• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גוועלט! טיול שנתי!

עירוניים...
אצלנו טיול שנתי היה חמישה ימים מחנה נודד. כמו שצריך. היינו אוכלים אבנים ושותים בוץ, ובלילה היינו יושבים ומתחממים מסביב לערימות שק"שים ובסוף הולכים לישון על המדורה.

Ah we used to drrrrream of living in a corridor!!!

Atkinson אמר/ה:
עירוניים...
אצלנו טיול שנתי היה חמישה ימים מחנה נודד. כמו שצריך. היינו אוכלים אבנים ושותים בוץ, ובלילה היינו יושבים ומתחממים מסביב לערימות שק"שים ובסוף הולכים לישון על המדורה.

Ah we used to drrrrream of living in a corridor!!!

אצלנו יש רודן שצועק עלינו, על כל דבר קטן "אתה!!!! קום!!!! עכשיו אתה הולך איתי!!!!"

נו...
גם אנחנו עשינו 5 ימים של מסע נודד. זה אומר שבעיקר הולכים, אוכלים קצת חול באמצע ובסוף קופאים מקור כי משום מה "רשות שמורות הטבע" הקימה את החניון שלה באיזור על רמה, מה שאומר שיש רוחות חזקות שמעיפות את הכל (כולל אוהלים) לעזאזל.

הכיף הכי גדול שהיה לי בחיים. אני לא יכול לחכות לזה של השנה. :D

demon hunter אמר/ה:
טיול שנתי מבאס....

יומיים מוחץ לבית (אם כבר..)אבל עם הכיתה והמורה?!....אין סיכוי! :devilish:
אוי לא! הכיתה!
בכלל אני לא אוהב את אלו שמבלים את הזמן שלהם בלהגיד כמה הם לא אוהבים את הכיתה שלהם- אם הם לא יכולים למצוא חברים במקום שהם לא מכירים את כולם אז זה אומר עליהם משהו!
והמורה... אם מישהו ישים לב למורה, אז זה יהיה כשהיא תעשה איזה פאדיחה שיזכרו לה עד....... הרבה זמן

אני דוקא די אוהב טיולי שנתיים (למרות שלרוב הם באמת לחרוש את שנקין במקום לטייל)
ואני מסתדר די טוב עם הילדים בכתה שלי (לפחות עם חלק מהם)

ליונהארט, כשעבדתי בתור מורה בחטיבת הביניים, שמתי לב שדווקא הילדים שמתקשים למצוא חברים בקרב הכתה הם הילדים היותר מוכשרים, יותר בוגרים ולפעמים גם אלו שמשחקים דרקונים ומבוכים. להאשים נער על קשיים בהתחברות בגיל הזה זו שטות מדרגה ראשונה.
מספיק שתבוא אם חולצה של הזמר הלא נכון לבית הספר בכתה ח' ואתה שרוף לפחות עד התיכון.

Atkinson אמר/ה:
ליונהארט, כשעבדתי בתור מורה בחטיבת הביניים, שמתי לב שדווקא הילדים שמתקשים למצוא חברים בקרב הכתה הם הילדים היותר מוכשרים, יותר בוגרים ולפעמים גם אלו שמשחקים דרקונים ומבוכים. להאשים נער על קשיים בהתחברות בגיל הזה זו שטות מדרגה ראשונה.
מספיק שתבוא אם חולצה של הזמר הלא נכון לבית הספר בכתה ח' ואתה שרוף לפחות עד התיכון.

טוב, אז אני מצטער שהגזמתי קצת, ובכל מקרה, גם לי יש בעיות עם אנשים (מה הקטע עם המבוכים ודרקונים?), ועדיין אני לא מנסה להתחמק מהכיתה שלי...

אני לא יודע מה איתכם אבל כאשר הייתי בגיל שלכם זה היה אחד הדברים הכי כייפים שיכול להיות טיול שנתי של כיתה י' זכור לי כאחת החוויות היותר מצחיקות שהיה לי בחיים.
אותו טיול הוא הדבר היחיד שיכול לחבר לי בצורה הגיונית פילים ורודים, סיאנס, מחששה מתניידת, רוצחת בדם קר (וצמחונית), אורגיה,פלייר פלדה, סטריפ פוקר, שכרון חושים (ואלכוהול), מרכזת פדגוגית שנתפסה מעשנת ג'וינט עם תלמיד והארכה של הטיול בעזרת 5 ימי השעיה מבית-ספר כשהמנהל הבין את ההקשר בין הדברים.

וזה כשהינו יותר תמימים טיולי י"א וי"ב שמורים במערכת מחשש להודאה בפלילים.

וואו. פשוט וואו. אני מנסה לדמיין את המרכזת הפדגוגית שלי מעשנת ג'וינט... לא יוצא. אנחנו בטיול שלנו עושים קרבות שק"שים. שדה הקרב יכול להיות כל מקום אבל רצוי שזה יהיה מקום מאוורר עם מלא אנשים. כל משתתף נכנס לשק"ש משלו כאשר הוא לבוש בתחתונים בלבד (או לא לבוש כלל אם תרצו), ואז מדדים לאורך שדה הקרב בזמזומי מארשים צבאיים (מארש צה"ל היה פופולרי מאוד אצלנו) ומפילים אחד את השני. מרגע שמשתתף הופל כולם קופצים עליו בצעקות "אההההה".

כיף נורא

P1010080.jpg

אוי טיול שנתי זה הדבר הכי מבאס בעולם! :(
תמיד יש את הילדים שמורחים אותך במשחת שיניים. :confused:
וחוץ מזה אצלנו מחלקים את הטיול השנתי הגדול לכמה טיולים שנתיים של יום. :cry:

חזרה