• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

למה אתם מתחפשים

ברק

פונדקאי ותיק
פורים קרב ובא ומי שמתחפש שיכתוב פה למה הוא מתחפש, מי שלא מתחפש שיצא עכשיו

אני אולי מתחפש לישו, עם אני ימצא משהו שאמור להיות אצלי בבית

חשבתי להתחפש לפריי פיליפ, אח"כ הגעתי למסקנה שזה כמעט בלתי אפשרי, וידעו למה התחפשתי רק אם מישהו איתי יתחפש לבנדר ומישהי ללילה.

אני אתחפש לאיש האדום ממעבר חצייה (כנראה תחת מסווה של ילד רגיל שמתחפש לאיש האדום במעבר חצייה תחת מסווה של ילד רגיל) או שאני אתחפש לאיש הירוק די תלוי ברה כי אני אעתיק ממנו.

אז תבוא לבי"ס שלי, אנחנו כולנו מתחפשים לפרפר נחמד. יש לנו 2 בנות שממש מתאים להן פיקס להיות עוזה ונולי, ובץ ממש משכנע. השבי שלנו חלש, ואני מקווה שהדודו שלנו יספק את הסחורה, אבל העוזי שלנו ייצא חיה.

חשבתי להתחפש למר עכבר,מארתור!
חברים שלי אומרים שאני דומה לו,טוב הם אומרים שאני דומה גם לסטלין מחומצן,אז זה לא אומר כלום.
אבל זה יכול להיות מצחיק.
למישהו יש רעיון איך מתחפשים למר עכבר? איך אני אמור לעשות את זה?

Dragon_Master אמר/ה:
חשבתי להתחפש למר עכבר,מארתור!
חברים שלי אומרים שאני דומה לו,טוב הם אומרים שאני דומה גם לסטלין מחומצן,אז זה לא אומר כלום.
אבל זה יכול להיות מצחיק.
למישהו יש רעיון איך מתחפשים למר עכבר? איך אני אמור לעשות את זה?
ללבוש מקטורון ירוק, מעל לחולצה לבנה מכפותרת ועניבה אדומה קטנה, לחבוש אף מחודד במיוחד ולדקלם נוסחאות ומספרים כל היום
מר עכבר מארתור...חחח

אני עוד לא החלטתי למה להתחפש, כל פורים אני נתקל בבעיה הזאת.. אין רעיונות מקוריים.. אבל אני אתחפש, זה בטוח

חזרה