• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הבגרויות-קיץ 2008

The Evil Rabbit

פונדקאי ותיק
עץ הבגרויות לסמסטר קיץ 2008 :D

היום הייתה לי את הבגרות הראשונה השנה (ובכלל :p) בערבית. הייתה הרבה יותר קשה ממה שציפיתי (ואני לא היחיד שחושב ככה, כל מי ששאלתי מהכיתה שלי גם אמר את זה).
מזל שיש לי מגן טוב, 97. (100 במתכונת, 100 בגרות בע"פ)
יש היום את כל הבגרויות של ערבית, מה שכולל גם את (נדמה לי) חגי (הנרוביאן).
אז בהצלחה חגי, וכל מי שעוד יש לו בגרות היום :)

עוד מישהו עשה את הגרות בערבית של כיתה י'?

אתה בכיתה י'? הו...

עד כה יש לי ממוצע בגרויות של 99 :)
שזה כולל תיאטרון מעשי ואנגלית בעל פה (שתיהן קלות בצורה מגוכחת).
ומלבד זאת, השנה פרשתי מפיזיקה, כך שפחות בגרות אחת לעשות. מה שכן מדאיג זה הבגרות במתמטיקה שאני מקווה שאני אעבור אחרי כל הבלאגן שהולך איתי ועם מתמטיקה.
וחוץ מזה יש עוד כמה שטויות.

היום הייתה לי מתכונת בהיסטוריה (חרא של דבר, לא ידעתי שליש מהחומר, אבל בגלל הבחירה אני מקבל 90).
הייתה כבר מיני מתכונת בלשון ומתכונת במתמטיקה. יש לי עוד מעט מתכונת בלשון, אחריה במתמטיקה ואחריה באלקטרוניקה (100 בטוח! הכל קל וחצי מהחומר ירד במיקוד).
השנה יש לי בגרויות בלשון (תוכנית לימודים ישנה אז אני יכול לשכוח מזה forever, כמו שאומרים), היסטוריה (באסה, הכי קשה השנה), מתמטיקה (חפיף, נשרוד) ואלקטרוניקה (שוב, 110 מתוך 100).
בהצלחה לכולם בבגרויות.

אעהה!! שונא אתכם אנשים עם כוח ללמוד! עם רק היה לי את הכוח הזה

אבל אין לי.. זה למה המקצוע היחידי שלי שמעל 90 זה פיזיקה.. כי רק בו אני קצת משקיע....

היה לי מתכונת היום ובאמת אין לי מוסג איך הלך.. למזלי המורה שלי משועממת כנראה ובודקת ממש מהר אז ביום שישי אני יגלה איך הלך....

The Evil Rabbit אמר/ה:
עץ הבגרויות לסמסטר קיץ 2008 :D

היום הייתה לי את הבגרות הראשונה השנה (ובכלל :p) בערבית. הייתה הרבה יותר קשה ממה שציפיתי (ואני לא היחיד שחושב ככה, כל מי ששאלתי מהכיתה שלי גם אמר את זה).
מזל שיש לי מגן טוב, 97. (100 במתכונת, 100 בגרות בע"פ)
יש היום את כל הבגרויות של ערבית, מה שכולל גם את (נדמה לי) חגי (הנרוביאן).
אז בהצלחה חגי, וכל מי שעוד יש לו בגרות היום :)

עוד מישהו עשה את הגרות בערבית של כיתה י'?
כן, הייתה לי הבגרות האחרונה בהחלט של ערבית!
מסתבר שהבגרות הייתה כל-כך קשה, עד שמשרד החינוך הורה במפתיע להאריך אותה ברבע שעה (לשעתיים וחצי בסך הכל). בכל זאת, לי הלך מצויין, סיימתי 40 דקות לפני סוף הזמן, אני מהמר על 90.
במתכונת הלך לי מצויין, עם 94.

את הבגרות בעל-פה (החיצונית) עשיתי עוד בפסח, עם ציון 95.
את הבגרות בעל-פה באנגלית סיימתי עם 100 סופי.

את הבגרות בספרות עשיתי עוד בחורף, לא זוכר כמה קיבלתי, אבל זה היה משהו מוצלח.

בגלל שאני לומד בבית ספר שהוא כביכול חקלאי, אני גם עושה 3 יחידות ביולוגיה בכל מקרה. עשינו בגרות ניסיונית חדשה של משרד החינוך "ביולוגיה מתוקשב", שזה בתכלס מבחן במיומנויות Excel. הוגשתי אליו על 87 (אני שונא את המורה הזו, וזה הדדי), אבל הבגרות עצמה הלכה לי מצויין. בטח ציון ההגשה יוריד את הממוצע.

נשארו:
לשון יחידה שנייה (עוד ניסוי של משרד החינוך)
פיזיקה, שאלון "חשמל ומגנטיות" ושאלון "קרינה וחומר"
אנגלית, שאלונים E, F, G.
מתמטיקה, שאלון 007, ונראה לי שאני אגש גם ל-006, כי לוקחים את הציון הגבוה בכל מקרה, ו-86 תמיד אפשר לשפר.
תנ"ך.
אזרחות.

גם אני לומד בבי"ס התישבותי, אבל אני באלקטרוניקה אז לא צריך את השלוש יחידות נוספות (אך, החיים הטובים).
משהו שרציתי לשאול ולא היה לי זמן:
אם אני עושה מועד ב' לבגרות לוקחים את הגבוה או ממוצע?

פלאפי אמר/ה:
אתה בכיתה י'? הו...
כן, מה חשבת?

די בטוח שאני אגש גם שנה הבאה לשאלון הזה בערבית... (זה שעשיתי היום) כי קיבלתי בסביבות ה-85

כבר הייתה לי מתכונת במתמטיקה (שאלון 05, לא בעיה) והמורה בטח תחזיר ציונים מחר... יום חמישי יש לי עוד מתכונת במתמטיקה (עושים אצלנו במת' שתיים משום מה), ושבוע הבא יש לי מתכונת בהיסטוריה. וגם בלשון, מתכונת עוד הרבה זמן... (יחסית, כן?)

אדידס, לוקחים את הגבוה.

אני בי' עם כמה בגרויות השנה.
כבר עשיתי את תרבות ישראל. זו יחידה אחת של תושב"ע שהבית ספר הקיבוצי שלנו החליט מסיבה לא ידועה שאנחנו חייבים ללמוד.
המקצוע הזה הוא בדיחה. יש בו חומר של רבע מפרק א' של היסטוריה א', ואתה מקבל את הטקסטים במבחן. ללא הפתעה הממוצע הכיתתי עולה את ה-90 והמגן שלי יושב על ה-100. תוצאת בגרות תגיע רק בהמשך.

יש לי מתכונת במתמטיקה 05 ביום חמישי, ואני לא מודאג. אני אפילו שמח שיש לי יום חופש בלי סיבה אמיתית בגלל שאני לא באמת אשקיע 7 שעות שהתפנו לי בבוקר בזה. מתמטיקה זה הצד החזק שלי, וזה לא אומר מעט.

עשיתי את המתכונת הראשונה באנגלית, מודול E, קיבלתי 100. משום מה החליטו לשים 2 מתכונות, אז המגן נשאר תעלומה.

ב3.6 יש מתכונת בהיסטוריה. סוף סוף מגיעים לקצת אתגר. כמויות של חומר, דרישת זיכרון עצומה. אני לוקח על עצמי את האתגר. נחיה ונראה. בינתיים התמודדתי טוב עם החומר במבחנים צוברי חומר.

אני מניח שזה שאני מחכה לתשובות משלב ב' של האולימפיאדה לפיזיקה גם נחשב, כי אם אני אעבור את זה ואת המיון הבא שהוא בחנה אימונים אני מקבל 100 אוטומטי בפיזיקה ולא צריך להשקיע שנתיים לימוד עוד. אין לי ממש סיכוי, אבל לא בשביל זה הלכתי לאולימפיאדה.

דיווחים חדשים בסוף הבגרות האחרונה, אם בכלל.

The Evil Rabbit אמר/ה:
אדידס, לוקחים את הגבוה.
למעשה, רק עבור מתמטיקה ואנגלית לוקחים את הציון הגבוה, וגם זה רק כל עוד המבחנים הם פנימיים.
אלא אם שינו משהו השנה, בגלל השביתה...

Icedrum אמר/ה:
כבר עשיתי את תרבות ישראל. זו יחידה אחת של תושב"ע שהבית ספר הקיבוצי שלנו החליט מסיבה לא ידועה שאנחנו חייבים ללמוד.
זה כל הארץ ככה, חביבי.

לוקחים את הגבוה אומר שאם אתה עושה מועד א' בבגרות ומועד ב' בבגרות, אז לוקחי םאת הציון הגבוה יותר. רק הגיוני שיהיה ככה.

פלאפי אמר/ה:
Icedrum אמר/ה:
זה כל הארץ ככה, חביבי..
אנחנו לא עושים את זה. רק את השלוש יחידות מדעים כמו נרוב.

אייס, איך יש לכם אנגלית בי'? חשבתי שהבגרות שיב'.

א. יש שלושה מודולים. כל בית ספר מחליט לבד איך לחלק. את הקבוצה שלי, שזה חמש יחידות אנגלית שעושים תרגום בי"ב עוד שתי יחידות, מלמדים ככה שאנחנו עושים את E ב-י', את F, G והבע"פ בי"א, ובי"ב את שתי יחידות התרגום.
ב. לא ידעתי שמחייבים עוד אנשים לבזבז את הזמן שלהם על מקצוע של יחידה שהוא חסר ערך והקושי שלו לא מותאם לשום יחידה אחרת.

הרשו לי לעדכן את העץ...

אם מישהו שם לב, נעדרתי מהפורום בתקופה האחרונה. זה כמובן היה בגלל פיסיקה :p

אז קודם כל- מגן 97 במכניקה, מגן 98 בחשמל[את שניהם עשיתי השנה ביחד]. הלך לי די טוב בשניהם.
ערבית גם היה לי... בע"פ קיבלתי 100, וגם מגן מאה, אבל עשיתי שטויות בבגרות. [זאת זאת של היחידה האחת... ממש קלה... לא הייתי צריך מילון אפילו...] אבל עדיין עשיתי שם משהו מפגר לחלוטין...
ותקשורת גם הייתה בגרות. יש לי מגן 100. [אין לי מושג למה, אני כל הזמן מנסה להכשל בכוונה, והמורה עדיין נותנת לי 100...]

חזרה