• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרושים שדים טריים

A

Anonymous

Guest
לאחר דיון סוער במצודת בן-סער החלטנו שצוות דימונס מעוניין בכתבים טריים למערכת העיתון. מי שמעוניין להפוך לכתב בעיתון משחקי התפקידים המקוון המוביל בישראל ולהשתתף בפרויקטים המיוחדים של צוות דימונס מוזמן לפנות לערן בן-סער (יש צורך לצרף מאמר לדוגמא).

ערן - [email protected]

אתם אולי צרכים קצת מהדורה שניה?
לא בכול זאת אני אשמח להיות כתב (חוץ מכתב על המהדורה השלישית כי אני לא שיחקתי)
לא רק כתב אני יכול לכתוב לכם הרפתקאות חודשיות?

דריזט - נשמח לכתב על כל נושא בעולם, גם הרפתקות חודשיות וכדומה. שלח דוגמא לכתובת שרשמתי בהודעה המקורית ונדבר.

ננסק - בחיאת צלצל אלי, יש לי משהו לדבר איתך מעבר לזה. ולגבי פרויקטים, בהתחשב בקיומה של התעשיה, אם אתה רוצה לעשות דברים משותפים לשני האתרים בהחלט יהיה מגניב רצח.

doctor wang - אה... מה?

ערן.

מה? לכתב?
לא - רק שידע לכתוב בצורה סבירה ושיהיה לו דברים מעניינים לכתוב עליהם. יש אנשים בני 30 שאסור לתת להם מקלדת ויש ילדים בני 8 שגורמים לסופרים רצינים להסמיק.

אתה לא מאמין כמה רעיונות יש לי לסיפורים בעולם של D&D.

עם אתה רוצה אני יכול להתוב סיפורים בהמשכים, יש לי רעיונות בלי סוף, רק תגיד לי מה אני צריך לעשות

WickedBar אמר/ה:
doctor wang - אה... מה?

ערן.

לוחם הוא מסוג האנשים שיכתבו לך, אבל אתה מאוד לא תרצה שהם יכתבו לך. כי כשאתה לא תפרסם את השטויות שהוא כתב, הוא יציק לך. ד"א מה קורה? מגניב שרף הסלבריטאים בפורום עלה שוב...

http://www.demons.org.il
(ללאו)

למי ששאל - לא, לא מקבלים כסף על לכתוב לדימונס. זה אתר קהילתי חינמי שאינו עושה כסף ולכן אינו משלם כסף. מי "שעובד" בו עושה זאת בהתנדבות, בדיוק כמו באתרים רבים אחרים.

ערן.

אלוהים אולי תשלחו לו הודעות פרטיות או משהו? אייסיקיו? טלפון? אימייל?

האמת, אני בטוח שערן יבדוק פה עם מישהו נתן לו אימייל ואז יראה בתא הדואר..

חזרה