• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

טקטיקה - אנחנו כבר פתוחים!

ממש אוטוטו נערוך את אירוע הפתיחה שלנו, ביום שלישי השבוע - יום שלם של משחקי לוח ותפקידים, ללא הפסקה.
אבל בעצם, אנחנו כבר פתוחים. למה לחכות ליום שלישי? אתם מוזמנים לקפוץ לדיזינגוף סנטר ולבקר בחנות המשחקים הכי מרעננת על חוף הים התיכון. (לא יכולים להתחייב לגבי איטליה וספרד)
אומנם רוב הסחורה עדיין בדרך, אבל שולחן ההדגמות שלנו כבר פרוס לקהל הרחב והחלה ההרשמה לפעילויות של השבועות הקרובים! מה בדיוק אנחנו מתכננים? תצטרכו לבוא ולראות. הא!

אז נראה אתכם באירוע הפתיחה ביום שלישי - ואולי עוד לפני.

טקטיקה - משחקים ברמה אחרת.
שעות פתיחה: 11:00 עד 20:00, וביום שישי עד 15:30

הלכתי היום לראות את חנות טקטיקה. הרבה זמן לא הלכתי בדיזנגוף סנטר ולרגע עטפו אותי גלים של זכרונות מחנויות ספרים וקומיקסים שהייתי קונה בעבר, כיום אני לא מוצא הרבה סיבות להסתובב שם אך פתיחת 'טקטיקה' היא סיבה לביקור. החנות נמצאת בקומה השניה בבנין השני (אני לא יודע איך קוראים לבנין) בקרבת חנות הפיות ועד שהגעתי אליה הכנתי רשימת שאלות על משחקים ותהיות לגבי מוצרים שראיתי שיצאו בחו"ל ועדין לא ראיתי פירסומים על הגעתם.
למען האמת לא שאלתי אף אחת מהשאלות שרציתי לשאול. הדבר הראשון שראיתי היה את החיוך של ננסק בתוך חנות ממתקים, יש להם שם ערמות של משחקי קופסה מגניבים וספרות ענפה של משחקי תפקידים, נאלצתי לרסן את עצמי לא לזנק על המדפים ולקרוע את הנילונים. בזמן מאוד קצר גיליתי שאין צורך בכך, יש להם שולחן מיוחד שעליו כולם מוזמנים לשחק. מצאתי את עצמי נובר בתוך ערמות של קלפי משחק של מנצ'קין, דמויות פלסטיק של מרוול ומטבעות זהב עשויות פלסטיק טהור.
בעודי מביט בעיני עגל נוצצות על האוצר שנגלה לפני, ננסק הגיע והתחיל להסביר לי על הדברים. היו לי מלת'לאפים שאלות ולננסק היו תשובות, אני לא יודע איך הוא זוכר הכל החל מהרעיון של המשחק ועד לטקטיקות לנצח את המשחק, מה שבטוח זה שיותר אני לא משחק נגדו משחקי קופסה ;) .
כעבור שעתיים וחצי נזכרתי שיש להם גם ספרים של משחקי תפקידים. איזה אוצר. לא כמו בסטימצקי שיש כמה ספרים שמיצגים את התחום, מצאתי עולמות מערכה רבים שאת חלקם אני לא מכיר. שעתיים נוספות עברו ונראה לי שהזלתי ריר (כשחקן במערכת נשגבים שמחתי לקרוא את ההרחבות ואני מקווה שיתרגמו אותם).

לסיכום - יש חנות חדשה בעיר וחובה לבוא לביקור, אם לא רק כדי לראות ולהתעדכן אז כדי להפציץ את ננסק בשאלות נוב...

Dark Capt.Igal אמר/ה:
רגע זה היה רק משחקי קפסא?

נוקס אמר/ה:
שיש להם גם ספרים של משחקי תפקידים. איזה אוצר. לא כמו בסטימצקי שיש כמה ספרים שמיצגים את התחום, מצאתי עולמות מערכה רבים שאת חלקם אני לא מכיר. שעתיים נוספות עברו ונראה לי שהזלתי ריר (כשחקן במערכת נשגבים שמחתי לקרוא את ההרחבות ואני מקווה שיתרגמו אותם).

מי בא לארגן מתישהו מפגש פורום בטקטיקה? כמו זה שעשינו אז בפריק...

לא בחנוכה, כי יש גם את כרמי-קון, גם אאל"Y את פריק וגם את כנס המיניאטוריסטים. אבל איזה יום שישי כלשהו יכול להיות נחמד (Tחרי חנוכה)

Dark Capt.Igal אמר/ה:
רגע מה פריק עושה מה יש משהוא חד שעושה פריק?

אפ כן מה?

רק אני לא הבנתי?

מזל טוב על הפתיחה, ושיהיה בהצלחה :)

אני אהיה בתל אביב בקרוב אז אני אבוא. רק שאני אבין, יש שם שולחן שאפשר לבוא לשחק בו חופשי? או שצריך לתאם מראש?

יש לכם גם ספרי קריאה? (טולקין, רומח הדרקון וכדומה...)
אולי אני אצליח למצוא קצת בזמן בחנוכה (בתנאי שיהיה חופש). דווקא הייתי בדיזינגוף בסוכות.

תשובות לכולם!

יש לנו מעט מאוד ספרי קריאה בינתיים, רק את אלו של "הנשגבים" ואת ספר המשחק "לשחק באור המנסרה". ספרי קריאה זה לא ממש הקטע שלנו, אז כנראה שלא נביא עוד.
במוצ"ש אנחנו פתוחים רק בהתאם לשעות הפעילות של מה שאנחנו עושים ספציפית באותו ערב, שזה בעיקר משחקי תפקידים. לו"ז מפורט יוצג ממש בקרוב! (כאילו, הערב)

האם שווה לקפוץ אלינו? אני נוטה להאמין שכן. אתה יכול לשאול גם את המשהו כמו 150 איש שהיו באירוע הפתיחה שלנו אתמול!

שכחתי שאלה חשובה (והוספתי עוד כמה שאלות קטנות): יש לכם אתר אינטרנט? יש בו מחירים? כתבת שיפורסם לו"ז. איפה?
ואם אתה יכול, כמה עולה "לשחק באור המנסרה"?
ועוד משהו, אם יש לכם אתר ואם אין, יש סיכוי שאתם עושים משלוחים (לא שליחים, בדואר). אם כן, כמה זה יעלה?

אם יש לכם אתר שכתוב בו הכל, אז פשוט תפרסם את הכתובת.

חזרה