• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חזרתי

סטטוס
נעול לתגובות.

Amaterasu

פונדקאי ותיק
סתם, רק באתי לקחת כמה דברים שהשארתי פה. עטים וכאלה...

מה? איך בפורום החדש? טוב תשמעו, אנימה IL מקום הרבה יותר טוב מהפונדק.
קודם כל, יש שם כמויות אדירות של אנשים שמגיבים כל שניה. פתחתי הודעה על סופגניות והיא הגיעה ל-3 עמודים תוך שעה בערך.
זה הנושא האהוב עלי - אנימות. ופורום משחקי התפקידים שם מצליח בהרבה מהפונדק.

העניין הוא, שנהייתי מנהל בפורום סיפורים. עכשיו כשאני יודע איך גם אתם הספמתם (ובטח עדיין מספימים) בפורומי הניהול, כמו קופיפים קטנים וחסרי שליטה, אני יודע שלא הפסדתי שום דבר כשהייתי פה.

קיימים שם 3 אנשים המזכירים לי אתכם - וואנג, שי ואולדמן.
זו שמזכירה את וואנג, מונתה להיות מנהלת על פורום דיבורים (השולחן העגול) בגלל שהיא חברה של הבעלים (אולדמן). אבל כל שאר המנהלים שונאים אותה כי היא וואנגית כזאת. היא הועפה מהניהול באותו היום שמונתה. למה זה? כי לבעלים יש שני מנהלי על אשר קובעים את הדברים בשבילו - ולהם יש ביצים להעיף מנהלים גרועים, אפילו אם הם החברים של הבעלים.
זה שמתנהג כמו שי, ממשיך לשנוא אותי ספציפית ולנסות 'ללמד' אותי בדרכים שלו. הוא עומד על הסעיף של אחד ממנהלי העל ועושה הכל בצורה גאוותנית ודוחה. גם הוא עומד לעוף בכל רגע לדעתי.
והבעלים, זה שמתנהג כמו אולדמן, מתנהג כמו אולדמן, רק שלא אכפת לו יותר מדי אם מנהלים שמינה יעופו. רק שיהיה טוב בפורום - עליו הוא משלם מכספו האישי - וחשוב לו מאוד.

אני זוכר את הימים הטובים בפונדק... המקום היה שורץ באנשים בזכות הסיפורים שלי...
בוטים לא הפסיקו להטריד - בגלל הפירסום של המקום.
עכשיו, בפורום החדש, אני אכן מקבל אזהרות, אך רובן על אותם הדברים שהייתי מקבל פה - ממנהלים דומים. בפורום סיפורים, קיבלתי ממנהל הפורום הנוסף (בן 12) 3 אזהרות - שבשלושתן הוכחתי את חפותי. הן הורדו וכעת הפקחים התבקשו לבדוק את הנושא לפני שהם נותנים אזהרה שביקש המשגיח בן ה12.
מישהו כתב 'חתימה על במבה' בפורום החתימות, אך הייתה שם חתימה אחרת. אני הגבתי שזו לא חתימה על במבה ושהוא שיקר - וקיבלתי על כך אזהרה מהמנהל הדומה לשי. סבבה. ערכתי את ההודעה והכל היה בסדר.
עברו חודשים, מנהל א' בא והוריד לי את האזהרה.
אותו האחד שנתן אותה, החזיר אותה לפני כמה ימים.
מנהל ב' בא והוריד אותה.
אותו האחד החזיר אותה.
מנהל על א' בא והוריד אותה בטענה שהוא על הגבול
והוא החזיר אותה שוב. אני חושש שהוא הולך לחטוף.

בכל מקרה, מלבד זאת שרשת האזהרות שלי הפכה להיות גן השעשועים של המנהלים, נורא כיף שם.
הם לוקחים את זה נורא ברצינות שאני בן 20 ועיתונאי מקור ראשון. הם מתייחסים לרעיונות שלי ברצינות ומקשיבים להם. למרות שרובם (זו שדומה לוואנג, זה שדומה לשי והבן 12) צועקים על כך שאני הורס להם את הכיף כשאני מבקש מהם להיות רציניים בפורום הניהול, תמיד באים הפקחים עם השכל ואומרים שאני צודק.

והכי טוב, ראסט מצליח יותר ממה שציפיתי. ^^

אז אני לוקח את קופסת העטים שלי ומסתלק מפה. בתקווה לא לראות אתכם שוב לעולם, למרות שזו בריחה, אני אומר שלום ולא להתראות. תנסו לקפוץ לפורום אנימה IL אגב, באמת שטוב שם פי כמה מפה.

אני שמח לשמוע שאחרי כל השטויות האידיוטיות שעשית פה, למדת מהטעויות שלך ובאנימה IL אתה מתנהג כמו מבוגר(או כך לפחות זה נשמע מפיך).

איזה מבוגר? אני מתנהג אותו דבר בדיוק. :p
פשוט שאתם התייחסתם אלי כמו אל ילד קטן כי ככה האחרים התייחסו אליכם.

אתה שלא ממש איכפת לנו איך לך שם?

סבבה מיכאל, היית פעיל בפורום ותרמת הרבה, אבל אחרי שעזבת המשכנו וכרגע אני לפחות לא מרגיש בחסרונך.
אז תקבע כבר, אם אתה עוזב או לא, כי לא בדיוק איכפת לנו שאתה מנהל בפורום סיפורים על יפאנים מטורללים.

אתה עצמך לא חושב שההתנהגות שלך בוגרת, אבל בכל זאת מצפה ממישהו רציונאלי לא להתייחס אליך כמו לילד קטן?

Wolf's Bite אמר/ה:
אתה עצמך לא חושב שההתנהגות שלך בוגרת, אבל בכל זאת מצפה ממישהו רציונאלי לא להתייחס אליך כמו לילד קטן?
פגשתי רק מישהו אחד רציונאלי בחיים שלי וזה היה אבא שלי.
והוא לא בנאדם כיפי.

אנשים חושבים שהם מצחיקים מתי שנוח וחושבים שהם רציניים מתי שנוח להם.

מיכאל אני לא יודע מה איתך אבל אני לא חושב שאנימה IL בהרבה יותר טוב מהפונדק.כשבפונדק אתה לא מקבל אזהרה על ימין ועל שמאל(על כל שטות,אלא אם כבר הזהירו אותך ואמרו לא לעשות את זה) ואני שמרתי בינתיים על עצמי אפילו ללא אזהרה 1 ובעוד באנימה IL אם אתה סוטה רק במעט מחוקי הפורום אתה חוטף ישר אזהרה לפנים וכבר הספקתי לקבל שם 4 אזהרות (היו לי שתיים ואז היה יום כיפור והבעלים לקח יוזמה והוריד לכולם את האזהרות ואז כיבלתי עוד שתי אזהרות על כך שגיניתי משתמש אחד שירד עליך והשתמש בביקורת לא טובה ועוד אחת בפורום משחקיי תפקידים שבו כתבתי הודעה כדי שהשה"ם יוכל להגיב ומשגיח לא הוריד את האזהרה למרות חפותי).

על אף שהפונדק הוא איטי יותר בקצב שליחת ההודעות הוא הרבה יותר בטוח מאנימה IL ששם יש מפקחים ומשגיחים ומנהלים ראשיים ובעלים ועוד אנשי כבוד למיניהם שיכולים לסגור נושאים אם הם רוצים ועוד הרבה דברים שונים ומשונים שרק תנסה להפר בפורום ההוא(למשל יעל).

זה שאתה מתחבר אל אנימה IL בגלל הנושא ובגלל פירסומך בו לא אומר שיותר טוב שם.

נראה לי שנעלבת בגלל שהפורום הזה הוא קהילה דיי קטנה וסגורה ולכן יש יותר סיכויים להיפגע בטעות בעוד שאנימה IL היא קהילה גדולה ויש שם הרבה מאוד מה לעשות ויותר קשה להפגע מהאנשים כי לא בטוח שכולם שמים עליך קצוץ.

בקיצור מיכאל אם עדיין לא הבנת אנחנו לא נגדך אלא בעדך,ונראה לי שנפגעת יותר ממה שהיית צריך.אני לא מעוניין לשמוע את הטענות האלה שוב על האזהרות כי אני כבר יודע לאן זה יוביל אבל לא כדאי גם להתחיל אם זה,אם תרצה להגיב אני אשמח כי דעתך לעיניין חשובה לי ואני חושב שאם יש לך בעיה עם אחד בפורום הזה זה לא אומר שכולם לא בסדר או מתנהגים כמו וואנג.(שיצא שעיר לעזאזל בעיניין הזה.)

בברכה,מיכאל (The guard of Dragons [או KeishU בפורום אנימה IL]).

וואו...

אין לי שום התחלה של מושג על מה בכלל הלך פה עם מיכאל בעבר. מאז שאני הצטרפתי, ראיתי אותו כחבר פורום פרודקטיבי שועשה קומיקסים ומצחיק באופן כללי. מה קרה בהסטוריה של הפורום שהכל הדרדר למצב כזה, אין לי שום מושג...

עם זאת, אני יכול להרגי הזדהות כלשהי עם המצב שלו - בעיקר כי אני כנראה השני עם מספר האזהרות הכי גדול בפורום (יש לי חשש שאני כעת על באן מושהה, של אזהרה 12 או משהו :confused: ).
אני לא יודע מה ההבדלים או הדימיון בין המקרה שלי לשל מיכאל, אבל אני יכול להגיד שעל אף שרבתי עם הרבה אנשים פה בפורום ואני מתעצבן על כל אזהרה שתוקעים לי על ימין ועל שמאל, לי די טוב כאן. יש פה אנשים שאוהבים אותם דברים שאני אוהב (ואין הרבה כאלו בסביבתי הקרובה, לצערי), ובסה"כ - זה הכל בסבבה. מיישרים הדורים בכנסים (אפילו עם אייסל הצלחתי לעשות שולם! :mrgreen: ), ואומנם יש תקופות של פרץ וויכוחי-10-עמודים על כל שטות, שבסופו של דבר אני יוצא ראש-חסה מכל העניין, אבל סולחים לי על זה (אני מקווה :( ).

ולגבי אנימה באופן כללי - :mad: איכסה. לא אוהב אנימה. אבל אם אתה אוהב - שיבושם לך.

ואני לא חושב שאתה צריך לדבר בנימה כל כך שלילית כלפי חלק גדול מחברי הפורום (כמוני) שחושבים שאתה דווקא בסדר. לא יודע מה יש לך עם המנהלים, אבל לפי מה שראיתי עם הסרטונים (השופכים, דרך אגב ;) ) שעשיתם אחד לשני, זה הכל נראה די בצחוק.

בכל אופן, תהנה לך בהמשך דרכך.

על אף שלא ממש הבנתי למה כתבת את ההודעה שלך, כי פרשת די מזמן. נשמע, דרך אגב, שבפורום אנימה הרוב שם עושים לך די הרבה בעיות גם כן. :confused:

פלאפי אמר/ה:
עם זאת, אני יכול להרגי הזדהות כלשהי עם המצב שלו - בעיקר כי אני כנראה השני עם מספר האזהרות הכי גדול בפורום (יש לי חשש שאני כעת על באן מושהה, של אזהרה 12 או משהו :confused: ).
אתה לא על באן מושהה על אזהרה 12. זה בגלל שביום כיפור הורדנו הודעה אחת לכל משתמש.

אגב, יש לך יותר אזהרות מאשר לטסוקויומי, ולוופס בייט ו-ווד אלף יש יותר אזהרות משלך.

לא לך ולא לטסוקויומי יש זכות להתלונן בנושא.

תראה, נראה לי שמיכאל הבין בפעם השלישית שאמרו לו שזה עץ דפוק, או שיסתום את הפה (או הידיים, אם לדייק). אם אין לכם משהו ממש חשוב ומעניין לומר, אל תכתבו סתם "מיכאל, אתה טיפש" או משהו בסגנון.
תודה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה