• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הודעה - בעניין המשך הבנייה והפרסום של עולם המערכה מלסטרה

לאחר חודשיים מלאים בפרסומים ועדכונים, התקלה באתר הפונדק ואחריה כמה ימים עד ששוחזרה הסיסמא שלי לעדכון קטעו מאד את הרצף (וגם מחיקה של תגובות מפורטות שלי ושל אחרים מכאן לא הועילה). כך שמאז תחילת יוני לא היו פרסומים חדשים.

בתקווה להתגבר על המשבר ולחזור למתכונת עדכונים שוטפים בקרוב.

עם זאת, הכתיבה של מלסטרה לא נעצרה בתקופה הזו, אלא למעשה התקדמה מאד. בפועל, יש בידי כבר גרסה ערוכה ושלמה של כל הפרק על אנ'מירלור, בצורה של חוברת מו"ד (שני טורים וכ"ו), וכן גרסאות ערוכות של פרק ההיסטוריה ופרק הגזעים.

כרגע, אני כותב את פרק התיאולוגיה (פרק שישי).

במילים אחרות - מתקרבים מאד לגרסה שלמה של חוברת + גרסת pdf שאני מתכוון להעמיד כגרסה חינמית להורדה לכל מי שירצה להכיר ואולי להריץ במלסטרה.

תודה רבה :)
מקווה שתוך כמה חודשים זה יהיה מוכן.
כרגע פרקים 1-5 מוכנים, שזה כולל שני הפרקים הכבדים מאד של החוברת.
עובד כרגע על פרק 6, שהוא קצר יחסית, ואז עוד כמה תוספות/נספחים שחלקם מוכנים וחלקם לא.

מעבר לזה, צריך לעדכן את המפה ואולי להפנות אותה לשפצור אצל גרפיקאי שיכול להוציא מפה מקצועית יותר, למצוא גרפיקאי ברמה מספיקה לציור כותרת ריאליסטי יחסית שיהלום חוברת עולם מערכה (יש לי כבר רעיון איך זה צריך להראות אני צריך לצייר סקיצה ראשונית שאפשר יהיה להעביר לגרפיקאי), לערוך סופית, וזהו בערך.

ובינתיים, גמרתי את פרק התאולוגיה והאלים בגרסת חוברת, כך שמלבד תיקונים ונספחים (שאני עדיין חושב על מה להכניס שם), גוף החוברת כתוב וגמור :)

אם כי עדיין נשאר לי לערוך עריכה ראשונית את פרק חיי היום-יום (פרק 2 באתר, שיהיה פרק 3 בחוברת) ואת הפרק הענקי של הגיאוגרפיה ולסדר אותם במתכונת של החוברת - זה יקח לי זמן-מה,אני משער :)

חזרה