נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

הכרה עם פורטל משחקי התפקידים החדש יצורי רשת

פורום הקהילה שלנו, כאן תוכלו לדבר על כל נושא שעולה על לבכם. אז שימו את המעיל בצד ובואו להתרווח אצלנו
שלח תגובה
צוות יצורי רשת

הכרה עם פורטל משחקי התפקידים החדש יצורי רשת

שליחה על ידי צוות יצורי רשת » 10 מרץ 2003, 12:54

שלום, אני רוצה להכיר לכם את יצורי רשת: פורטל משחקי תפקידים ומחשבים גדול שנפתח לאחרונה. אני מניח שרובכם כבר שמעתם עליו, אבל אני בטוח שיש כאלו שלא שמעו, אז בואו ואני אעשה לכם הכרה קטנה עם האתר. יצורי רשת נפתח לפני כחודש ומאז הוא מתפקד מצוין. האתר הינו פורטל משחקי תפקידים ומחשבים, זאת אומרת שתוכלו למצוא כתבות, שאלות נפוצות, פורומים ועוד על מחשבים ועל משחקי תפקידים. משחקי התפקידים אצלנו מתחלקים לשתי קבוצות: משחקי תפקידים ומשחקי תפקידים חיים (מת"ח), לכל קבוצה יש את מנהליה ואת מפעיליה. באתר תוכלו למצוא: כתבות יומיומיות בנושאים מגוונים מכל אגפי האתר, תשובות לשאלות נפוצות בכל נושאי האתר, קהילה ענקית עם מגוון פורומים, הורדות שונות, מאגר קישורים עצום שכולל כל אתר מ"ת פופולארי ולא פופולארי וגם אתרי מחשבים, עדכונים על כל האירועים שמתרחשים בארץ, וגם בקרוב חנות רחבה.

זהו אני משאר, אבל האתר תמיד מפתיע וכל שבוע יוצאים דברים חדשים, כמו פרויקטים, ארגון כנסים ואירועים (כנס סש"ה), לאתר יש גם קומונה משלו בביגור ועוד המון דברים ייחודיים. מקווה שתהינו ושתיקחו חלק בקהילה שלנו. לקהילת משחקי תפקידים מגוונת ונקייה מספאם! אמן.

http://www.web-creatures.net

בתודה צוות האתר.
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה