• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דבורים בקירות

אה...זה מכשיר ציטוט של סטאנדרטי של הKGB, אם תשימו לב טוב יש 2 מנורות קטנות. כאשר KGBה פורץ אליכם הביתה הוא רואה אם יש אדום-כלומר לשלוח אתכם לסיביר. או ירוק-להעלים אתכם. ברוסיה היו לנו הרבה כאלה.(טוב זהו, סיימתי עם בדיחותהקמוניזם להחודש).

ועכשיו ברצינות-
תזמין מדביר ורב שיגרש לך רוחות רעות מהבית.

אוי, אלוהים... אני שונא דבורים... אני קצת אלרגי לדבורים...
שנה שעברה, עקצה אותי דבורה בין האצבעות של היד, בבוקר היה נפוף (ונפוך ברצינות) ואדום וחם מאוד וגרד כמעט עד הכתף (!!!). היו צריכים לתת לי סטרואידים ואנטיביוטיקה... והנפיחות ירדה אחרי כמה וכמה זמן..

קיצר
ירדתי לא מזמן מאוטו בחנייה של הקיבוץ, כשאני קולט שמול יש עץ קטן חדש כזה ששתלו חודש לפני, בגובה 70 ס"מ בערך, בלי עלים עדיין, והיה עליו איזה משהו ענק ודברים שעפים מסביב. אני מתקרב קצת ואני קולט כוורת ענקית. אז טסתי משם...
אני מת מפחד מדבורים עכשיו...

יותם לצטט אנשים לא יגרום לך להיראות גברי.
או נשי, חתיכת חיזר.

בכל אופן,אני חושב שזה כ"כ מגניב... אתה רק צריך קצת chemical X ותהפוך לאיש הדבור!

Wolf's Bite אמר/ה:
יותם לצטט אנשים לא יגרום לך להיראות גברי.
או נשי, חתיכת חיזר.

בכל אופן,אני חושב שזה כ"כ מגניב... אתה רק צריך קצת chemical X ותהפוך לאיש הדבור!
כימיקל X... מאיפה זה מוכר לי?
עומור, אתה לא במקרה רואה סדרת ילדים שכרגע שכחתי את שמה, נכון? -_-

דבורים זה לא מפחיד.. דבורים (רגע, כותבים את זה אותו דבר.. דבורים מהמילה דבור) זה כן..

צדנו כמה בעמדת שמירה... ל..יצור.. הזה היה עוקץ באורך של יותר מחצי סנטימטר

MiNd ReaDeR אמר/ה:
אה, אני מוצא בערך 2-3 כאלה בבית שלי כל חצי שנה. רק שאצלי מדובר בקיני צרעות.
צרעות = דבורים, למי שלא יודע...
צרעות שנראות כמו דבורים (יעני בידריל) אלו צרעות שלא קיימות בישראל... לא שאני יודע על סוג כזה שלהן...
בישראל יש את האסייאתיות. ובמקום להיות טיפשות עם כנפיים מלוכסנות, הן ענקיות ועקיצה שלהן יכולה להרוג. ><

Wood-Elf אמר/ה:
MiNd ReaDeR אמר/ה:
אה, אני מוצא בערך 2-3 כאלה בבית שלי כל חצי שנה. רק שאצלי מדובר בקיני צרעות.
צרעות = דבורים, למי שלא יודע...
צרעות שנראות כמו דבורים (יעני בידריל) אלו צרעות שלא קיימות בישראל... לא שאני יודע על סוג כזה שלהן...
בישראל יש את האסייאתיות. ובמקום להיות טיפשות עם כנפיים מלוכסנות, הן ענקיות ועקיצה שלהן יכולה להרוג. ><

אה, אוקיי. אז זה דבורים. או צרעות. זה משנה משהו?
בכל מקרה, לא נעים לגלות שליד המיטה שלך יש קן של כאלה. או בספה שבסלון, או בחדר שינה של ההורים, או בחדר של האחות שלך.

כמה פרטים מפתיעים אודות דבורים, דבורים וצרעות:
דבור = צרעה מזרחית
דבורים קטנות יותר מצרעות, צרעות יכולות לעקוץ פעמים רבות בשל המקרם של העוקץ שלהן, כאשר דבורה עוקצת יצור גדול פלג הגוף התחתון שלה נקרע ואי מתה. יש אנשים בודדים אשר משתמשים בדבורים למטרות רפואיות(תודו שאת זה לא ידעתם).

קימיקל איקס? כשאני הייתי קטן היה לנו מוטאגן...

בכל מקרה - אני מכיר בארץ שלושה סוגים של.. כאלה.. יש את הקטנים שזה דבורים, יש ארוכים כאלה עם כנפיים ארוכות שנותנים בשר לזחלים שלהם, ויש כמו דבורה רק גדול יותר וממש מרושע.

כאילו, יש דבורה (bee) צרעה (wasp) ודבור (hornet) אם אתם רוצים לקרוא להם בשמות אחרים, זה העסק שלכם

חזרה