• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלתי משתמש חדש או אפשר לומר חזרתי לפונדק.

אז כך כולם הכירו אותי בתור קפטן יגאל האפל אבל כיום החלטתי שנמאס לי מ השם וממה שנוצר סביב כל המשתש הוא ואני החלטתי לפתח חדש.
אז שכך אני אישית שמח לחזור לפה ולראות שהכל פעל פה כרגיל אני השתנתי בהמון ולכן החלתתי לפתח פה דף חדש ולשתמש באתר ובפורום ולא להיות כמו שהיתי בשני הפעמים הקודמות שהיתי פה לפני שפרשתי.

אם אתה לא רוצה לחזור לבדיחה שאתה, תפסיק אם השגיאות הדביליות האלה גד-דמט!
וחוץ מיזה, ברוך השב, היה לך יורש בשם גלובוס, ניראה שאתם לא מתים אלה רק מתחלפים...

Mek31 אמר/ה:
אם אתה לא רוצה לחזור לבדיחה שאתה, תפסיק אם השגיאות הדביליות האלה גד-דמט!
וחוץ מיזה, ברוך השב, היה לך יורש בשם גלובוס, ניראה שאתם לא מתים אלה רק מתחלפים...
אאוץ'.
מק, הוא חזר אחרי היעדרות ארוכה, אמר שהוא מאוד השתנה ושהוא רוצה לפתוח דף חדש... למה ישר להתנפל?

akma אמר/ה:
מה קורה עם האנט באמת? (גלובוס שינה את הכינוי שלו להאנט)
וברוך הבא נווקארס! תיזהר מהכלב בעל שלושת הראשים!
נראה לי שזה יותר ברוך השב...
אגב- הבדיחה עם הכלב עם השלושה ראשים די מיצתה את עצמה לא?
ברוך השב!
ניצן- לך יש גם די הרבה שגיאות כתיב אז נראה לי שאין לך מה להעיר לו...

ברוך השב!
זה הפעם הכמה שאתה חוזר? שלישית? שווה לספור. פעם הבאה, תפתח משתמש שקוראים לו : קפטן יגאל II, ואחרי זה: קפטן יגאל III וכו'

שני דברים, מק אתה חתיכת חצוף, לפני שאתה מעיר על שגיאות כתיב תתקן את שלך.

ודבר שני, משעשע שפתחת עץ שאומר מי אתה אם אתה רוצה לפתוח דף חדש. למה לא פשוט לחזור בשקט עם משתמש חדש? XD

לכל אלה שקפצו עלי, סליחה אבל אצלי לפחות יכולים לקרא מה שכתוב ואם אני עולה על שגיאה אני מתקן אותה.
וכן ברוך השב קפטן, בשבלנו אתה תמיד תהיה קפטן איגל האפל...

nwcares אמר/ה:
הפעם אני גם משתדל לתקן שגיות כתיב
אנחנו רואים.

ברוך שובך לפורום, ובתקווה שתהנה. יש בפורום השולחן העגול עץ עצות לכתיבה נכונה, אם אתה רוצה לעבור עליו.
את חוקי הפורום אתה מכיר, כמדומני, אולי כדאי להתעדכן.

Mek31 אמר/ה:
לכל אלה שקפצו עלי, סליחה אבל אצלי לפחות יכולים לקרא מה שכתוב ואם אני עולה על שגיאה אני מתקן אותה.
וכן ברוך השב קפטן, בשבלנו אתה תמיד תהיה קפטן איגל האפל...

אוי, אלים. אתה רוצה לומר שככה ההודעות שלך נראות אחרי עריכה?

קפטן, החיילים מחכים ;)

חזרה