• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סטריפונדק: מחייה הקומיקס הפונדקאי [סטריפ 4: מאפיה]

Ashardalon

פונדקאי ותיק
משתמשים יקרים, החלטתי שבא לי ליצור קומיקס משעשע על משתמשים, מנהלים וכיו"ב. וגם על עצמי. הקומיקס ירד קצת על אנשים, אבל לא נראה לי שזה יהיה מעבר לגבולות הטעם הטוב.

אם יש בעיות, תגידו. אם זה כ"כ פוגעני, אל תתנו אזהרה כי תתחשבו בכך שאני לא ממש יודע אם זה מצחיק או מעליב אתכם. אותי אישית זה שיעשע קלות. זה לא חייב להיות מציאותי, אתם מבינים.

עריכה:
בשל טעות הנובעת מטמטום ומעייפות, אני מבקש ממכם לקרוא את הקומיקס משמאל לימין. תודה.

הנה הראשון -
Stripundak I: The Curse Of The Ban King

הופס, לאלאלאלא.

אני יצרתי סטריפ שממחיש את העובדה שמאז שפלאפי הפך למנהל אני קיבלתי ממנו שתי אזהרות ואיום להטבעה במיכל כרישים חסיני חומצה.

זה לא אמור להיות כ"כ מצחיק, אבל בחייאת, לא הבנתם את הקטע?

פלאפי הוא מנהל על רמה, כמו כל מנהל שהיה ספאמר לשעבר (והיו כמה כאלה בפונדק) גם הוא מכיר את החוקים טוב, אפילו טוב מדי.
וחוץ מזה, זה ממש לא מצחיק, יכולתה לחכות כמה דקות יותר כדי לחשוב על משהו יותר מצחיק, הרשת מלאה, אתה לא צריך לבזבז הרבה זמן בשביל מקורות אשראה לדבר הזה שאתה קורא לו "קומיקס".

Mek31 אמר/ה:
פלאפי הוא מנהל על רמה, כמו כל מנהל שהיה ספאמר לשעבר (והיו כמה כאלה בפונדק) גם הוא מכיר את החוקים טוב, אפילו טוב מדי.
וחוץ מזה, זה ממש לא מצחיק, יכולתה לחכות כמה דקות יותר כדי לחשוב על משהו יותר מצחיק, הרשת מלאה, אתה לא צריך לבזבז הרבה זמן בשביל מקורות אשראה לדבר הזה שאתה קורא לו "קומיקס".
כן... ברור. בדיוק כמו הקומיקס הקורע של מיכאל? ממש התפקעתי :|

ורעיונות לא צצים לבד. צריך שהם יהיו קשורים לפורום ושהם לא יהיו "קורעים" סתם, כלשונך.
ODDin אמר/ה:
תודה. אני אקח זאת לתשומת ליבי.

הקומיקס של מיכאל היה ענק, ואם לא הצחיק אותך אז זה אומר משהו על חוש ההומור שלך.
אני יפסיק את הקרב המילולי שלנו כאן אחרת פלאפי יתן לי באן (חה חה)

לדעתי הבעיה העיקרית עם הקומיקס הזה היא שלמרות שהוא אמור להיות מימין לשמאל (כי הוא כתוב בעברית ולא אנגלית), הוא משמאל לימין. ובכל מקרה זה אחלה טריביוט לקומיקסים של מיכאל, זה ממש מצוייר באותו שטיק. ודבר אחרון: פלאפי מנהל?? :p

doctor arbitration אמר/ה:
לדעתי הבעיה העיקרית עם הקומיקס הזה היא שלמרות שהוא אמור להיות מימין לשמאל (כי הוא כתוב בעברית ולא אנגלית), הוא משמאל לימין. ובכל מקרה זה אחלה טריביוט לקומיקסים של מיכאל, זה ממש מצוייר באותו שטיק. ודבר אחרון: פלאפי מנהל?? :p
ממממממ....., כן הוא מנהל. גם אותנו זה הפתיעה.

אתה מצפה שהיתבכינות הזו תרשם בתגיד "מצחיק"? שמע, אתה כותב טוב, יש לך רעיונות טובים, אבל זה שאתה לא מסוגל לקבל ביקורת הורס לך, הקומיקס הזה גורם לקומיץ ליראות משעשע גם בלי ההסברים בסוף.

Mek31 אמר/ה:
אתה מצפה שהיתבכינות הזו תרשם בתגיד "מצחיק"? שמע, אתה כותב טוב, יש לך רעיונות טובים, אבל זה שאתה לא מסוגל לקבל ביקורת הורס לך, הקומיקס הזה גורם לקומיץ ליראות משעשע גם בלי ההסברים בסוף.
זה אומר שלא הבנת כלום.

מה הבנת?

אתה בוכה על זה שתמיד יורדים על היצירות שלך? וספציפית שלך (גם אם הם טובות) תלמד, קוראים לזה ביקורת.
וחוץ מיזה, תודה שיש לך יציאות דביליות לחלוטים (חרבות נינג'ה של 150? ועוד כמה שאין לי כוח לחפש\ לזכור).

חזרה