• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 17.6.20: כשרונות מיוחדים לפי מקצוע + נזקים חדשים: סיבוך וחיבור נשמות

עלה עדכון חדש בספר החוקים.
העדכון כולל דף מעודכן עם פירוט הכשרונות המיוחדים שפתוחים בפני המקצועות השונים, שמחליף את הדף הכללי והמדויק פחות שהעליתי לפני כמה חודשים.

כמו כן - שני נזקים מיוחדים חדשים: סיבוך (התקפות רשת למיניהן, קנוקנות של צמחים טורפים, ועוד) וקללת חיבור נשמות.

לינק לדף החדש של כשרונות מיוחדים:
https://members.pundak.co.il/world/...handbook/character_creation/cl_sp_powers.html

לינק לדף האינדקס של נזקים מיוחדים והשפעות שליליות:
https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/p_handbook/combat/debuffs.html

תהנו :)

עדכון מעניין.

כשחושבים על זה, "חיבור נשמות" הוא פשוט גרסה קסומה של מהלך "מגן אנושי" שפתוח ללוחם חסר מצפון.

לגבי יכולת 'אויב מועדף', אני מניח שמדובר בסדרת מהלכי לוחמים נגד אויב ספציפי. אם לא, זה די מתלבש על נסיכות אורמת'ריל וגל הקסנופוביה ששוטף אותה למרות שאני מניח שישנו סעיף מובנה ביכולת נגד אימוץ 'אויב מועדף דמיוני'. אני זוכר שמאד שעשע אותי בעת קריאת "בית ספר לטוב ולרע" על החשיבות של אויב מושבע לצורך גיבוש המעשייה מסביב לדמות. זה הזכיר לי את הסייר ממו"ד, למעשה.

לגבי זעם קפוא, אני חושב שכל אחד מהיסודות נוגע במוות, ולמעשה, יכולתי לדמיין לוחם קוסם עם הכישרון זעם לוהט, שמקושר עם מוות, שמגלה שהוא לא עובד במלסטרה בגלל שהיא קרה מדי.

מה שאני מעלה בדעתי מהתפקיד 'אדון צללים' הוא קוסם שמתמחה בקסמי צל. מנגד, בפוליטיקה הבריטית, הכוונה היא לחבר אופוזיציה.

משום מה עד העדכון הזה דמיינתי את החיה של הפארזורג כהתגלמות פיזית של רוח החיה שלו שיכולה להופיע כרצונה ולהדריך את הפארזורג ואף לעיתים לעזור לו בקרבות ושפארזורג חזק דיו יכול בנסיבות מסויימות לבקש ממנה להתגלם ולסייע לו...
אז אין כבר פארזורג משני צורה?

אני חושב ששינוי הצורה - חלקי או מלא, יהיה בתור יכולות מדרגה גבוהה בעץ של הפארזורג, ולא בתוך יכולת מיוחדת מאובחנת.
כולל אולי יכולת לקרוא להתגלמות של רוח החיה להדריך אותו או משהו דומה.

אבל האמת - הכל עדיין יכול להשתנות :)

חזרה