעייתי גם מבחינת תקציב נחכה עוד כמה חודשים.

Shaman אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
מזל טוב.
אגב, זה אתה זה שאריץ לי בביגור האחרון הנשגבים קרבי?
אתה מדבר על ההרפתקאה עם השדים התותחים והארכי-שדה? כנראה שכן.
היה מגניב, אני עדיין זוכר את הפעלול שבו מעכתי את אחד השדים שם.

Shaman אמר/ה:
Ashardalon אמר/ה:

אתה רומז שאתה מכיר את אשרדאלון באופן אישי, ושהוא לא באמת סטודנט כחול שיער באוניברסיטה אלא תלמיד תיכון שחור שיער?
ידעתי :mrgreen: (אפילו שלא לגבי צבע השיער)

נ.ב.
מזל טוב :)

על אף ש"גילוי" גילו האמיתי של אשאר זה תמיד דבר מסקרן (לא שמישהו מאמין למה שהוא אומר גם ככה) - אבל זה בכל זאת לא מצדיק את ההקפצה. קיבלת אזהרה.

(ונראה שזו אזהרתך השלישית, ככה שמזל טוב על הבאן הראשון שלך.)

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה