• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חזרתי

ברוך השב!
כבר אמרו שאנחנו דומים,ואני מקוה לא,אחרי הכל לכל אחד יש את האופי שלו(והמבין יבין)
וז ברוך השב,אגב,בתור אחד שמזדהה כשליש אפל באפלה,אתה לא נשמע אפל או אכזר או מרושע או תליין,ולכן קשה לי להאמין שאתה באמת שליש אפל באפלה,בעיקר כי אני מכיר את מלך האופל ואת אדון ממלכת הרשע והאופל,קרילין.
וכמובן שאני בעצמי מתעד להיות ערפד,ואני כבר שליט נצחי לממלכה העליונה והתחתונה כאחד.
מצד שני,אני מאוד מעריך את חברי הפורום הזה.מלרות כוחי.

זה הזמן לציין שאני מאוד מעריך,ומאוד מכבד אתכם(לפחות את רובכם)!!

adidasv111 אמר/ה:
פלאפי אמר/ה:
גלובוס, מגיעה לך כאפה, בחיי ><
לא, מגיע לו עוד באן! והפעם של שנתיים.

ברוך הבא קפיטן, נקווה שלא תספים ושנבין את ההודעות שלך.
לא מגיע לי שום באן,פעם ראשונה הגיעה,ויש סיבה לשימוש בכתב קטן.
אז באמת אנשים,די!.
ואולי אתה מקווה ליותר מידי

לאדידס יש נקודה.. גלובוס, תרגע.
ברוך השב, קפטן! :)
(דרך אגב, יש לו רק שגיאת הקלדה אחת בהודעה ואפס שגיאות בכותרת. יגאל, זה חד פעמי או שהפסקת עם השגיאות המייגעות אחת ולתמיד?)

ברוך השם, קפטן *מצדיע*
bakapit אמר/ה:
לאדידס יש נקודה.. גלובוס, תרגע.
ברוך השב, קפטן! :)
(דרך אגב, יש לו רק שגיאת הקלדה אחת בהודעה ואפס שגיאות בכותרת. יגאל, זה חד פעמי או שהפסקת עם השגיאות המייגעות אחת ולתמיד?)
1 ו2 דיקדוק, למעשה.
Dark Capt.Igal אמר/ה:
ומצטער שפותח נושא חדש אבל אני חזרתי לפרום הפונדק לאחר שנשרתי לזמן גדול.
1-שפתחתי
2-פרום-פורום (למרות שגם פרום זו מילה...)
3-גדול-ארוך.

פנג הדרואיד אמר/ה:
ברוך השב.
אלה לא שגיאות כתיב-רק טעויות עברית והתפלקות של אות, אבל זו התחלה
למה הספוילר הזה טוב, תגיד לי? השימוש בספוילר הזה נעשה קלוקל כמו השימוש בכתב קטן ><

PeskyTiger אמר/ה:
אתם מתחילים לעלות לי על העצבים עם התג "ספויילר" הזה. חילקתי כבר שתי אזהרות, למי בא להיות השלישי?

אני! אני! רגע! השלישי מקבל גלידה נכון??? :p

ברוח הבע, היטגעגענו!, העמת ששגיות כתיו זה בסדר, אבל קול ההרפאתקות האלא היו החי גרוע! ;)

סתם, אגב, איפה היית שלא היתחברת? בח"ל או משהו?

ברוך השב , מי יתן וכל בנותיך יולדו עם שלושה ישבנים! (אין הרבה קשר, אבל אם אתם רוצים אני יכול לחפור על כך שבגלל שהוא חזר לפורום הוא נולד מחדש)
ולהזכירכם אנשים, גילו של קפטן יגאל האפל הוא בסביבות 20.
Dark Capt.Igal אמר/ה:
ומצטער שפותח נושא חדש אבל אני חזרתי לפרום הפונדק לאחר שנשרתי לזמן גדול.
רגע, אין שגיאות כתיב... אני מבין את ההודעה בקריאה הראשונה...
מי אתה ומה עשית לקפטן יגאל?!

דון גובלאונה אמר/ה:
PeskyTiger אמר/ה:
אתם מתחילים לעלות לי על העצבים עם התג "ספויילר" הזה. חילקתי כבר שתי אזהרות, למי בא להיות השלישי?
אני! אני! רגע! השלישי מקבל גלידה נכון??? :p
I want bananas on my waffle!

אני במקומכם לא הייתי מתרגש.יש רק מילה אחת בכותרת,ו-13 בהודעה עצמה (שבה יש 3 שגיאות).

תפסיקו לרדת עליו, הבחור בן 19.
ד"ר דרור (נתקע לי בראש ואני לא זוכר את הכינוי שלך), סביר ביותר שהוא היה בעניינים של הצבא.. האם אני צודק יגאל?

חזרה