• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בית"ר ירושלים אלופת המדינה 06\07

סטטוס
נעול לתגובות.

כוהן

פונדקאי ותיק
אף אחד לא חוגג עכשיו בגלל האוהדים הפצועים,
אבל לכל הירושלמים פה - ב 17.5 בגן סאקר חגיגת ענק!

לא צריך לחגוג ניצחון, צריך לציין יום זיכרון לתרבות על מגרשי הכדורגל. לדרוס אחד את השני על האצטדיון? בשביל זה באים למשחק? בזמנים כאלו, אני שמח שאני לא אוהד אף אחד.

הכי קל להאשים את האוהדים של בית"ר
ולא את המשטרה, שבמקום לפתוח את השערים ולתת להאוהדים להכנס למגרש כמקובל החליטה להלחם, ובתור פרנציפ לא לתת לאוהדים להכנס לדשא.
ואלה התוצאות.

אני לא ממהר להאשים את האוהדים, אלא את שני הצדדים. את האוהדים שהתפרעו, ואת המשטרה שלא פתחה את השערים ובכך מנעה את האירוע.

הזוטון הרעב אמר/ה:
אני לא ממהר להאשים את האוהדים, אלא את שני הצדדים. את האוהדים שהתפרעו, ואת המשטרה שלא פתחה את השערים ובכך מנעה את האירוע.

לא, אתה טועה - זה מנהג ידוע ומקבול שאוהדים פורצים לכר הדשא כשזוכים באליפות. מה פתאום המשטרה הערימה קשיים?

מצטער, אבל אני לא יכול לחשוב על אנשים שמרביצים אחד לשני ורומסים אחד את השני כדי לחסוך 10 שניות בתור אחרת מאשר "בבונים". המחדל של המשטרה היה שהם לא חזו את זה מראש, אבל אם האוהדים היו קצת יותר נורמליים זה לא היה נגמר ככה.

אני לא מצדיק את האוהדים לשנייה.

אבל זה רגשות שאתה לעולם לא תבין, זכייה באליפות...
אני לא אומר שכל האחריות על המשטרה אבל 80% ממה שקרה הוא באשמתה - הם היו צריכים להיות חכמים ולא צודקים, אז נכון אם הם היו נותנים לאוהדים להכנס זה לכאורה "להושיט את הלחי השנייה" ו-ויתור על עקרונות, אבל אם הם בסה"כ היו פותחים את השערים שום דבר לא היה קורה.

לא צריך לחזות שום דבר מראש, בסה"כ לפתוח את השערים

מסכים עם אמיר ופלאפי, אליפות אליפות אבל בן אדם שפוי היה לפחות מנסה לא לדרוס אנשים בדרך למגרש (שאגב, סחטיין על זה שהם הרסו את השערים שם). המשטרה היא המשטרה, וכל מה שהיא עושה היא עושה לא נכון, אבל אם אתה דוחף את מי שלפניך לתוך גדר - אתה מסכן מישהו 20 שורות לפניך.

המשטרה אשמה, האוהדים אשמים, הסתדרות המשהו שם אשמה.

מנהג מקובל? אולי בחו"ל, אצלנו זה ידוע שלא פותחים את השערים,
אחרי מה שקרה במשחק אליפות של מכבי חיפה האוהדים היו יכולים להבין את זה, הם לא.
וזו התוצאה.

כוהן אמר/ה:
ולא את המשטרה, שבמקום לפתוח את השערים ולתת להאוהדים להכנס למגרש כמקובל החליטה להלחם, ובתור פרנציפ לא לתת לאוהדים להכנס לדשא.
ואלה התוצאות.

בנואה נחתיכת @!$@$ מזה אשמת המשטרה?!?! פאקק אני שונא שעושים את זה זה כלכך מעצבן אותי!
יש חוק במדינה הזאת וגם עם הוא לא נעים בעיה שלהם!!!! המשטרה אמרה להם לא אז הם עושים בכוח? היחידם שאשמים בזה הם האהדים!!!! אמרו להם לא שיסתמו תפה!! מה בגלל שהם ניסו בכוח לרמסו אחד את השני כמו חיות אדם זה אשמת המשטרה?!?!?! בכלל האוהדים נהיו מטרפים.. צריך לתת לכל שוטר שוקר חשמלי שכל אחד שיבוא אליו יחטוף זרם, אז הם ילמדו!

צריך עכשיו לסגור את הליגה לחודש! אולי אפילו יותר! על כל היתפרעות של אוהדים להוריד את הקבוצה ליגה אפילו! שילמדו לשבת בשקט כמו בני אדם!!! חלאות אדם מופרעים חלק גדול מהאוהדים האלה!

ברק אמר/ה:
כוהן אמר/ה:
ואלה התוצאות.

בנואה נחתיכת @!$@$ מזה אשמת המשטרה?!?! פאקק אני שונא שעושים את זה זה כלכך מעצבן אותי!
יש חוק במדינה הזאת וגם עם הוא לא נעים בעיה שלהם!!!! המשטרה אמרה להם לא אז הם עושים בכוח? היחידם שאשמים בזה הם האהדים!!!! אמרו להם לא שיסתמו תפה!! מה בגלל שהם ניסו בכוח לרמסו אחד את השני כמו חיות אדם זה אשמת המשטרה?!?!?! בכלל האוהדים נהיו מטרפים.. צריך לתת לכל שוטר שוקר חשמלי שכל אחד שיבוא אליו יחטוף זרם, אז הם ילמדו!

צריך עכשיו לסגור את הליגה לחודש! אולי אפילו יותר! על כל היתפרעות של אוהדים להוריד את הקבוצה ליגה אפילו! שילמדו לשבת בשקט כמו בני אדם!!! חלאות אדם מופרעים חלק גדול מהאוהדים האלה!

מצטער, אבל מהתמונות נראה שלמשטרה יש חלק גדול באשמה, אפשר לראות אותם עומד בשער של היציע ופיזית חוסמים את הכניסה למגרש לאנשים. בתנאי לחץ כזה הם צריכים לנסות לעזור ולא לנסות למנוע מאוהדים להכנס.

אני שוב חוזר ואומר - זה מנהג מקובל וידוע לפרוץ למגרש באליפות, לפעמים אפילו שלוש וארבע פעמים באותה עונה.
אבל משום מה החליטו לחסום את האוהדים ולא לתת להם להכנס, לא מבין למה.
ברור שגם האוהדים לא בסדר אבל אני חושב שאם המשטרה הייתה מתגמשת ונותנת להכנס לא היה אפילו פצוע אחד.

בית"ר לקחה את הליגה כבר לפני שבוע או שבועיים או שלושה, והייתה יכולה באותה מידה להתפרץ גם בשבוע הבא.

אוהדים חמומי מוח, זה מה שאתם, בושה לישראל.

אני שוב אומר, מתי בפעם האחרונה האוהדים פרצו למגרש בארץ?
זה מנהג מקובל בחו"ל, לא פה.
אמנם אני אשמח אם ההסתדרות תתיר לפתוח את השערים, אבל עד אז, זה באחריות האוהדים.
ברור שהמשטרה לא הייתה צריכה לעצור אותם פיזית כמו שהיא עצרה, אבל האוהדים לא היו צריים אפילו לנסות להיכנס לדשא.

Tal אמר/ה:
אני שוב אומר, מתי בפעם האחרונה האוהדים פרצו למגרש בארץ?
זה מנהג מקובל בחו"ל, לא פה.
אמנם אני אשמח אם ההסתדרות תתיר לפתוח את השערים, אבל עד אז, זה באחריות האוהדים.
ברור שהמשטרה לא הייתה צריכה לעצור אותם פיזית כמו שהיא עצרה, אבל האוהדים לא היו צריים אפילו לנסות להיכנס לדשא.

שנה שעברה אוהדי מכבי חיפה פרצו לכר הדשא 4 פעמים.
לפני שנתיים, פעמיים.
לפני שלוש שנים אוהדי מכבי ת"א פרצו פעם אחת, במשחק האליפות במחזור האחרון.
לפני ארבע שנים אוהדי חיפה פרצו שוב רק פעמיים.
בעונה הדאבל של הפועל ת"א - 5 פעמים, 4 בליגה ועוד 1 בגביע.
אני יכול להמשיך אם אתה רוצה

אני חוזר ואומר זה מנהג מקובל לפרוץ לדשא, השנה אפילו בליגה השנייה פרצו לדשא הקבוצות בני סכנין וקריית שמונה, שעלו לליגה הבכירה. למה על אף אחד לא מערימים קשיים כמו שמערימים על אוהדי בית"ר?
(ושוב אני חוזר ואומר - גם לאוהדים יש חלק גדול במה שקרה, אל תבינו אותי לא נכון)

בכל הודעה שלך מתרחב החלק בעד האוהדים ומצטמצם החלק נגד האוהדים.
אז מה אם זה מנהג מקובל? הם לא יכלו להפעיל שיקול דעת בריא ופשוט לא למעוך אחד את השני בדרך למגרש, כשחוסמים אותם בכוח? לשוטרים נתנו הוראות, והם ביצעו. מה לעשות, זה הוביל לפציעות ודברים לא נעימים, אבל האוהדים צריכים לדעת לרסן את עצמם.

פלאפי אמר/ה:
אז מה אם זה מנהג מקובל? הם לא יכלו להפעיל שיקול דעת בריא ופשוט לא למעוך אחד את השני בדרך למגרש, כשחוסמים אותם בכוח? לשוטרים נתנו הוראות, והם ביצעו. מה לעשות, זה הוביל לפציעות ודברים לא נעימים, אבל האוהדים צריכים לדעת לרסן את עצמם.

אז דביל מי שנתן את ההוראה לשוטרים, ודבילים האוהדים שדרסו אחד את השני במטרה לפרוץ את השער.

פלאפי אמר/ה:

אז דביל מי שנתן את ההוראה לשוטרים, ודבילים האוהדים שדרסו אחד את השני במטרה לפרוץ את השער.
מסכים להכל.

הדעה שלי לא משתנית - המשטרה אשמה ב 80% במה שקרה, והאוהדים אשמים ב 20%.

אני חוזר ואומר שאם המשטרה הייתה פותחת את השערים אף אחד לא היה מוחץ אף אחד - פשוט האוהדים היו זורמים לכר הדשא וזה הכל.
אבל בהחלט זאת ברבריות מצד האוהדים שהתנהגו כמו שהתנהגו.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה