נותר שבוע לרישום המנחים לדרקוניקון 2019
אוהבים להנחות? רוצים להריץ משחק חדש או לנסות הרפתקה או עולם שכתבתם? בואו להנחות בכנס המשחקים של הפונדק - דרקוניקון 2019 יתקיים ב 29-30 באוגוסט בתל-אביב. מנחים מקבלים כניסה חינם ועוד כרטיס לאירוע. הרישום באתר - www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

עדכון 28.5.19 בעולם המערכה מלסטרה - מפת עיר המחוז והסיפור על כוהנת השחר

דיונים על עולם המערכה קלדאריה. בעבר שימש את המגדל הלבן, אתר פאנפיקים של טולקין ופנטזיה.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי Envinyatar » 28 מאי 2019, 19:55

העליתי עדכון חדש ב'חוברת למתחיל' - כולל מפה צבעונית של עיר המחוז, והחלק הראשון מהסיפורים המרכזיים של העיר.

תהנו :-)

http://members.pundak.co.il/world/kelda ... index.html
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
הלדין

שליחה על ידי הלדין » 04 יוני 2019, 20:52

היות וההודעה נמחקה, אני אכתוב חדשה. בכלליות, עדכון טוב. כהנת השחר מעט מזכירה את אליריה מרובע היסמין בהיידרקרון. לשתיהן יש את מוטיב "זהב השוטים" - הן נחמדות ומתוקות עד שהן לא.

כוחות אש זוהו בקלדאריה עם הכאוס. גם לטורוגו המשדורגות יש כוחות הקשורים לאש שלא לדבר על הקסורלאג, חצאי השדים. אני מניח שבמלסטרה כוחות אש מזוהים עם ההשתקפות הזהובה (ואולי הם רמז להשחתה שלה שכולם פספסו). היות ואנחנו מין ויזואלי, אנחנו מתלהבים מכל כח שקשור לאור בלי קשר אמתי לאפקטיביות של הכוחות הללו. יש כוחות מרשימים יותר בפועל. בכל מקרה, אני חושב שאתה משתמש יותר מדי בנשים עם כוחות אש...

כמה עוצמה יש לאהדת ההמונים? פאר'ליל מילא אבל האנ'מיירים נראים לי ככאלה שלוקחים כמובן מאליו את הציות של המעמדות הנמוכים - לא רק העבדים אלא גם מעמדות קצת יותר גבוהים מהם. מצד שני, אני, בטח היו לה סיבות לבנות לעצמה בסיס כח רציני בבקעת קיירן. הסיפור עם המראה הצהובה תורם למוטיב "זהב השוטים". לפחות המראות הזהובות האחרות ישרות ולא מסתירות את אישיותן האמתית מאחורי גינונים מזויפים...

לגבי הגילדות, סקירה פוליטית טובה. ראש גילדת חשלי המתכת הוא עדות לכך שהעקרון הפיטרי לא תמיד נכון. לגבי גילדת האורגים, אני מבין שהרעל של הגאבוטו הגיע עד לאנ'מירלור למרות, שבפועל, יותר הגיוני שיתחרו עם גילדת הצורפים. יש להם אותם חומרי גלם, כלים פחות או יותר דומים ומלחמות אחים נפתחו כבר על פחות מזה.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה