• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הגיוסים הגדול.

Mad-Hatter

פונדקאי ותיק
עקב גל גיוסים כל אחד יציין בעץ הזה את תאריך הגיוס שלו.לאן הוא מתגייס,לאן הוא רוצה להתגייס,ואם הוא התגייס מה המצב הנוכחי (קורס קצינים,מכים,בקריה....)

אז אני תגייס או ב-9 בינואר או ביולי.
גיוס לקורס טייס של הצבא הידידותי ביותר לצה"ל הלא הוא חייל האוויר.
300 או 600 מתחילים 50 מסיימים נכון שזה מעודד.
3 שנים קורס טייב ואז אם עברתה עוד 9 שנים קבע.
אישית קשה לי להאמין שאני אסיים את הקורס אבל אם אני אפול לאן שהוא אני אהיה קרבי שירוץ בדרגות (כמו כל פרח טייס שנופל לתותחנים או יחידות אחרות)
רוצה להיות במקומות הבאים:דובדבן,סיירת יהלום,פלחס"ע או כל דבר אחר שהוא לא מוגזם כמו סיירת מטכ"ל.

אני מתגייס ב....מאי 2006 נראה לי.
אבל....זה אם אני לא אממש את השאיפות שלי שהן להתקבל לעתודה וללמוד אדריכלות שבשביל זה צריך:
תעודת בגרות טובה עם 80 מתמטיקה
ציון טוב בפסיכומטרי
מבחן קבלה
קינן שפי

תעודת בגרות תהיה לי מצחיקה כזאת, בין 60 ל100 ככה. קיצוניות רבה תהיה שמה
לא יודע כמה זה טוב.
פסיכומטרי לאחרונה גיליתי לצערי שלא יהיה 700+ אלא 600+ ואולי יהיה נס ואני כן אצליח.
מבחן קבלה, לא יודע-תלוי בהם, צריך לצייר\לפסל קיצר לעשות יצירה אמנותית והם מחליטים טוב או לא טוב, זה קשה להגיד במדוייק עובר לא עובר.

והאתגר הכי קשה - קינן שפי
אני פשוט מקווה שאני אעבור את כל המבחנים הפסיכולוגים שלהם זה הכל. לדעתי אני אמור להתקבל אבל עדיין נשמע מפחיד (שואלים מלא שאלות שהתשובה שלי לא אמורה לנבא טובות, סתם דוגמא אני רוצה לפעמים לנפץ קירות והם שואלים אם אני רוצה לשבור דברים, אבל תכלס אני לא אלים או מתפרץ, זה רק בדמיון)

אם אני לא אתקבל לאדריכלות אני אאכל חול ואבק בתותחנים או משהו כזה.
אז אני ארגיש חרא באמת.
אם אני אתקבל לאדריכלות אני אסתכל על הצבא באור לא כזה שלילי.
אבל יהיה חבל לשרת עד גיל 29....

5 לפברואר 2006

אגב עברתי הכל אבל לא היה לי מספיק יחידות מתמטיקה להתקבל להנדסת תוכנה
אפילו קינן שפי עברתי!!!!

לא יודע לאן מתגייס

אם אני לא טועה... ינואר... 2009, כן, נראה לי שכן.
בינואר 2009 אני אמור להתחיל את השירות הסדיר שלי.
או אולי אפילו מאוחר יותר.
יש לי שלוש וחצי שנים של לימודים קודם.

molejo אמר/ה:
shay5525 אמר/ה:
אני על מדים כבר שמונה חודשים
צעיר כל כך :)

שנתיים ושלוש, כבוד לפז"מ !

רון אתה בן 20???

לכל מיי שאומר אין לי מושג לאן ולא עשה מיונים מיוחדים זה אומר אחד מהדברים הבאים:
חירמ"כ,שריון,תותחנים,הנדסה קרבית,גולני,גבעתי,נח"ל,מג"ב.
ואני אומר את היחידות האלו כי אני מכיר את רובכם ואתם לא בדיוק חומר של פקיד בבקום אז מן הסתם תגיעו לקרבי אם הפרופיל שלכם מתאים.

הערה לאותם חברה:אם אתם לא רוצים לבזבז זמן בטירוף אז או שתמצאו מטרה חשובה כמו סיירות או קורס מיוחד כמו חבלה,כלבנים וכו. או שתמצאו יחידת מודיעין טובה עם תנאים יותר טובים.
אחרת אתם תתפלאו עד כמה אתם מבזבזים זמן יותר מאשר בדרך הרגילה.

אני מתגייס מתישהו ב2007, אין לי מושג באיזה חודש, נולדתי במרץ. קיבלתי לא מזמן צו ראשון.

אני רוצה ללכת לקורס טיס אבל רוב הסיכויים שאני הודח לכן אני שוקל ישר ללכת לשריון.

חזרה