• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 22.9.20 באתר: רשומות הרפתקאה חדשה במלסטרה (בקמפיין 'מאחורי מסכה')

"הדבר המעופף הזה... הוא יותר דבורה או יותר זבוב?"
"לא יודעת. אולי כי הייתי עסוקה בלהדוף את שיני הקרח הענקיות שלו, או משהו כזה?"
רשומות הרפתקאה חדשה בעולם המערכה מלסטרה (הרצנו בזום, בחופשת ראש השנה), עכשיו באתר 🙂

עמוק מתחת למעבר ההרים שמחבר בין טירת קור אומת'יר לחצרות הגרניט, נחשפה מערה עמוקה עם קירות קרח נוצצים; חרקי-הענק הזוהרים בתכול ששורצים בה, ספק דבורים וספק זבובים, הם הבעיה הקטנה ביותר של החבורה.
מי הרג את השודדים שגילו ראשונים את המערה, והגוויות שלהן מפוזרות בתוך הקרח? מה פירוש החריטות העתיקות על עמודים קפואים, ומה מקור הצחנה המבעיתה שעולה מהם? מה מתנוצץ במעמקים, הרחק מעבר למשטח קרח חלקלק ובוגדני? והאם ואיך הדברים קשורים לצמד נוכלים מחוצף שמתחזים לבני אצולה מהנסיכות האפורה?

לאינדקס של הקמפיין: "מאחורי מסכה"
https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/behind_the_mask/m1_index.html

לרשומות הפרק החדש בקמפיין:
https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/behind_the_mask/m1_chap1-b.html

עדכון יפה. לא כל כך הבנתי למה הדמויות החליטו לתקוף את האנושואידים המנוצים. עם זאת, אין ספק ש-"המלך" שלהם היה קרב קשה אם הוא הצליח כמעט להרוג את ווארדו (למרות שבשלב זה הוא בטח משולהב על ידי יצר נקמה על רצח האחרים בשילוב הסיבה המקורית לכך שהם שרצו שם). פרט להערה אחת, שוב לא שומעים ציוץ מפאג.

אלא אם כן, השודדים מאמינים בשכר מותנה, הרי שהנוכלים צריכים להיות בעלי הון כדי לשכור את הכנופיה. אני מניח שזהותו האמתית של הנוכל חשובה וקשורה לגבירת הקוצים שהוזכרה בקמפיין האחר. בשני הקמפיינים, המלווה, בכל מקרה, חמק בעיצומו של הקרב בין הדמויות לתוקפיהם.

אם אני מבין נכון את הדמויות, האנושואידים האלו נראו Bereserked לגמרי, והם חסמו להם את הדרך לאיזור של המבוך שהחבורה רצתה לחקור, כאשר היה די ברור שהסיכוי לנסות לשוחח איתם וכ"ו שואף לאפס.
לעניין זה, יתכן שמה שהחריד את היצורים מרבצם ושלהב אותם עוד לפני שהדמויות הגיעו, זה האנרגיה או ההשפעות האחרות של הקסם ה"הנסיך" ניסה להטיל על המזבח.

סביר שהנוכלים שילמו לכנופיה 'על החשבון', אבל הבטיחו את התשלום הגדול יותר אחרי שהם ימצאו את האוצר.

בתור חבר בחבורה, אני אחזק את גדעון ואגיד שמעבר לזה שוארדו ופאג(על אלמי אני פחות בטוח) הם לא חסידים גדולים של קרב הוגן וחמלה על מפלצות, די הבננו שמדובר ביצורים מסוכנים ורצחניים מההתנהגות(כולל חוסר התקשורת שלהם זה עם זה)

מעבר לזה, אני אגיד שזה היה סשן ממש מגניב! וארדו אמנם די מבואס שברח לו השודד עם החרב המגניבה, אבל לחסל את היצור המעוות היה ממש ממש כיף, וגם למדנו איך להפעיל את הדמויות כצוות די מיטבי

חזרה