• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הכרזה על חנות משחקים חדשה בת"א: טקטיקה!

טקטיקה משחקים

פונדקאי מהשורה
טקטיקה - חנות משחקים חדשה בדיזינגוף סנטר

אהלן כולם, בטח לא ראיתם את זה מגיע! אנחנו שמחים מאוד להכריז על "טקטיקה", חנות המשחקים החדשה שלנו, בניהולם המשותף של ערן "ננסק" אבירם ויהונתן אלוני.

החנות מנוהלת בידי שחקנים ועבור שחקנים, ומטרתה לענות על צרכיו של הקהל המנוסה (אתם), אך גם להיות נגישה לחבר'ה מתחילים שאינם מכירים כלל את התחום. נציע מבחר רחב של מוצרים ושירותים לגיימרים כבדים, כמו גם מגוון דרכים פשוטות להיכנס לעולם המשחקים.

במה אנחנו שונים?
שני הדברים החשובים לנו ביותר הם מבחר ומקצועיות: כדי שנוכל להתאים לכם את המשחקים שהכי ימצאו חן בעיניכם, ושתוכלו לסמוך עלינו שאנחנו לא מדברים סתם. טקטיקה היא המקום בו אפשר למצוא את שיטות משחקי התפקידים הבולטות כיום, משחקי הלוח החדשים ביותר מחו"ל, שיטות מ"ת אינדי, ואפילו מעמדי פלסטיק נוספים לדמויות של טליסמן.

בחנות גם יערכו מפגשי משחק לוח פעמיים בשבוע, כל פעם עם משחק אחר. נפעיל גם מספר מסלולי משחק שונים של משחקי תפקידים: החל בוואן-טיימרים עם מגוון שיטות מגניבות, דרך מערכת המו"ד רחבת היריעה ועטורת השבחים The Shackled City, וכלה בטורניר מתמשך במבוך הקטלני ביותר שנוצר מעולם. הקבוצות יקבעו כמובן לפי גיל המשתתפים, ובהדרכת צוות מנחים שיבחר בקפדנות קיצונית.

קבוצות משחק שמחפשות מקום נוח ופרטי לשחק בו מוזמנות לתאם איתנו מפגשים בחדר האחורי שלנו! ואם חסרים לכם שחקנים, בידקו בלוח המודעות שלנו אם יש מישהו שמעוניין להצטרף.

נערוך גם סדנאות בנושאי יצירת משחקי לוח, כתיבת ספרי משחק, תרגום המהדורה הרביעית, והיכרות עם עולמות מערכה מפורסמים כדוגמת ממלכות נשכחות ורומח הדרקון. ובעתיד, עוד יותר מזה.

בקיצור, אצלנו תוכלו:
• לשחק ללא תשלום בשולחנות ההדגמה שלנו, בהדרכת צוות החנות המחונך היטב.
• לקנות מגוון משחקים מחו"ל, עטורי פרסים ורבי מכר, שכמותם עוד לא ראיתם בארץ.
• להיפגש בערבי משחק שבועיים, בהרצאות על מגוון נושאים ובסנדאות כתיבה ויצירת משחקים.
• להשתתף בהרפתקאות משחקי תפקידים שבועיות, בחדר פרטי ומאובזר היטב, ועם יופי של מנחים.
• להיאכל על ידי תפלצות בראשיתיות שאנו שומרים מאחורי הדלפק בתוך כלוב אוריכלקום. כיף לכל המשפחה!

הפתיחה ב-1 בנובמבר!
כאשר תפתח, תמצא החנות בתל-אביב, בבניין הצפוני של דיזינגוף סנטר, רק כמה צעדים משער שש. אך עד הפתיחה ב-1 בנובמבר יש עוד זמן, ובינתיים אנחנו פתוחים להצעות. רוצים לוודא שיהיה בחנות מוצר שמעניין אתכם? להציע רעיונות לפעילויות, או לארגן משהו בעצמכם? אל תהססו לפנות אלינו בכל עניין: [email protected]

במיוחד לקראת אייקון, הראשונים שיגיעו לדוכן כוכבי כסף בבקרי היום הראשון והשני (חמישה בכל יום), ויציגו הדפסה של ההודעה הזו, יקבלו חולצת טקטיקה מגניבה ככל שנוכל לעשות אותה!

מזל טוף!
אבל למה בת"א? ועוד בסנטר...? [אין שם כבר מספיק חנויות פריקים?] לפי דעתי התחרות עם פריק לא תעשה לכם טוב, אבל אני מניח שכבר מאוחר מידי בשביל זה...
טוב, בהצלחה בכל מקרה :)

מזל טוב ובהצלחה. חבל רק שפותחים עוד חנות בת"א במקום לתת גם לאנשים בצפון משהו קרוב, אנשים בצפון יסכימו לשלם יותר רק כדי שהם לא יצטרכו לסוע עד ת"א בשביל מה שהם קונים.

צל-אש: בתל אביב, כי לא חשבנו שיש לזה סיכוי רציני בשאר הארץ. בסנטר, כי זה מקום שהמון אנשים עוברים בו, וזה נוח לכולם. התחרות עם פריק היתה כמובן שיקול מודע מהשנייה הראשונה, והיא תעשה טוב לצרכנים, בתקווה - בכך שיקבלו שירותים טובים יותר ויותר.
Ice: חשבנו על זה כמובן, והתכנון הוא שהסניף הבא שלנו יהיה בצפון. =) קודם שהסניף הראשון יעמוד על הרגליים, ואז נדבר.

ותודה לכולם על הברכות.

צל-אש אמר/ה:
מזל טוף!
אבל למה בת"א? ועוד בסנטר...? [אין שם כבר מספיק חנויות פריקים?]
זו בדיוק הסיבה שבגללה שווה לפתוח את זה בסנטר- כמות הפריקים שבאים לשם בגלל קומיקאזה (ועוד חנויות לפריקים הקשוחים והאפלים יותר) מהווה אחלה קהל למשחקי תפקידים.
ברגע שהחנות תיפתח אני מבטיח לבקר לעיתים קרובות. אני בא לסנטר המון, וזה נשמע כמו מקום נהדר להעביר בו את הזמן.

לגמרי מזל טוב, ומקווה שתצליחו.

למה שלא תעשו חנות בבילו סנטר? שם הכי טוב!!!!!! לא חשבתם שיש מספיק חנויות בתל אביב ואז יהיה לכם הרבה פחות לקוחות אבל בילו סנטר זה גם מקום מרכזי וגם יש שם ביקוש לזה!

עד כמה פריק יותר ותיקים מכ"כ?

בהצלחה רבה! תחרות בין שתי חנויות תעשה לנו הצרכנים רק טוב. זה אומר שרות יותר טוב, יותר מוצרים איכותיים ומחרים יותר אטרקטיווים!

איתמר

רגע, תחרות זה לא דבר טוב לשוק?
ובכל מקרה, אני חושב שיותר מתחרות, זה הרחבה של התחום. יותר חנויות, יותר מבחר, יותר טוב!

מזל"ט, ו-
Ice: חשבנו על זה כמובן, והתכנון הוא שהסניף הבא שלנו יהיה בצפון. =) קודם שהסניף הראשון יעמוד על הרגליים, ואז נדבר.
ישר כוח! אני כבר עומד בתור לסניף בצפון :D

אני חושב שכרגע חסר ביקוש כדי לפתוח חנות נוספת בת"א, אבל אני באמת מקווה שלא ושהחנות תיהיה הצלחה מסחררת ;)

אני אקום מוקדם ביום ראשון, ככל הנראה P:

חזרה