• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי מכיר tony hawk

-ELF-

פונדקאי ותיק
1,2,3,4, ועומד לצאת גם 5- tony hawk underground.
מה אתם חושבים על סדרת המשחקים הזאת?
אני חושב שהיא ממש גדולה ואני ממש מצפה ש-underground יגיע לארץ.
ואתם?

ב-gta המטרה שלך זה להרוג אנשים. ב-underground לא. ב-gta יש לך מלא נשקים. ב-underground לא. ב-underground יש לך סקייטבורד. ב-gta לא. התכוונתי לזה שהסגנון די מזכיר gta אבל לא אמרתי שזה ממש אותו משחק. חוץ מזה ב-underground תיהיה אפשרות של ליצור שחקן שהוא אתה בעצמך (אם יש לך eye toy).

אני אישית לא חובב טוני הוק אפ על פי ששמתי הרבה דברים טובים עליו אבל לפי מה שאני רואה הם כמעט ולא משפרים כלום בין משחק למשחק אולי גרפיקה ודמויות אבל שיטת המשחק נשארת אותו דבר ואין הבדל בין הדמויות בצורת הגלישה ומה אתה צריך לגנוב מכוניות? כל מה שעושים זה לעשות טריקים על סקייטבורד

deamon-hunter אמר/ה:
אני אישית לא חובב טוני הוק אפ על פי ששמתי הרבה דברים טובים עליו אבל לפי מה שאני רואה הם כמעט ולא משפרים כלום בין משחק למשחק אולי גרפיקה ודמויות אבל שיטת המשחק נשארת אותו דבר ואין הבדל בין הדמויות בצורת הגלישה ומה אתה צריך לגנוב מכוניות? כל מה שעושים זה לעשות טריקים על סקייטבורד

למה אתם מדברים ככה על סקייטבורד? אתם פעם נסעתם וראיתם איזה קשים התרגילים שם? אני משער שלא, ובתור סקייטר אני אומר לכם שאם אתם לא יכולים אל תזלזלו.
טוני הוק UNDERGROUND מביא עוד אפשרויות, אתה יכול ליצור תרגיל משלך, והמטרה במשחק היא להתקדם בתור סקייטר ולהפוך למקצוען בסופו של דבר.

XV8_Crisis אמר/ה:
ותקשיבו למיינד רידר - הוא מקצועי בתחום.
אבל בכל זאת - משחק מחשב שכולו על סקייטבורד? לא אהבתי. אם כבר אז שיהיה הדבר האמיתי.

לא יודע עם זה היה עלבון או מחמאה.

וטוני הוק זה משהו שמושך אנשים לצאת עם הסקייטבורד ולנסות לעשות דברים.

מחמאה... אל תשכח שאני גר 4 בתים ממך - אני לפעמים רואה (ראיתי...) אותך עושה דברים עם סקייטבורד שגורמים לאנשים להזיל ריר.
אבל משחק מחשב? זה כל כך נמאס אחרי יומיים!

doctor wang אמר/ה:
בתור אלוף THPS2 (אני לא רוצה להשוויץ יותר מידי, אבל השגתי 241 מיליון נקודות בתרגיל אחד) אני מוכרח לומר שזו סדרת משחקים מעולה וממכרת.

יפה מאוד!
ומה אם בTHPS3? או 4?
אני אם אני לא טועה השגתי ב3 20,000,000+ ואני לא נחשב לטוב ברשת!

חזרה