• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ המכורים של WoW

לוק - ספארטאקוס

פונדקאי ותיק
אני מקווה שאני לא המכור היחיד למשחק :D
לא רציתי להחיות את העץ המת (שגם ככה לא מצאתי) אז פתחתי חדש.
מי שישלו דמות ורוצה יכול להגיד באיזה רלם הוא ואולי נשתמע.

יש לי DK בRavencrest וRogue ב The Venture Co.

(וואו הרבה זמן לא פתחתי עץ אני מקווה שלא עשיתי פשלה :p)

wizinet אמר/ה:
יש לי חבר שכבר חצי שנה לא משחק wow.
קחו ממנו דוגמא. המשחק הזה יותר גרוע מסמים.

אני לא משחק wow כבר בערך שלושה חודשים, ואני חייב לומר לך שאלה ממש שטויות ואני לא מתחרט על שניה אחת שבזבתי מחיי על המשחק. wow זה כלי בידור, אם יש כאלה שלוקחים אותו בצורה אובססיבית, זאת בעיה שלהם ואחריותם בלבד.
יש כאלה שיודעים להנות גם בלי להרוס לעצמם את החיים.

לא שחקתי כבר חצי שנה ולפני שבוע הפעלתי את תקופת הנסיון שהגיע לי לWOTLK.
התחלתי Dל אבל בתקופת נסיון אפשר להגיע רק עד דרגה 70, מה שלקח לי 5 ימים.
אז עכשיו אני משחק דרואיד עלף לילה כי רציתי לחזור לשחק alliance אחרי הרבה זמן שהורד.

אני לא מבין אישית את התקובות השליליות למשחק. זה בסך הכל משחק.
מי שיש לו בעיה זאת בעיה איתו, לו עם המשחק.

=====

דמויות:
Burning Steppes - Halibel, 63, Troll Hunter.
Burning Steppes - Cifer, 70, Blood Elf Death Knight.
Karazan - Cifer, 24, Night Elf Druid.
יש עוד אבל אני לא נוגע בהן כבר, הם יותר שם לצרכים נוסטלגיים.

התקופת נסיון שלי נגמרת מחר וכרגע כנראה שבזמן הקרוב אני לא אחדש בגלל הלימודים וכסף וכו'.

ואם להרחיב, לכל שלב במשחק יש תקופת נסיון משלו עם הגבלות אחרות.
תקופת נסיון למי שאין לו בכלל היא עד דרגה 20, הגבלה על כמות הכסף, הגבלה על מסחר בין דמויות.
תקופת נסיון למי שיש את המשחק הבסיסי אבל אין Burning Crusade היא עד דרגה 60, לא יודע על הגבלות אחרות.
תקופת נסיון למי שיש לו בסיס+BC, אבל לא Wrath of the Lich King היא עד דרגה 70, לא יודע על הגבלות נוספות.
זה מה שאני עושה עכשיו. לפחות בנסיון של WOTLK, אחרי שסיימת אתה יכול להמשיך להשתמש בחשבון שלך כרגיל, אבל אם התחלת דמות DK היא נעולה וכל דמות אחרת שהשארת באזורים החדשים של נורת'רנד, תועבר לאזור בעולם הישן.

וכן, לכל שחקן יש גישה לכל סוגי תקופות הנסיון לפי הסדר- לפני שקונית WOW, לפני שקונים BC ולפני שקונים WOTLK.
בנוסף, מי שקונה WOW מקבל בפנים שובר 10 ימים חינם בשביל לתת לחבר- אבל אפשר להשתמש בו בעצמך ורק אחרי 10 ימים להפעיל את החשבון שלך- זה מה שאני עשיתי.
ובנוסף, מי שקונה WOW מקבל חודש ראשון חינם (סטדנט בכל הMMO).

WOW עולה 13יורו לחודש (12.99) שזה יוצא 72~ ש"ח.

תזכור שאם אתה משחק בטרייל, אתה תאלץ להוריד את המשחק וזה עלול לקחת זמן.. אפילו המון זמן(תלוי במהירות החיבור שלך לאיטרנט). לכן עדיף שתפתח משתמש רק כאשר המשחק יהיה מותקן אצלך לגמרי.

נ.ב. נכון, אין הגבלה בכמות המשתמשים החינמיים שאתה יכול לפתוח, אבל תמיד קיים הסיכוי שתאהב את המשחק ותקנה אותו, ואז תרצה להפוך את משתמש הטרייל למשתמש אמיתי לכל דבר.

הקישור שהבאתי הוא תחילת התהליך- אין דרך להוריד את המשחק לפני שנרשמים בקישור שנתתי.

לפני משהו כמו 8 שנים, לפני WOW, הייתי משחק בכל MMO שהייתה לו תקופת נסיון.
זכורים לי בעיקר star wars galaxy, earth and beyond, planetside.
בניגוד לבליזארד, שנותנים לך לפתוח כמה משתמשי נסיון שאתה רוצה, המשחקים האלו הגבילו אותך פיזית- המשחק היה משאיר ברשיום של המחשב שלך מידע על כך ששחקת בו כבר. ואז, שלא הכרתי איך מוחקים דברים ברישום, הייתי מתקין את המשחקים מחדש כל פעם שהייתי מפרמט את המחשב.

death-knight אמר/ה:
תזכור שאם אתה משחק בטרייל, אתה תאלץ להוריד את המשחק וזה עלול לקחת זמן.. אפילו המון זמן(תלוי במהירות החיבור שלך לאיטרנט). לכן עדיף שתפתח משתמש רק כאשר המשחק יהיה מותקן אצלך לגמרי.

נ.ב. נכון, אין הגבלה בכמות המשתמשים החינמיים שאתה יכול לפתוח, אבל תמיד קיים הסיכוי שתאהב את המשחק ותקנה אותו, ואז תרצה להפוך את משתמש הטרייל למשתמש אמיתי לכל דבר.

אאז"נ, צריך לפתוח משתמש בשביל להוריד את המשחק. ואכן זה מעצבן כי אתה מפסיד זמן משחק בהורדה הראשונית שלו והפאצ'ים ושיט.
אני מציע לפתוח משתמש זבל רק כדי להוריד את המשחק, ואחד רציני נוסף בשביל התקופת ניסיון (ואולי גם להמשך).

אייסל, לפני WOTLK הייתי בBS גם כן. מעניין מי מהחברים שלי עדיין שם. תשאל על Adauctus, הגילדה שלי מTBC, שהתפרקה לפני WOTLK.. אולי אולדיס שם עדיין זוכרים אותנו
Khazrak, L70 Troll rogue כמיין, זכה לראות (ולהוריד) את כולם עד ברוטאלוס, ולראות את felmyst, אבל הפסקתי לשחק איתו אחרי WOTLK
מה שכן, אני ממש לא ממליץ על השרת הזה. הוא קטן ואינטימי, אבל זה לא משהו לאנשים שמחפשים פרוגרס.

יש לי גם גמד DK על חשבון אחר Sporregar (בשם Karantex), הספקתי לסיים איתו את כל הקונטנט של WOTLK לפני הפאץ' הראשון, חוץ מ Sarth 2D ב10 וב25.

מאז הגיוס אין לי לא כסף ולא זמן בשביל WOW. אני מקווה שזה ישאר כך, בעזרת השם.

דווקא השירות הצבאי זה מה שגרם לי לשחק WOW. אם לא הייתי נחשף לשחקנים אחרים, סביר שלא הייתי מתחיל בכלל.

לי נגמרה תקופת הנסיון. אני שוקל להמשיך, אבל קודם צריך לעבור מבחן ביום חמישי.

Icel אמר/ה:
לא שחקתי כבר חצי שנה ולפני שבוע הפעלתי את תקופת הנסיון שהגיע לי לWOTLK.
התחלתי Dל אבל בתקופת נסיון אפשר להגיע רק עד דרגה 70, מה שלקח לי 5 ימים.
אז עכשיו אני משחק דרואיד עלף לילה כי רציתי לחזור לשחק alliance אחרי הרבה זמן שהורד.

אני לא מבין אישית את התקובות השליליות למשחק. זה בסך הכל משחק.
מי שיש לו בעיה זאת בעיה איתו, לו עם המשחק.

יש תקופת ניסיון לWOTLK?!?
והיא זמינה גם לאנשים שיש להם רק את המקורי, בלי בארנינג קרוסד?

חזרה