• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גשם, אחים, גשם!

Ziggy StarDust

פונדקאי ותיק
גשם ראשון השנה במדינת תל-אביב. איך בשאר הארץ? גם גשם?
אני בסך הכול די שמח, אני מעדיף את החורף. לרוץ בגשם בלבוש מינימלי, לספוג ברד לתוך הגוף שלך. טעם החורף :).

בחיפה ירד דווקא גשם. בסביבות שלוש בצהריים ירד גשם די תוקפני אבל לפרק זמן קצר מאוד.
אח"כ בערב ירד שוב גשם שהשאיר לי על הגג אפילו כמה שלוליות.

אמממ... בדרך כלל הגשם הראשון בא פחות או יותר באזור סוכות. אולי הקדמנו בשבועיים הפעם. אולי. וזה גם לא היה גשם חזק.

אז אל תתלהבו חורף. עם הטמפרטורה הזו, והמילימטר וחצי גשם שירד, בקושי התחלנו את הסתיו.
שתהיה לנו שנה גשומה, ונאלץ לפתוח סכר.

פה לפחות היה גשם די רציני [טבעון]
ואתה לא יכול להשוות מדידה לפי חגים למדידה לפי חודשים לועזיים.
אם כי באמת סוכות, לפי הלועזי, היה בדיוק לפני שנה מהיום...
אבל אני לא זוכר גשמים כאלה בסוכות.

פיזבן, נחכה ונראה, בע"N

פיזבן, אני גר ברמת ישי. והייתי אתמול בטבעון. הגשם שירד היה בבת אחת ולכן היה נראה חזק, אבל כמות המים שירדה בו הייתה מאוד קטנה.

גשם שלא נפסק במשך יומיים רצופים זה טוב. אנחנו צריכים לייבא סוג גשם כזה לישראל. אולדמן, הפעם זה לטיפולך.

לא זה לא, אני שונא גשם. מילא שירד ברד או שלג, אבל גשם. איכס!

ירד אצלנו די הרבה אתמול בבוקר ואחרי זה כשהיינו אצל חבר ובדיוק הלכנו לשבת איפשהו במושב (בשלוש בלילה) ירד הרבה ורצנו בגשם (והשארנו כבל מאריך עם שקע פתוח בחצר והיה קצר)

Mek31 אמר/ה:
קופיל אמר/ה:
ככה גם ברחובות. ובגלל ההתעקשות של ההורים שלי, החלון שלי נשאר פתוח, וירד לי הגשם על המחשב. :(
מה? איך אתה כותב בפונדק אם מחשב רטוב?
בגלל שיש לי לפטופ, ויש את המחשב המשפחתי. הלפטופ נרטב, אני מדבר מהמשפחתי.

Backdoorslam אמר/ה:
בחיפה ירד דווקא גשם. בסביבות שלוש בצהריים ירד גשם די תוקפני אבל לפרק זמן קצר מאוד.
אח"כ בערב ירד שוב גשם שהשאיר לי על הגג אפילו כמה שלוליות.
באמת? הו, אני ממש לא מחובר למזג אויר.

איזה חורף? עכשיו לא אמור להיות סתיו או משהו? בכל מקרה, אני משוכנע שעדיין קיץ, לפי המזגאויר הנוכחי.

קופיל אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
קופיל אמר/ה:
ככה גם ברחובות. ובגלל ההתעקשות של ההורים שלי, החלון שלי נשאר פתוח, וירד לי הגשם על המחשב. :(

משתתף בצערך. יש עוד סיכוי כלשהו להציל אותו ממוות?

קופיל אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
קופיל אמר/ה:
אם זה לפטופ אז למה לא הזזת אותו?

אני בכלל לא שמתי לב לגשם (תל אביב). גם כשאחותי והחברות שלה צעקו "היורה! היורה!" לא הצלחתי לראות אותו.

Shadow123 אמר/ה:
קופיל אמר/ה:
Mek31 אמר/ה:
קופיל אמר/ה:
אם זה לפטופ אז למה לא הזזת אותו?

אני בכלל לא שמתי לב לגשם (תל אביב). גם כשאחותי והחברות שלה צעקו "היורה! היורה!" לא הצלחתי לראות אותו.
התקלחתי, וההורים שלי "שכחו" לסגור את החלון :devilish: .
והוא במצב גסיסה מתקדם, אבל הורי אומרים שעדיין יש את האחריות.

חזרה