• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרצת הרפתקאת חד"פ "ראש לשועלים" - בעקבות ביטול דרקוניקון, ההרפתקאה תורץ בפרטי

באחוזת הצייד שהקים לעצמו "השועל הזקן" לורד טולביס קור אומת'ל על שפת אגם יפיפה מתחת לארץ הגבעות הפראית של דרא'רון, הדברים מתנהלים לרוב על מי מנוחות:
הלורד הישיש רוטן וזועם על אחיו הישיש כמעט כמותו, ששוכן באחוזת הציד המתחרה במרומי הגבעות, והלה זועם עליו בחזרה; עגלות סחורה באות ויוצאות; בני שבט ציידים שבור משרתים בגב כפוף, בעד חופן פרוטות וספל משקה; וצללים אפלים חומקים במרומי המדרונות הגבוהים של 'אחי האבן', ומפחידים מפעם לפעם את הציידים והרועים שעובדים בשירות אדון האחוזה הנרגן.
אולם אז נפוצה שמועה על רופא מלומד מנסיכות זרה, שעומד לבקר באחוזה עם ארגז כבד ומוזר בעגלתו; מומחה שאין שני לו לקופי אדם אגדיים ודמם המקולל. האם לורד טולביס חושד, שכמה ממשרתיו נגועים בדם השטני של קופי הגאבוטו, או פשוט מעוניין להשתמש באורח נשוא הפנים בכדי לגרום לאחיו הנרגן במעלה הגבעות לקנא ולרגוז עוד יותר מהרגיל? האם הוא עומד לקבל מתנה מכושפת מארץ זרה? ומי מבאי האחוזה יוזמן לארוחת הערב החגיגית?

חבורה של דמויות שונות בעלות אינטרסים שונים, מוצאת את עצמה נוכחת בסעודה חגיגית שעורך 'השועל הזקן' לאורח המכובד... ובמה שעלול להתרחש בעקבותיה. כך או אחרת, את הלילה הזה לא ישכחו באחוזת טולביס במשך שנים רבות.

רישום להרפתקאה ובחירת דמויות

ההרפתקאה מתרחשת בעולם המערכה מלסטרה, מבוססת על משחק תפקידים (ולא רק על קרבות!) ומצריכה היכרות בסיסית עם עולם המערכה, בדגש על איזור מפלי דרא'רון בו מתרחשת ההרפתקאה. להורדה חינמית של חוברת הבסיס לעולם המערכה, לחץ כאן.

השתתפות בהרפתקאה מצריכה יצירת קשר עם המנחה בכתובת [email protected], ובחירת דמות מבין הדמויות המוצעות בעמוד זה. חלוקת הדמויות תבוצע בהתאם 'לכל הקודם זוכה', כך שמומלץ ליצור קשר בהקדם :)

לינק לדף הטיזר של ההרפתקאה + תקצירי הדמויות למשחק
http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/dragoncon/foxen_index.html

ההרשמה תפתח בקרוב, אני משער - תלוי בצוות הכנס. אני גם לא יודע במדויק.
השיטה תהיה השיטה שלי, כמובן. כולל חלקים שטרם פורסמו שיטופלו על-ידי במקורב, כמו שאני עושה בהרצות של הקבוצה הביתית שלי.

עדכון: בעקבות ביטולו של כנס דרקוניקון, אני שוקל להריץ את החד"פ בזום או בתוכנה דומה.
מי שמעוניין, אנא צרו איתי קשר בפרטי או במייל [email protected].

הערות:
- ההרצה לא תהיה בהכרח במועד שבו תוכנן דרקוניקון, אלא במועד שיתואם עם כל מי שירשם.
- ההרצה לא תהיה כרוכה בתשלום כלשהו - אבל עדיין יש צורך לתאם איתי בפרטי לצורך רישום, לקרוא את החומר הרלוונטי וכ"ו.

חזרה