• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דמבלדור הומו!

קראתי את הכתבה...
היא טוענת ם שהיא תמיד ראתה אותו ככזה ואף שתלה רמיזות לכך בספר השביעי*
אין לי בעיה עם זה, אני לא הומופוב, וה באמת מפליא שהוא לא נישא לאף אישה מימיו... ככה איכשהו אני מסתדר עם זה...

*ספוילר

היה כתוב שהוא היה קצת מאוהב בגרינדלוולד...

ידעתי! כבר מהסרט הראשון ראו שהוא הומו (לא קראתי את הספרים של זה), אני מין קורא מחשבות או משהו כזה של דמויות מסרטים... איזה מזל שבסרט הרביעי שהארי ראה את החיזיון שלו, הוא לא שם את הזיכרון שלו כשהוא עם החבר שלו הזה כשהם במיטה, זה היה גורם להארי ולכל הצופים לחטוף התקף ותראומות כקשות מהזבעה...

Dark Capt.Igal אמר/ה:
The Evil Rabbit אמר/ה:
S.D.Gat אמר/ה:
וה באמת מפליא שהוא לא נישא לאף אישה מימיו...
לפי זה, כל המורים בהוגוורטס הומואים.

או לסביות.

או מצחיקים...

זה לא כזה משנה, אז מה אם הוא הומו, הוא ממילא (ספויילר לספר השישי) כבר מת.

The Evil Rabbit אמר/ה:
S.D.Gat אמר/ה:
וה באמת מפליא שהוא לא נישא לאף אישה מימיו...
לפי זה, כל המורים בהוגוורטס הומואים.
הבעיה היא שלא כל (ובאמת שכל זו מילה גדולה, כי יש מעט כל כך) המורים בהוגוורטס הם א' בני מאתיים ולכן היה להם המון זמן למצוא מישהי ב' עוצמתיים מפורסמים ב' סקסיים וחובשי* משקפיים מגניבים כמו דמבלדור.

*וואלה, אני לא בטוח אם כתבתי נכון חובש. זה ככה או עם כ'?

כה אמרה ג'יי קיי, כך יהיה!

בכל מקרה, זה היה די ברור, היא פיזרה על זה רמזים, אבל זה הפתיע אותי בכל זאת. אגב, הכותרת הפתיעה אותי מאד, חשבתי שאתה הולך לקלל את הספרים של הארי פוטר, ותומר שהם גרועים וכו'

ספויילר! אני מעדיף שדמבלדור לא יצא מארון המתים, כי אז הוא יהיה זומבי הומוסקסואל, וזה לא יכול להיות טוב.

עכשיו שמעתם על זה?
sten101 אמר/ה:
ספויילר! אני מעדיף שדמבלדור לא יצא מארון המתים, כי אז הוא יהיה זומבי הומוסקסואל, וזה לא יכול להיות טוב.
אמת. לא מספיק נקרופיל, לא מספיק נקרופיל הומוסקסואל ('הומו' זה תיאור לגזע שלנו. ההומו ספיינס) עכשיו גם הומוסקסואל איך להגדיר את זה?אלמת אוהב? ליפורקן??

לי זה דווקא די בא בהפתעה.. בטח בגלל שעדיין לא קראתי את השביעי.
אבל לא נראה לי שזה היה צעד חכם מצד רולינג, ממש לא מפריע לי שדמבלדור הומו, אבל אין שום סיבה הגיונית לפרסם את זה, ועוד אחרי שכל הספרים יצאו.
בכל מקרהסתם רציתי לכתוב משהו בקטן כי כולם עשו את זה ובא לי גם :)

קופיל אמר/ה:
עכשיו שמעתם על זה?
sten101 אמר/ה:
אמת. לא מספיק נקרופיל, לא מספיק נקרופיל הומוסקסואל ('הומו' זה תיאור לגזע שלנו. ההומו ספיינס) עכשיו גם הומוסקסואל איך להגדיר את זה?אלמת אוהב? ליפורקן??
ידע לחיים, באמת:
http://www.yourdictionary.com/library/article007.html

חזרה