• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספרו לי אודות אייקון

אוקיי, שמע שאלתה אותי ומה אני עושה כדי לענות לך? נכנס לאתר ובודק, עכשיו לא הגיוני שתוכל לחסוך לעצמך את המידע יד שניה ופשוט להיכנס לאתר בעצמך?

הוא לא רשע. אם אתה שואל מה הפעילויות שיהיו באייקון - פשוט תקרא באתר שלהם, כמו כולנו.

אילו ספרים ימכרו באייקון - כל חברה והדוכנים שלה. אין אף אדם שיכול לענות לך לשאלה זו. אפילו אני לא יכול לומר לך מה כוכבי כסף תמכור, פשוט כי הרשימה מאד-מאד ארוכה...

deamon-hunter איש, אני מבטיח לך שאני לא רשע (לא כל כך) אבל אני כן רוצה למנוע ממך מלשאול שאלות מיותרות.
שאילת שאלה "פשוטה" כזו יוצרת רושם רע, זהו פורום שבו הודעות של אדם מראות לנו מה הוא יודע ומול מי אנו מדברים, הודעות מבולבלות מצביעות על אדם מבולבל, הודעות עם שגיעות כתיב רבות מראות שאדם אינו קורא את מה שהוא כותב לפני שהוא מפרסם, אדם השואל שאלות מובנות יקבל תדמית של אדם לא חכם .
deamon-hunter ישנם שני דברים שאני חושב שכל מנהל פורום רוצה:
שאנשים ישקיעו בהודעות שלהם- שיתרחו לברר קצת האם התשובה קיימת כבר בFAQ או ברשת (כמו במקרה שלנו) .
שאנשים בפורום יכתבו בצורה מובנת וברורה- שיקראו את ההודעה שלהם לפני שהם שולחים אותה וישאלו את עצמם "האם המסר שרציתי מועבר בהודעה?" "האם זה המקום הנכון לשאול את השאלה?" "האם פניתי לאדם המתאים?"

לעיתים לוקח לי שעה לכתוב הודעה ובדרך 100 גירסאות שונות לאותה הודעה ואני לוחץ על כפתור ה"שלח" רק כאשר אני מרוצה מההודעה וכאשר עניתי לעצמי על השאלות הנ"ל, אם תבצע אותם תראה איך איכות התשובות תעלה כמו כן התגובות כלפיך ישתנו ברמתם.

שאדופאקס, זה נראה לי קצת מיותר לכתוב כל הודעה מאה פעם, במאה גרסאות, ההודעה שלך יכולה להיות מושקעת מאוד וטובה מאוד גם את תכתוב אותה במשך חמש דקות בגרסה אחת.

shadowfax אמר/ה:
הודעות עם שגיעות כתיב רבות מראות שאדם אינו קורא את מה שהוא כותב לפני שהוא מפרסם,

shadowfax באותה הודעה אמר/ה:
שאנשים ישקיעו בהודעות שלהם- שיתרחו לברר קצת האם התשובה קיימת כבר בFAQ או ברשת (כמו במקרה שלנו) .

ולמי שלא הבין - יש לאיית: "יטרחו".
ניטפוק...
:twisted: :twisted:

Atkinson אמר/ה:
shadowfax אמר/ה:
הודעות עם שגיעות כתיב רבות מראות שאדם אינו קורא את מה שהוא כותב לפני שהוא מפרסם,

ניטפוק...

כתבת נייטפוק גאון הדיקדוק

Atkinson אמר/ה:
shadowfax אמר/ה:

ניטפוק...

BURRRN!

חזרה