• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחפשת שחקני D&D בקריות

Anubis the Great

פונדקאי מהשורה
היי אנשושים! אני חדשה בפורום.......תהיו נחמדים אלי........

חוצמזה......כמו שהטופיק אומר.....אם אתם רוצים לשחק D&D אז הקבוצה החולנית שלי פתוחה לעוד משתתפים....בואו בהמוניכם.....הביאו חברכם...הזהירו שכנכם...

בע.......I suck at rhyms!

גם אודין זה שם של אל זכר במיטולוגיה הסקנדינבית ולעומת זאת יש לי ידידה ששמה אודין וזה שם מאוד יפה לבחורה (רק חבל ששם המשפחה שלה הוא בן-חמו)

קרא בן אדם, כופר, אני בחרתי את השם שלי {aka Anubis} כי אני אנוביס......
ואני קוראת לעצמי אנוביס מאז לפני 10,500 שנה........אני לא אשנה את השם שלי ואני יודעת מי אנוביס הייתה........
אלה שומרת המתים של מצריים הקדומה...
אני לא סתם זורקת שמות לאוויר העולם המזוהם שלנו......אני יודעת מה אני אומרת.......

לא שיש לי בעיה עם כינוי זכרי לנשים או כינוי נשי לגברים (ראבאק, יש לי עמית בעבודה ששמו ליטל. וכן, הוא גבר).

אבל זה עדיין לא משנה את העובדות - אנוביס היה אל זכר. את מוזמנת לקרוא עליו עוד קצת במאמר עליו באינציקלופדיה מיתיקה, המקום לחיפוש מידע על מיתולוגיות ומיתוסים.

doctor wang אמר/ה:
אנוביס אמנם היה אל רכרוכי ונשי, אבל הוא לא היה בת. לא להתווכח עם אוגמיוס.

בכל הפסלים יש לו חצאית וקצת איפור בעיניים. אולי מבחינה ביולוגית הוא היה זכר, אבל עם כל התיאוריות החדשות בנוגע ל"מגדר"...

נ.ב.
הידעת שהדג היה לא-כשר במצרים העתיקה, כי הם האמינו שדג אכל את ה"כלי" של אוזיריס אחרי שחתכו אותו לחתיכות? (מעניין אם היה שם מלכיט-גרין מסרטן) בטח בגלל זה אוזיריס המסכן התחבא מחופש למומיה בממלכת המתים - איזה פאדיחות...

כף האווז אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:

בכל הפסלים יש לו חצאית וקצת איפור בעיניים. אולי מבחינה ביולוגית הוא היה זכר, אבל עם כל התיאוריות החדשות בנוגע ל"מגדר"...

קודם כל, זו הייתה מצריים העתיקה. כמעט כולם לבשו חצאיות...

חוצמזה, גם הסקוטים לבשו חצאיות ואיפרו את פניהם. אני רוצה לראות אותך אומר לווילאם וואלס או לרוברט דה-ברוס שהם היו נשיים...
;)

כף האווז אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:

מצד שני, כל אלי הפנתיאון המצרי צוירו ופוסלו עם חצאית ואיפור בעיניים, כך שכנראה שזה מעיד יותר על המצרים הקדמונים(פייגעלך! :lol: ) מאשר על האלים עצמם.

Crozius Arcanum! אמר/ה:
ומה בדיוק ההבדל בין סקנדינבים לנורדים? אשמח אם תסביר לי.
המולדת של סקנדינבים היא סקנדיביה. (אם אני לא טועה.) (לא מצאתי את המדינה באטלס כנראה היא עכשיו פינלדנד.)
נורדים באים כעיקרן מאיזור צפון אירופה, די קרוב לאיזור הגבול של רוסיה עם אירופה. ונקראו בהתחלה בתירגום חופשי "אנשים נורדיה". (Norseman)

וההבדל הוא ש"נורד" הוא אדם שמאמין בדת ה"נורדית" (ת'ור,אודין,לוקי,אנג'ורד,אל וכו').
וסקנדינבי שאיש שהגיע מסקנדינביה.

שיט בנאדם אתה לא יודע מה אתה מדבר...
יש לי דבר אחד להגיד לך:

Bullshit.JPG

נורדים באים מסקנדינביה ופינלנד. אתה לא יודע - אל תגיד. ד"א נורדים נקראים גם ויקינגים.
סקנדינביה: גוש מדינות בצפון אירופה ליד פינלנד.

Crozius Arcanum! אמר/ה:
שיט בנאדם אתה לא יודע מה אתה מדבר...
יש לי דבר אחד להגיד לך:

Bullshit.JPG

נורדים באים מסקנדינביה ופינלנד. אתה לא יודע - אל תגיד. ד"א נורדים נקראים גם ויקינגים.
סקנדינביה: גוש מדינות בצפון אירופה ליד פינלנד.

דרך אגב גם אתם יכולים לראות את התמונה משובבת הנפש הזו ע"י לחיצה ימנית, properties, העתקת הURL והכנסתו לBROWSER חדש. ד"א נורווגים הם מגניבים כי הם שורפים כנסיות.

חזרה