• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סוף העולם קרב ובא!

adidasv111

פונדקאי ותיק
אכן אנשים, בתאריך ה10.9 (או בתאריך קרוב) יבוצע הניסוי הראשון במאיץ החלקיקים הענק והחדש בשוויץ-צרפת. מאיץ חלקיקים עגול בקוטר 30 ק"מ שאמור להיות משהו סופר מיוחד. הניסוי יהיה אחד הניסויים החשובים בתולדות האנושות ומטרתו למצוא את חלקיק הX (לא למצוא את X!). אם הניסוי יצליח המדע יתקדם בהרבה והמדענים מחכים לדעת את התוצאות בקוצר רוח.

אבל...

יש סיכוי שלא נדע אותן. כי
כדור הארץ יתפוצץ וכולנו נושמד! ייפי! (לא! אני לא אגיע לגיל 16! :cry: )
הדרך אינה ידועה לי אבל השמועות אומרות שעלול להיווצר חור שחור.

בקשות אחרונות?

מגניב, אני מכיר מישהי שחוגגת יום הולדת בתאריך הזה.

...

:|

היא חייבת לי כסף. העולם לא יושמד לפני שהיא תחזיר את החוב. :p

חוץ מזה, מאיץ חלקיקים עושה בדיוק את זה: להאיץ חלקיקים טעונים, תוך שימוש בפוטנציאל חשמלי. לא ברור לי למה שפעולה שכזו תגרום לכדור הארץ לקרוס לתוך עצמו ליצירת חור שחור.

הם הולכים לגרום לפרוטונים להתנגש זה בזה וליצור כמויות של חלקיקים. הם רוצים למצוא ביניהם את חלקיק הX.
החור השחור הוא שמועה ששמעתי פעם, אבל את הקטע של הרס העולם שמעתי מהמורה שלי לפיזיקה ותכנות במכון ויצמן.

נו באמת... נראה לך שאם היה בדבר סכנה אמיתית לכדור הארץ, או אפילו רק לארץ שבו נמצא מאיץ החלקיקים, לא היינו יודעים על זה? זה לא היה מתפרסם בכל רשתות התקשורת? לא היו המוני מפגינים נגד זה?

אין בזה סכנה ממשית. אם הייתה, היינו יודעים. o_O (עובדה שאתה שמעת על זה, אם היה בזה אמת היו הרבה אנשים בצמרת התקשורת שהיו שומעים על זה הרבה לפנייך ומפוצצים כותרות)

תראו,ניתוץ חלקיקים אומנם מסוכן,אבל בוודאי לא היו בונים דבר כזה בלי תוכנית חלופית,מכון וויצמן לא עובד כבר שנים על הדבר הזה אם הייתה סכנה מהסוג הזה. גם אם זה גדול פי שמונהXD

או'י,בדיקה מעלה שהדבר הזה אמיתי לגמרי,יש את המעבדה הראשית שמעל נקודת ההתחלה(והסיום,למעשה,לאור העובדה שהמתקן עגלי)והיא מופיעה אפילו בגוגל ארף.
שנית,מי שישים לב,יגלה שדן בראון עשה תחקיר נהדר-המעבדה הזאת מופיעה בספר שלו "מלאכים ושדים" שפורסם לפני מספר שנים.
לאור העובדה שכל שגם אחותי וגם ההורים שלנו קראו את הספר,כשהינו באיטליה עברנו על מקומות בספר,כל הנקודות שהוא הציג בספר אמיתיות,ויקד אם המידע מגוגל ארף,הכל אמיתי

זה לא יהרוג אותנו,אני מאמין,מה שכן,t-n-j,אם זה היה מש ממש ממש מסוכן,לא הינו שומעםי על זה,זה היה מוסתר מכולם,ואי אפשר היה לעצור את זה,אם שמענו על זה,זה כנראה לא הכי מסוכן לעולם,מה שכן,עם בהחלט ינסו לעשות מה שבספר של דן בראון ניסו לעשות-יצירת יש מאין,ואנטי חומר-בהחלט י סכנה גדולה
אבל אני לא מאמין שהם ינסו כאהל דברים ישר
יתחילו בניסיוןם יותר פשוטים ופחות מסובכים.

ואם לא,לא נורא,במילא לא יצא שום דבר טוב מהאנושות-חבל לי על החיות והטבע שעלול להרס,אבל במילא בני האדם היו אחראים למותם בסוף.
חוץ מזה,עד אז נגיע לעמוד 66 ב מה מושפרץ מהרמקולים שלך,ואם כן,אז כל המטרה של האנושות,לדעתי,מתחילת הימים,תבוצע.

חבר'ה,עד שאני לא רואה דגים עפים,ציפורים שוחות,ואת דני סנדרסון ואלון אולארצי'ק רצים וצורחים ברחובות תל אביב אני לא מסכים לכלום בנוגע לסוף,העולם.ואני לא מאמין שזה יהיה ממאיץ חלקיקים,אולי פיצוץ גרעיני,אולי שבירה מולקולרית בעקבות ניתוץ כמות מספיקה של אטומים.אבל זהו.

סוף העולם סוף העולם...
שמעו חברים,אני צריך לגלות לכם משהו...יש אגודה סודית שיודעת על סוף העולם...הם העבירו לישראל מביוחד את המסר בשיר של אביב גפן סוף העולם{מן הסתם}....טוב עכשיו stop with the bulshit!
אומרים גם שב2012 בדצמבר כדה"א יתנגש באיזה אסטרואיד או שהוא יוסתר ע"י השמש או כל מיני שטויות...אתה יודעים מה אני חושב?bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit! bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit! bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit! bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!bulshit!

האנט, להסתמך על ספרים של דן בראון בתור מקור למשהו זה כמו... ובכן, כמו הרבה דברים בעולם שלא כדאי לעשות.
מן הסתם המעבדה אמיתית והניסוי אמיתי. הסיכון, מן הסתם, לא אמיתי, או לא מספיק גדול כדי להיות רלוונטי למישהו. כשמסתכלים על זה ברמת הקוונטים, ממילא יש סיכוי שפחות או יותר כל דבר יקרה.

נ.ב. ניצן, ערכתי את ההודעה שלך כדי שלא תמתח את העמוד.

בדקתי כמה דברים בזמן האחרון.
להנגיש שני חלקיקםי אחד בשני יצור אנרגיה, לא במידה של חור שחור, אבל נראה לי שמספיק בשביל להאיר את ונציה לשלושה ימים של פסטיבל המסכות.

ואני לא מאמין שהאנשים המטומטמים על הפלנטה הזתא(מהחתימה של אודין והציטוט של גלוב), עד כדי כך מטומטמים כדי לפוצץ את כולנו.

OMRI2423 אמר/ה:
עזבו אותכם סוף העולם,ב11.9 הדבר היחיד שנראה בטלוויזיה בטח יהיה איך הצרפתים כבר הפכו את זה למנגל יוקרתי :lol:
הם לא יעשו הנצחות של ניין אילבן?

אפרופו 11/9, הם לא יכלו לחכות עוד יום וככה לעשות את המחיקה של העולם סימלית?
:lol:

קודם כל,דן בראון עשה מחקר מקיף לפני כתיבת הספר הזה,והוא בדק פרטים רבים.

ב11.9 זה חרא של יום לעשות את זה,כי ככל הנראה כל מה שנשיא ארצות הברית יעשה באותו יום,מלבד להיות בטקס הזיכרון של הפיגוע במרכז הסחר,היה לשבת בבוקנר,כי גורמים ערבים הכריזו על פיוע בארצות הברית באותו יום,לצורך הסמליות.
עד כמה שזה נשמע לא הגיוני.

אל תדאגו, לאולדמן עדיין לא נמאס מהעולם הזה :cool:
(אני מקווה)
אני אישית לא מודאג. זה מאוד נדיר שדברים דרמטיים קורים בפתאומיות. בדרך כלל דברים הם די מתונים.
וnitzans, חושבים שסוף העולם יגיע ב21 לדצמבר 2012. שמעתי שני טיעונים שווים התייחסות שתומכות בטענה הזאת:
א. שזה התאריך שבו לוח השנה של המאיה מסתיים. אבל הוא חייב להסתיים מתישהוא, הוא לא יכול להמשך לנצח.
ב. שהשמש, כדור הארץ וחור שחור יהיו בקו ישר בתאריך הזה. על פי התיאוריה, הקטבים של העולם יזוזו וזה יגרום לשינויים אקלימיים הרסניים. אך כדור הארץ לא יהיה קרוב לחור השחור בצורה יוצאת דופן, ואם היה חור שחור מספיק קרוב בשביל להשפיע על מערכת השמש שלנו, היינו שמים לב, וכדור הארץ לא היה הראשון שהיה מושפע (כדור הארץ במרחק של 150 מיליון קילומטר מהשמש. סדנה כמדומני במרחק של 12 מיליארד קילומטר)

בקיצור, אל תדאגו בקשר לסוף העולם. חשבו הרבה פעמים שסוף העולם יגיע בקרוב, אך זה עדיין לא קרה, ואני כמעט בטוח לגמרי שזה לא יקרה בדור הזה.

הייתה איזה תוכנית בערוץ ההיסטוריה. היו להם כל מיני טיעונים שסוף העולם יגיע ב2012, וזה היה אחד מההגיוניים מביניהם (חלק מהטיעונים שהם הביאו בכלל לא הצביעו למאה ספציפית, והטיעון עם החור השחור ולוח השנה של המאיה מביאים לתאריך המדויק של 21 בדצמבר 2012).
בערוץ ההיסטוריה, הרבה פעמים תוכניות הולכות בו ככה: רקע, טיעונים הגיוניים ואז טיעונים מוגזמים (חור שחור במשולש ברמודה, הfree masons שולטים בעולם, ערפדים רוחניים ואני בטוח שיש עוד)
אני לא אדאג.

נ.ב. ה21 לדצמבר 2012 יצא ביום שישי.

חזרה