• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סקיצות ראשוניות לאיורים בעמוד השער של חוברת עולם המערכה מלסטרה

משחרר כאן שני תרשימים גסים למדי בעט פרי עטי, שאמורים להיות בסיס לעמוד השער של החוברת של מלסטרה.
(אני בימים אלו בחיפוש / משא ומתן עם גרפיקאים/אומנים דיגיטליים כדי לקחת את הסקיצות ולהפוך אותם למשהו יפה בעל מראה ריאליסטי).

סקיצה ראשונה: התמונה של עמוד השער -
לקוחה מ"המדרגות הקפואות" שעולות מאיזור קארן א-ת'אל לרכס קאראנסיל - פסלי הענק של המצביאה "רסיס קרח" והגארת'ארון שהיא הורגת קפואים בקרב נצחי מעל המעבר. בגרסה הסופית, זה אמור להיות בלילה מושלג, עם מעט שלג נצבר על חלקים מהפסלים ועל המעבר עצמו.

סקצינה שניה: הכיתוב "מלסטרה" כפי שאני רוצה שיופיע בעמוד השער, שאמור לייצג גם את הקונפליקט המרכזי של עולם המערכה:
ה"ט" הופכת בחלקה למטה של כוהנת אנ'מירית עם גולה שעשויה כמו יהלום בוהק; ה"ס" בנויה כמו מגן פאר'ליל מסורתי, עם צמחים משתרגים עליו.
בגרסה אחת, לידה עומד כובע-פולחן פאר'ליטי עם קרניים; בגרסה השניה (למטה) הקרניים בוקעות מה"ס" עצמה.

קבצים מצורפים

• melestra_h.jpg
    melestra_h.jpg
    159.5 KB · צפיות: 392
  • melestra_t.jpg
    melestra_t.jpg
    121.1 KB · צפיות: 393
קודם כל, איורים לא רעים בכלל. מאיפה למדת את זה?
דבר שני, אני חושד שאיור הכריכה עמוס מדי בפרטים. מניסיוני לא כדאי להעמיס עם האומן ביותר מדי פרטים אלא לתת לו יד חופשית.

תודה על התגובות :)
לא למדתי בשום מקום, האמת. לפני שנים הייתי מצייר הרבה מאד ביני לביני, בעיקר שרבוטים בפיילוט (ולפני זה, בעפרון),
האמת היא, ששנים שכמעט לא ציירתי כלום לפני האיורים האלו.

לא הצלחתי להמחיש את זה בתמונה, אבל אלו לא מכנסיים אלא חלק משיריון לוחות שמגן על הרגליים.

בכל מקרה, הציור הזה הוא לא סתם - הוא תיאור של מקום מאד ספציפי שאפילו מפורט בחוברת עצמה - המדרגות הקפואות שמוליכות מאיזור קארן א-ת'אל לרכס קאראנסיל, שמעליהם שני פסלי ענק שמתארים את "רסיס הקרח" הורגת את הגארת'ארון.
היתה לי שיחה מאד מעניינת עם האומנית שבחרתי בסוף, והיא דווקא אהבה את הרעיון והציעה הצעות שיפור - כמובן שאני לא עומד על זה שכל פרט יהיה בדיוק כמו באיור, אבל התוצאה הסופית צריכה לתאר את ה-icy stairs כמו שהן מתוארות בחוברת.

חזרה