• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 24.9.20 בספר החוקים לשחקן: לחשי העוצמה השניה של קוסם מאסכולת לחשי הבריאה

"מי היה רב-המג העוג שהטיל אימה על שוליות עצלות באמצעות ארון?"
ומי אורגת הערפל שלמדה לכשף אפרסקים ולהפוך את הראי שלה למגן קסום?"

העדכון החדש באתר מביא פירוט של קסמי העוצמה השניה (דרגות 6-8) של אסכולת הבריאה. מקורות מעופפות והתקפת נחשול, ועד יצירת שיקויים ומזון מכושף.

https://members.pundak.co.il/world/...k/character_creation/class/mage/tower_r2.html

עדכון טוב. עשוי היטב וחביב.

לחשי החפצים - הלחשים שעוסקים בארונות וכדו' - נראים כמו לחשי התמרה ופחות כמו לחשי יצירה.

תראה, יצא לי לקרוא פעם שלוחמים ממרכז אמריקה נלחמו בכלי נשק עשויים מאבן אודם. מגן ראי אפשרי בהחלט בנסיבות מסוימות. אהבתי את הרעיון. מאידך, מקומו באמת מתאים לעולם עם תמות פחות אפלות מאלה של מלסטרה. כאן הוא באמת עובד רק כבדיחה. העוגים נשמעים לי דווקא כטיפוסים של אבנים ממורטות. על כל פנים, אז הר השחר האדום הוא חלק נידח מרכס קאראנ'סיל או רחוק יותר?

תודה על התגובה.

התמרה היא התמרה של חומר אחד לאחר. הלחשים שמחיים לזמן קצר רהיטים וחפצים דומים, יוצקים לתוכם אנרגיה של בריאה מסוג מסויים - אם כבר קרובה קצת לקסמי זימון, אבל לא התמרה.

הר השחר האדום נמצא ביבשת המערבית, באיזור קשה לגישה מצפון לחורבות הממלכה של אורגי הערפל.

אהבתי מאוד את הלחשים עם הסיפורים, יש באסכולה הזו כמה לחשים ממש מגניבים. לחשי המשקה קצת מצחיקים בגלל הסיכון שהם כוללים, אני מניח שהמכשף משתמש בהם בעיקר על הלוחם הקשוח של החבורה כדי שלא יחטוף נזק בעצמו.

תודה על התגובה :)

אני מחבב גם כן את הסיפורים, הם מחיים את הלחשים ונותנים קרסי עלילה מעניינים גם להרפתקאות או איזורים חדשים, וגם לפרק העתידי של חפצי הקסם.

לגבי השיקויים - תזכור שלעוגים יש כושר יותר גבוה משל בני אדם (בממוצע); ויין-המכשפים המשובח בוודאי לא נועד לכך שאיזה שוליה דביל בלי כוח רצון ישתה אותו :D

חזרה