• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האימה שאפילו סטיבן קינג לא הצליח ליצור!

Ziggy StarDust

פונדקאי ותיק
ארוחות חג, בשם העממי. איך עברו עליכם ארוחות החג?

אני הייתי אצל דודים ושטויות כאלו. משפחה שכולה מדברת רק על כדורגל ועל כמה שכל המשטרה זונות (ALL COPS ARE BASTARD). אולי על עוד דברים, אבל לא ממש הקשבתי בין השורות.
האוכל היה טוב, רק גיליתי בסוף הארוחה שאכלתי לשון של איזו חיה. וכמובן שלקינוח קיבה משלו, ותודה לאל הייתה עוגה (אמנם עוגת דבש), אבל בכל זאת לא רק תפוח בדבש ורימון.

ציון (בגולגלות): :bones: :bones: :bones:

עשינו ארוחת חג מצומצמת, אני אבא שלי וחברה שלו (שהכינה אוכל צמחוני טעים, אבל יותר מדי ממנו. לא, אני לא צמחוני, אבל שניהם כן). ואכלנו גם עוגת שוקולד. ולמעשה, זה היה אירוע משולש - ראש השנה/יומולדת לי/יומולדת לאבא שלי. היה חביב מאוד, ובלי קרובים מעצבנים! (יאי!)

היה... נחמד, אבל ללא ספק לא שווה את כל העבודות שהייתי צריך לעשות היום בבית רק בשביל זה.
בני דודים צעירים והיפראקטיביים, דוד הזוי(דארקאלף אתה יודע למי אני מתכוון!), הרבה קרובי משפחה ושאר שטויות. היה נחמד, אבל פרשתי די מוקדם למחשב.

ציון באורקים: :eek:rccooldark: :eek:rccooldark: :eek:rccooldark: :eek:rccooldark:
כי יחסית לארוחת חג זה באמת לא היה כל כך נורא.

ראש השנה? הממממ? אה, התירוץ הזה לארוחה משפחתית שהיה היום...
כמו שאתם מבינים, זה לא היה ראש השנה. בראש השנה אמיתי יש את החצר הגדולה עם האווירת כפר של מיטה(אחות של סבתא), שיחות על פוליטיקה-כלכלה-צבא-הנדסה, ספה-נדנדה שמנסים כל הילדים להידחס עליה ולדבר עם בני דודים מדרגה ראשונה ושנייה. (כן אור, אני מסתכל עלייך!)

אבל השנה כל זה לא היה. היינו באיזושהי מסעדה של אחד מקרובי המשפחה(היו 60 איש שם, אנחנו לא משפחה קטנה שנפגשת כל שנה) והיה צפוף, על כיסאות ירוקים ולא מגניבים, היו חסרים אנשים מהמשפחה הקרובה אליי באמת(דו משמעית), השיחות היו הרבה יותר רכילות ובלי אווירה.

אז אני לא יודע מה אתכם, אני ממשיך לכתוב תשס"ח עד שיעשו ראש השנה כמו שצריך. אז נחליף.

אירחנו אצלנו ארוחה במסגרת מצומצמת - אני, אחותי, אמא, אבא, סבתא, דודה, בן דוד ובת דודה (תאומים בני 10). לא באו דוד, דודה, ועוד שני בני דודים שלי מפאת שהיה באילת, אז זהו בערך. היה מגניב, היה אוכל טוב, אנשים נחמדים (אני אוהב את המשפחה המצומצמת שלי :p ) ובן דוד שלי נורא התלהב מWOW. שיחקנו קצת בדמות של דרניי לוחם שפתחנו לו, והוא הגיע עד דרגה 7. ^_^

דירוג בלהבות:
:flame: :flame: :flame: :flame: וחצי

אני הייתי אתמול בארוחה אצל סבא וסבתא שלי מצד אמא, מה אני יכול לומר לרעה? לא הרבה, היה הרבה אוכל, הוא היה טעים, ואני קיבלתי מאה שקל (מתנת חג)
ציון בקת'ולהוים: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: (מתוך חמש)
אבל יש לי היום ארוחת חג אצל סבא וסבתא שלי מצד אבא ומחר אצל חברים של המשפחה

היה סביר. היינו אנחנו(5), סבא וסבתא(2), ודודים ובניהם(5). מה שכן, היה רעש ואלימות כמו בכנס של החיזבאללה, עם השלושה בנ"דים המופרעים שלי.

היה המון אוכל, נהנתי רק מהדג ומהחציל-ממולא, היה שח-מט וגלידה(כמו כל ארוחה מסורתית). וזהו.

וקצת פיזיקה, מתמטיקה, סיקור ההופעה של מקרטני, פוליטיקה ודיבור על ראש המוסד.

ציון במיסטר גרינים- :mrgreen: :mrgreen:

אמא ואחותי באילת אצל קרובת משפחה. אבא נסע לבקר עמיתים לעבודה. סבתא הלכה לישון.

מה שמשגע אותי כל פעם מחדש זה הודעות הטקסט האלה שאנשים שולחים לכולם. בשנה שעברה כשעוד היה לי כוח הייתי ממציא משפט יחודי לכל אחד ושולח. השנה אפילו לזה לא היה לי כוח, פשוט השבתי למי ששלח לי את זה ועם איזה נגיעה קטנה מהלב.

אני דווקא די אוהב ארוחות משפחתיות. סה"כ לאכול אוכל טעים עם אנשים שאתה מכיר ואוהב (אני לא מדבר על ארוחות עם קרובים רחוקים.רק על כאלו של אמאבא, סבא סבתא ודודים), לדבר ואחרי זה לשחק זה לא כזה נורא.

באתי, דיברנו, שרנו שניים-שלושה שירים, אכלנו (היה טעים) ושיחקתי כדורסל עם סל בחצר (אה ועשיתי שיחת נפש עם בת דודה בת השנתיים וחצי שלי. היא גאונה!). זהו בערך.

ציון בסמיילים: :p :p :p :p וחצי :p (מתוך חמש).

adidasv111 אמר/ה:
אני דווקא די אוהב ארוחות משפחתיות. סה"כ לאכול אוכל טעים עם אנשים שאתה מכיר ואוהב (אני לא מדבר על ארוחות עם קרובים רחוקים.רק על כאלו של אמאבא, סבא סבתא ודודים), לדבר ואחרי זה לשחק זה לא כזה נורא.

באתי, דיברנו, שרנו שניים-שלושה שירים, אכלנו (היה טעים) ושיחקתי כדורסל עם סל בחצר (אה ועשיתי שיחת נפש עם בת דודה בת השנתיים וחצי שלי. היא גאונה!). זהו בערך.

ציון בסמיילים: :p :p :p :p :p ושלושת רבע :p (מתוך חמש).
נתת לזה 5.75 מתוך 5? :confused:

אני חליתי ביום ראשון בצהרים בשילוב מחריד של דלקת ריאות ווירוס בטן שגורם לי לשלשל כמעט מיד כל דבר שאני אוכל. אני עדיין חולה, אם תהיתם.

המשפחה שלי נסעו לחגוג את החג אצל סבתא, כך שאת ראש השנה חגגנו רק אני והכלבים (יש לי שניים), וגם ככה את רוב הזמן ביליתי בשירותים. וכל מה שהכנסתי לפה בעשרים וארבע השעות של יום שני היה בננה, שהייתה סוג של ארוחת חג.

הייתי צריך להתלונן קצת :p

ציון? אין לי סקאלה בשביל זה. אה, ושכחתי לציין שסבתא שלי שלחה לי את כל השאריות מהחג (והיו הרבה, בעיקר כי לא הייתי שם :lol: ) אבל אני לא יכול לאכול כלום, אז כל מה שאני עושה זה לצפות באוכל שלי מתכלה אט אט בזמן שאני חיי על אורז בלי טעם ומרק עוף... בקיצור, ציון במשהו שנראה כמו מדוזות מרושעות: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu:

idansh אמר/ה:
anthema אמר/ה:
בקיצור, ציון במשהו שנראה כמו מדוזות מרושעות: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu: :cthulhu:

הוא לא יודע מי הוא קת'ולהו! לשקע אותו לתחתית הימים שם יאכל אותו הישן הנצחי!

ודאי שאני יודע מי זה... אבל חיפשתי בכלל סמיילי שנראה כמו ערמת חרא, וכשלא מצאתי נאלצתי להסתפק במדוזה, גם אם היא לא באמת מדוזה, כי זה דומה.

זה יותר בכיוון של 'מה קרה למוח שלכם', אני עדיין מזועזע שאנשים ממש נהנו מארוחות חג. או איך שסיכמה הפרסומת לכדורים נגד צרבת, הזה עם Z - "יש כאלו שרואים בזה עוד צרבת, ויש כאלו שלוקחים עוד תוספת", אני מהאלו עם הצרבת.

מילא לא יודע מי זה קט'ולהו, אני מכיר אנשים שלא יודעים מי זה צ'אק נוריס!
כופרים! חלאות! עלינו לארגן מסע צלב נגד בורים חסרי אמונה אלו! ישמעאל - אתה אחראי!

ביום השני של החג (אתמול בערב) התארחתי אצל משפחתה של ידידה. הבאתי איתי גם את התיירת הצרפתיה שמארחת אצלי לאחרונה ומסתובבת לי פה בלי חזיה.
כנראה שהרגשתי נוח מידי, עשיתי די הרבה רעש, התלוצצתי עם הזקנים ואמרתי להם מה אני חושב על האוכל. היה מאוד מבדר אבל ספק אם היא תזמין אותי שוב.

חזרה